Z życia portalu 1 169 wyświetleń

Wesołych Świąt!

Barti · 25 grudnia 2017

Kochani!

Mamy nadzieję, że wigilijny wieczór upłynął Wam w ciepłej, rodzinnej atmosferze i udało Wam się poczuć magię tych pięknych świąt. Wierzymy też, że w mijającym roku byliście grzeczni i nie ominął Was Mikołaj, a pod choinką wśród wielu wspaniałych prezentów znaleźliście też wymarzone modele do naszego systemu.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Redakcja i Sztygarzy portalu Mitril.pl jak co roku życzą Wam rodzinnego ciepła, chwili odpoczynku od codzienności, niezapomnianych wzruszeń w świątecznej atmosferze i dużo radości. Cieszcie się wyjątkową atmosferą tych Świąt, a gdybyście znaleźli chwilę na hobby, efektem swoich prac koniecznie pochwalcie się na naszym Forum, czy to w ramach grudniowego przeglądu malarskiego, czy też w Waszych własnych tematach.

Hobbystycznie, życzmy sobie wzajemnie tego, żeby projekt Mitril 2.0 wreszcie się ziścił, a Nowy 2018 Rok, przyniósł nam jeszcze więcej nowości do naszego systemu. O tym, żeby ceny tych nowości były bardziej przystępne dla kieszeni przeciętnego Polaka, też nie zapominajmy. Może jeszcze nowy starter w plastiku? Czas pokaże, co z tego wyjdzie, ale bądźmy dobrej myśli 🙂

Ze świątecznym pozdrowieniem

Ekipa Mitril.pl

PS. Zdjęcie z okienka pochodzi ze tej strony.

Dołącz do dyskusji

  1. DariuS · 28 grudnia 2017 o 16:55

    Dzięki i wzajemnie! 🙂

Może Ci się spodobać

Z życia portalu

Wesołych Świąt!

Redakcja · 20 kwietnia 2019