Konkursy 40 180 wyświetleń

Wymaluj swój Warband – wyniki konkursu

Redakcja · 17 listopada 2013

Szanowni,

Zgodnie z zapowiedzią, pora na ogłoszenie wyników naszego forumowego konkursu na malowanie Warbandów. Zabawa cieszyła się calkiem sporym zainteresowaniem, aż 47 osób założyło na Forum swoje tematy konkursowe, z czego 17 w kategorii Young Blood, czyli malarzy do lat piętnastu i młodszych. Nie wszystkim udało się co prawda dobrnąć do mety w wyznaczonym terminie, niemniej, aż 24 osoby, a więc prawie 60% uczestników konkursu, pokazało, że można, co bardzo nas cieszy.

Wyniki poznacie już za chwilę, zanim jednak do tego przejdziemy, jeszcze przypomnienie nagród, jakie przygotowaliśmy dla Was dzięki naszym Sponsorom, którymi są:

 

Sklep Jaskinia Trolla

http://jaskiniatrolla.megaserwis.com

Sklep WarFaber

http://warfaber.pl

Producent kości Q-Workshop

http://www.q-workshop.com

Micro Art Studio

http://www.shop.microartstudio.com

 

Hobbyzone

http://www.hobbyzone.pl

 

 

I miejsce (w każdej z kategorii wiekowych):

Wybrany box plastikowy typu „Knights of Rivendell" (lub inny w tej cenie), zestaw kości k6 firmy Q-Workshop wraz z woreczkiem, duży stojak na farby firmy Hobbyzone, dyplom.

 

 

II miejsce (w każdej z kategorii wiekowych):

Wybrany box plastikowy typu „Warrirors of Dale" (lub inny w tej cenie), zestaw kości k6 firmy Q-Workshop wraz z woreczkiem, mały stojak na farby firmy Hobbyzone, dyplom

 


 

III miejsce (w każdej z kategorii wiekowych):

Wybrany box plastikowy typu „Hunter Orcs" (lub inny w tej cenie), Dice Tower, czyli wieża zamkowa do mieszania kości, dyplom.

 

 

 

Miejsca poza podium (z obu kategorii wiekowych łącznie):

5 blistrów żywicznych, niepomalowanych podstawek firmy Micro Art Studio (na zdjęciu przykładowe podstawki już po pomalowaniu), jako nagrody pocieszenia dla 5 uczestników konkursu, którzy wymalowali w terminie kompletne Warbandy, ale nie znaleźli się na podium w swojej kategorii wiekowej: 

 

 

 

A teraz, czas na to, na co wszyscy czekają. Niezmiernie miło nam ogłosić, że jeżeli chodzi o prace w kategorii Young Blood Painters, na podium znaleźli się:

1. Slivo17 – 30pkt 
2. Dwarfik – 28pkt 
3. Arni – 25pkt
 

Wielkie brawa należą się również laureatom konkursu Old Blood Painters, a są nimi: 

1. Hagen92 – 37pkt 
2. Kevin – 36pkt 
3. Tomek TT – 35pkt
 

Jak widać, walka na szczycie była bardzo zacięta –  raz jeszcze wielkie brawa i gratulacje dla Zwycięzców. Jednak jako, że nie tylko zwycięzcy się liczą – wszystkim malarzom, którzy postanowili spróbować swoich sił w zabawie serdecznie gratulujemy. Wszystkich osób których Warbandy nie znalazły się na podium nagrodzić nie mogliśmy, ale zgodnie z deklaracją, wśród  tych którzy wymalowali na czas swoje oddziały, rozlosowaliśmy 5 blistrów podstawek żywicznych. Mamy przyjemność ogłosić, że nagrody pocieszenia trafiają w ręce następujących osób: 

1. Grond
2. Thein
3. micr50
4. IrrLee
5. Bombicz

Szczęśliwcom gratulujemy! Oceny cząstkowe w obu kategoriach znajdują się w tabelkach w pliku .xls zamieszczonym jako załącznik do tekstu.

Na koniec jeszcze słowo od Kalinsa: zajmuję się organizacją konkursów Mitrila od kilku lat i wiem, że proces zgromadzenia nagród z różnych źródeł, może trochę potrwać. Nie mam wpływu między innymi na dostępność towaru u naszych Sponsorów, więc choć będę się starał załatwić wszystko jak najszybciej, nagrody mogą do Was dotrzeć z pewnym opóźnieniem. 

