Liga ogólnopolska 273 wyświetleń

Ranking 2018 – Maj

Potemp · 22 czerwca 2018

Witajcie!

W Maju rozegraliśmy aż 6 turniejów lokalnych, a miesiąc zakończyliśmy mega udanymi Urodzinami Mitrila. Gratuluję świetnej frekwencji oraz bardzo udanej organizacji.

Przejdźmy do samego rankingu. Na czele stawki po raz kolejny Jakubikk, który rozegrał już wszystkie 10 turniejów w tym roku! Kubie zostaje teraz tylko poprawianie zdobytych wcześniej wyników, gdyż mocna grupa pościgowa (Bogusz Podgórski, Bartłomiej Cichy, Tomasz Rochatka, Patryk Kucharski i Mariusz Futyma) nadrobiła w Maju sporo punktów, jednocześnie nie rozegrali oni jeszcze nawet 10 turniejów.

Top 10 do wglądu poniżej:

Cały ranking wraz z ID do pobrania poniżej.

Ranking masterowy nabiera rumieńców. 36-ciu graczy zameldowało się już na trzech masterach, związku z czym ich wyniki są brane pod uwagę, jeśli chodzi o wybór składu na ETC2019. Na ten moment na prowadzeniu Bogusz „Czaki” Podgórski. Przed nami jeszcze co najmniej 3 mastery wliczające się w ten ranking (Kolejne Starcie, IMP i PMP), więc spodziewam się nie jednej zmiany. Gwoli przypomnienia TOP 3 tego rankingu będzie reprezentować nasz kraj na ETC2019. Czwartego członka drużyny gracze dobierają sobie sami. Drugą drużynę będę reprezentować osoby, które zajmą kolejno 4, 5 i 6 miejsce w rankingu. Podobnie jak wcześniej dobierają sobie czwartego.

Standardowo jeżeli ktoś wyłapie jakiś babol, w swoim nazwisku/nicku, punktach czy czymkolwiek innym, proszę skontaktujcie się ze mną. Kilka uwagi już otrzymałem od czujnych graczy za co jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam 🙂

Potemp

Ranking LO 2018 – Maj

Dołącz do dyskusji

Może Ci się spodobać