Liga ogólnopolska 588 wyświetleń

Ranking LO 2018 – Sierpień

Potemp · 27 września 2018

Witajcie!

Czas leniuchowania i wakacji zakończył nam się bardzo udanym masterem w Bielsku, do którego dotarło aż 38 graczy z całej Polski. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję zobaczyć unboxing nowego starteru i pomacać podręcznik z zasadami.

Przejdźmy do samego rankingu. Na czele stawki bez zmiennie utrzymuje się Godfryd i Czaki. Na trzecie miejsce natomiast wskoczył Maciej Rutkowski. Udało mu się to osiągnąć w dużej mierze dzięki wspaniałemu występowi na Zadymie w Bielsku, którą wygrał.

Top 10 do wglądu poniżej:

Cały ranking wraz z ID do pobrania poniżej.

W Rankingu masterowym mamy na ten moment bardzo wyrównaną sytuację, gdyż pierwsze cztery pozycje zajmują gracze z tą samą ilością punktów. O kolejności zadecyduje najprawdopodobniej miejsce na koniec zmagań w LO. Mimo wszystko pozostały jeszcze 2 mastery wliczające się do rankingu końcowego, więc będzie ciekawie do samego końca.

Standardowo jeżeli ktoś wyłapie jakiś babol, w swoim nazwisku/nicku, punktach czy czymkolwiek innym, proszę skontaktujcie się ze mną. Kilka uwagi już otrzymałem od czujnych graczy za co jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam

Potemp

ID 2018

Ranking-LO-2018-Sierpień

 

Dołącz do dyskusji

Może Ci się spodobać

Liga ogólnopolska

Ranking LO 2019 – Wrzesień

Orku · 1 października 2019