W kwestii wyboru i odbioru nagród kontaktujcie się proszę na moją pmkę, najlepiej, bo to wszystkim zainteresowanym ułatwi życie, według poniższego wzoru: 

Nick: 
Imię, nazwisko: 
ul. 
Miasto: 
Kod: 
Nagroda: (uwaga! przypominam o możliwości wyboru nagród w przypadku laureatów z miejsc od 1 do 3) 

Już na samym końcu dziękuję raz jeszcze zwycięzcom, wszystkim malarzom, którzy brali udział w malowaniu oddziałów w obu kategoriach; szczególne ukłony dla tych, co debiutowali. Dziękuję też Jury: Gildorowi, za pomysł na pierwszy w historii Mitrila konkurs forumowy, Offowi za czuwanie, pomoc i bardzo dużą aktywność w tematach konkursowych oraz Haldirowi i Bartiemu za współudział w ocenie prac konkursowych. Sobie zaś życzę, żebym nie zwariował od korespondencji, która do mnie spłynie na PM-kę ;). 

Zapraszamy oczywiście do podziwiania prac konkursowych na Forum Mitrila, w sekcji Krasnoludzka Kuźnia.

Pozdrawiamy serdecznie, 
Kalins & Jury

Dołącz do dyskusji

 1. edzioR_vo · 18 listopada 2013 o 22:04

  Wielkie gratulacje dla zwycięzców w obu kategoriach 🙂
  Cieszę się, że w Staruszkach wygrał Hagen, bo jego figurki i mi najbardziej się spodobały. Krasie Tomka również dobrze wyglądają na podium 😉
  Co do pracy Kevina, to drugie miejsce jest dla mnie pewną niespodzianką – nie uwłaczam wykonaniu, bo jest niezłe, ale IMO na podobnym poziomie były jeszcze ze dwie opcje.

  Super też, że Slivio dostał nagrodę w młodzikach, bo to był mój faworyt 🙂 Reszta podium również zasłużyła na gratulacje.

  No i pozytywnym akcentem jest trafienie nagrody pocieszenia dla Theina, który IMO startował z wysokiego pułapu, ale nie udało mu się wylądować z telemarkiem 😉 Dobrze też, że IrrLee swoje dostanie, bo wymazał bardzo solidny, klimatyczny warband wart docenienia.

  A nacjonalizm lokalny zobowiązuje mnie też do gratulacji dla Gronda – który ma chęci, ma motywację, tym razem nie miał miejsca na podium, ale przynajmniej los się do niego uśmiechnął 🙂

  PozdRawiam

 2. Thorot · 18 listopada 2013 o 22:04

  Hehe nie spodziewałem się wygranej ale liczyłem na nagrodę pocieszenia dzięki dość mocnym konwersjom cóż trudno, potrafię malować porządnie ale mistrzem pędzla nie jestem. Ale dzięki temu konkursowi mam pomalowaną 13 orków którzy są gotowi do bitwy cieszmy się. Chwała wam że tyle osób ruszyło tyłki i się do roboty wzięło co jest najważniejsze :]

 3. Thorot · 18 listopada 2013 o 22:04

  Hehe nie spodziewałem się wygranej ale liczyłem na nagrodę pocieszenia dzięki dość mocnym konwersjom cóż trudno, potrafię malować porządnie ale mistrzem pędzla nie jestem. Ale dzięki temu konkursowi mam pomalowaną 13 orków którzy są gotowi do bitwy cieszmy się. Chwała wam że tyle osób ruszyło tyłki i się do roboty wzięło co jest najważniejsze :]

 4. szirer · 18 listopada 2013 o 22:04

  Gdyby ktoś miał problemy z orientacją co jest w aktualnej sprzedaży wrzucam wam link do naszego sklepu 🙂
  http://jaskiniatrolla.megaserwis.com/ 🙂

 5. Huppcio · 17 listopada 2013 o 23:53

  A jakby ktoś niczego nie potrzebował to mogę odkupić box konnych HE 🙂

 6. bonuspl · 17 listopada 2013 o 23:53

  Napiszcie potem, które pudełka sobie wybraliście

 7. Nirnaeth · 17 listopada 2013 o 23:53

  HAgen rulez!!!

 8. MaximusPinxit · 17 listopada 2013 o 23:53

  Gratuluję dla podium! Szczególnie dla Young Blood Painters:D

 9. gildor · 17 listopada 2013 o 23:53

  @ Justynka
  Hahah babski foch na mitrilu. Czad, tego jeszcze nie było 😀

  A tak poważnie,
  „Kto późno przychodzi sam sobie szkodzi”

  Naucz się punktualności i zrozum,że świat bez Ciebie ma się całkiem nieźle tak samo jak konkurs. To Ty powinnaś się starać żeby spełnić wszystkie ZNACZNIE WCZEŚNIEJ postawione wymogi- nie spełniłaś więc podziękuj sobie.

