Liga ogólnopolska 640 wyświetleń

Ranking LO 2019 – kwiecień/maj

Orku · 17 maja 2019

Witajcie w kolejnym odcinku serialu o nazwie „Ranking LO”.

Ostatni miesiąc upłynął raczej pod szyldem innego serialu – „Gry o Tron”. Nie spodziewałem się, że to napiszę, ale moim zdaniem nasz jest lepszy – może mamy mniejszy budżet ale za to wszystko ma więcej sensu i mniej dziur fabularnych. A smoki też mamy 😉

Ale odchodząc od tej dygresji – co zatem działo się w Lidze od ostatniego rankingu? Przede wszystkim odbył się kolejny Master, a konkretnie 11. Urodziny Mitrila w Warszawie, które przyciągnęły najwyższą w obecnym sezonie liczbę uczestników, konkretnie okrągłe 100 osób. Odbyły się również trzy turnieje lokalne – w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Nie przedłużając, czołówka rankingu wygląda następująco:

Ponieważ odbyły się już cztery mastery, ranking masterowy zawiera już znacznie więcej osób i odbyły się w nim bardzo duże przetasowania. Jego obecne top6 wygląda następująco:

  1. Jakub „Jakubikk” Wojciechowski
  2. Mariusz „Solmyr” Futyma
  3. Adam „Ajas” Sokół
  4. Wojciech „Szklany” Mazur
  5. Jakub „Orku” Krochmal
  6. Tomasz „Erłorl” Przybylak

Tradycyjnie cały plik jest załączony do artykułu wraz z zaktualizowaną o nowe osoby listą ID. Zamierzam kontynuować nową świecką tradycję zamieszczania rankingów po kolejnych masterach, a więc kolejnego możecie się spodziewać dopiero na początku lipca.

Orku

ID – 13.05.19

Ranking LO – 13.05.19

Dołącz do dyskusji

Może Ci się spodobać

Liga ogólnopolska

Ranking LO 2019 – Wrzesień

Orku · 1 października 2019