Liga ogólnopolska 3 889 wyświetleń

Ranking LO 2018 – Lipiec

Potemp · 24 sierpnia 2018

Witajcie!

Lipiec wydawać by się mogło miesiąc urlopów i wakacji, a my figurkowo nie próżnowaliśmy. Aż 6 turniejów lokalnych zostało rozegrany i dodatkowo odbyły się już po raz IV Indywidualne Mistrzostwa Polski w Katowicach, które w tym roku zgromadziły 60 osób!

Przejdźmy do samego rankingu. Na czele stawki zmiana, sławetny w całej Polsce Chempion wyprzedza Czakiego zaledwie o punkt. Turniejów do końca Sezonu 2018 pozostało już niewiele, więc każdy jeden będzie miał wpływ na końcowy wynik. Na ten moment wszystko wskazuje, że pojedynek o zwycięzcę LO2018 rozegra się pomiędzy graczami z Katowic. Nie traćmy jednak nadziei, być może jakiś czarny koń włączy się do walki 😉

Top 10 do wglądu poniżej:

Cały ranking wraz z ID do pobrania poniżej.

W Rankingu masterowym zachowany status quo, jedynie Chempion poprawił swój dorobek punktowy.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa zarówno Czaki jak i Godfryd zapewnili sobie udział w ETC2019. Ostatni wakat w pierwszym składzie jest sprawą jak najbardziej otwartą. Mimo wszystko przed nami już tylko 3 mastery: Zadyma w Bielsku, PMP w Rumii oraz master w Wrocławiu. Okazji do poprawy swojego dorobku punktowego i zakwalifikowania się do reprezentowania naszego kraju na turnieju międzynarodowym coraz mniej.

Standardowo jeżeli ktoś wyłapie jakiś babol, w swoim nazwisku/nicku, punktach czy czymkolwiek innym, proszę skontaktujcie się ze mną. Kilka uwagi już otrzymałem od czujnych graczy za co jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam

Potemp

ID 2018

Ranking-LO-2018-Lipiec

Dołącz do dyskusji

  1. Jaskier · 28 sierpnia 2018 o 16:09

    Może uściślijmy bo tu się jakieś głupie komentarze pojawiać zaczną, DMP JEST masterem, tylko nie jest liczone do klasyfikacji wyjazdu na ETC. Tak wynika z głosowania nad regulaminem na rok 2018.

  2. FishPriest · 27 sierpnia 2018 o 16:14

    DMP nie jest liczone fo klasyfikacji masterowej, tylko ogólnej.

  3. _MCK_ · 27 sierpnia 2018 o 13:16

    Co do ilości pozostałych masterów to jeszcze listopadowe DMP

Może Ci się spodobać

Liga ogólnopolska

Ranking LO 2019 – Wrzesień

Orku · 1 października 2019