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 10. Arathorn · 17 listopada 2013 o 23:53

  Napiszę tak – na początku można było stanąć w twojej obronie, ale teraz to przegięcie. Albo masz mentalność swojego brata albo to on pisze. Prawda jest taka, że mieliście mnóstwo czasu żeby się wyrobić, oskarżanie innych za próbę wyrobienia się w ostatniej godzinie to przesada. Jak w szkole jesteście zbyt leniwi żeby coś zrobić na czas to oskarżacie o to nauczycieli? Dopełnieniem tego cyrku jest wklejenie zdjęć modeli i ta zabawa w cudzysłowia. Wiedz, że nie tylko daleko ci do poziomu wielu prac w tym konkursie, ale i cieszącego oko malowania również.

 11. justynka · 17 listopada 2013 o 23:53

  Gratulacje dla wszystkich Young paintersów- „naprawde” prace robią wrażenie i są na „wysokim poziomie”
  Dziękuje Bartiemu za pomyłkę 😀
  Taki tam załącznik http://www.fotosik.pl/u/justyneczka123/zdjecie/3/album/1530178

 12. Arathorn · 17 listopada 2013 o 23:53

  Hałwa – bo nie umiesz czytać.

 13. Kalins · 17 listopada 2013 o 23:53

  Panowie,

  trochę niewypada się kłócić z tego powodu. Jeśli jednak nadal macie ochcotę kontynuować tę fascynującą rozmowę, to proszę o przeniesienie dyskusji na prywatne pmki, a nie na forum – w innym wypadku posypią się upomnienia.

  Kalins

 14. Huppcio · 17 listopada 2013 o 23:53

  Dziękuję wszystkim za rywalizację 🙂 Oby więcej takich konkursów!

 15. Hałwa · 17 listopada 2013 o 23:53

  Dlaczego na wynikach mnie w ogóle nie ma i nie jestem oceniony???

 16. Off · 17 listopada 2013 o 23:53

  nie wiem jak inni, ale to co bananowy chlopiec napisal, sprawilo, ze sie totalnie pogubilem. Chcialbym wiedziec do czego teraz pijesz.
  Po pierwsze szefie, odnosze dziwne wrazenie, ze to nie ja zaczalem sie tutaj sprowac, jak masz do mnie jakis problem, zapraszam moze na jakis prywatniejszy kanal, a nie robisz tutaj syf swoimi problemami.
  Po drugie, moze zamiast Ezreal powinienes miec cos innego za nick? JamesRhodes czy cos takiego? Wiesz, ten ziomeczek co jest War machine.

 17. bonuspl · 17 listopada 2013 o 21:19

  Nie jestem ostatni więc nie jest tak źle 😀

 18. Ezreal · 17 listopada 2013 o 21:19

  Wyobraź sobie OFF, że Kraków ma naprawdę (nie powiem gdzie bo na tym forum bywają dzieci w wieku 14 lat) ciebie i te boxy za ten konkurs. Nie są nam potrzebne do życia nawet w najmniejszym calu. Ale wiem co Tobie jest potrzebne, poczucie wyższości nad innymi ludźmi, a problem twój jest taki, że niestety nie stoisz wyżej. Musisz sobie to zrekompensować przez internetowy hejt który uważasz za śmieszny a niestety u większości osób znających się na czymkolwiek związanym z tym systemem wywołuje on tylko współczucie względem Ciebie. Być może nie znam się na malarce tak jak Ty, być może nie maluje tak jak Ty, ale patrzę w tabelę widzę liczby i 4 sędziów – to mi wystarcza.

 19. agen92 · 17 listopada 2013 o 21:19

  Wow. Jak Sky odpadł, to miałem skromną nadzieję, że się na podium dostanę, ale takiego wyniku się nie spodziewałem 😉 Przynajmniej przy takiej skali ocen konwersji hehe, które jednak były dla mnie kluczem do wygranej jak widać 😀
  Dzięki wielkie wszystkim, którzy maczali palce przy organizacji konkursu i komentującym w tematach, bo to w sumie najistotniejsze. Mam nadzieję że niedługo zobaczymy wszystkie figurkowe nagrody na forum, pomalowane na poziomie warbandów 😉

 20. Off · 17 listopada 2013 o 21:19

  takich ktorym sie np nie podoba Twoje malowanie i uwaza, ze slabo malujesz. Zaskocze Cie, tacy tez sie zdarzaja.
  Pozdro, pocwicz

 21. Grond · 17 listopada 2013 o 21:19

  Panowie, może bez hejtu?

  Pozdrawiam

 22. TonyStark · 17 listopada 2013 o 21:19

  i kto daję takich jak ty na sędziów ? chore ^^

 23. Tomek TT · 17 listopada 2013 o 21:19

  Warto było czekać do późna 🙂
  Jest super, bardzo się cieszę, że mogłem konkurować z wieloma świetnymi malarzami i modelarzami jak równy z równym. Załapanie się na podium to spełnienie jednego z moich małych wargamerskich marzeń, może wreszcie nabiorę większej śmiałości do startowania w innych zmaganiach malarskich. Dziękuję organizatorom i jury konkursu za stworzenie możliwości sprawdzenia się z innymi, współzawodnikom oraz osobom, które na bieżąco obserwowały mój temat konkursowy i udzieliły mi wielu wartościowych rad i spostrzeżeń. Specjalne podziękowania dla mojego kumpla Filipa, bez którego nie miałbym solidnych zdjęć.
  Idę spać szczęśliwy 🙂

 24. IrrLee · 17 listopada 2013 o 21:19

  Mam pytanie – czy można wybrać rodzaj podstawek np. ruiny

 25. TonyStark · 17 listopada 2013 o 21:19

  heh, trochę śmieszne 😉 Dzięki Off za te całe 5pkt, jak nic zasłużone, względem tych poza mną to już w ogóle cieszę się ,że łącznie nie dałeś 3 ^^

 26. IrrLee · 17 listopada 2013 o 21:19

  Gratuluję zwycięzcom.

  Może sobie jeszcze coś wymaluję. Przez ten konkurs jakoś tak nabrałem ochoty na malowanie, a dosyć długo nie malowałem. I chyba to jest w tym najlepsze.

 27. Kalins · 17 listopada 2013 o 21:19

  Witam,

  gratuluję zwycięzcom bardzo serdecznie i dziękuję Jury, szczególnie Offowi i Bartiemu za kwała ciężkiej roboty, jaką Panowie wykonaliście.

  Wszystkich zwycięzców proszę o przesłanie pemek wypełnionych zgodnie ze wzorem i z wyborem nagród. Od razu mówię, że nie bedę realizował życzeń typu 3 boxy Fontanek, ponieważ te są dostępne w mail orderze. Wyłacznie proszę o wybór takich modeli, które są dostępne w bieżącej sprzedaży.

  Pozdrawiam,
  Kalins

 28. fleres · 17 listopada 2013 o 21:19

  MIAŁEM 24 punkty w young blood painters, teraz zawsze zrobię konwersje, zawsze 🙂 ale jak na pierwszy warband to nieźle 😉

 29. SLivo17 · 17 listopada 2013 o 21:19

  Chwila, to takie pytanie czysto techniczne, powiedzmy, że jakby ten box kosztował 120zł (nie wiem ile naprawde kosztuje) to moge zamiast niego wziąć 3 boxy po 40 dychy (np. Fontanki)?

 30. Grond · 17 listopada 2013 o 21:19

  Dopiero zauważyłem 🙂

  Pozdrawiam

 31. Ezreal · 17 listopada 2013 o 21:19

  Kto nas lubi, kto nas nie lubi, dobrze przynajmniej iż wiadomo że wygrali najlepsi, a nie najładniejsze.

 32. fleres · 17 listopada 2013 o 21:19

  grond, radzę najpierw zobaczyć zanim się wypowiesz 🙂

 33. Grond · 17 listopada 2013 o 21:19
  ~fleres / ~Bębniarz z głębin napisał/a:
  A napiszecie kto ile miał punktów, bo jestem ciekawy ?

  Plik pod podpisem 🙂

  I gratulacje zwycięzcom 🙂

  Pozdrawiam

 34. Grond · 17 listopada 2013 o 21:19
  ~fleres / ~Bębniarz z głębin napisał/a:
  A napiszecie kto ile miał punktów, bo jestem ciekawy ?

  Plik pod podpisem 🙂

  I gratulacje zwycięzcom 🙂

  Pozdrawiam

 35. Thein · 17 listopada 2013 o 21:19

  Gratulację dla zwycięzców. Szczerze powiem, że jestem zaskoczony podium na oldbloodsach 😀

 36. Grond · 17 listopada 2013 o 21:19

  Więc dane wysyłać do Kalinsa?

 37. fleres · 17 listopada 2013 o 21:19

  A napiszecie kto ile miał punktów, bo jestem ciekawy ?

 38. Eorl I · 17 listopada 2013 o 21:19

  what ?! 😀