Liga ogólnopolska 3 110 wyświetleń

Ranking 2018 – Luty

Potemp · 26 marca 2018

Witajcie!

Po nieco opieszałym początku sezonu rozpoczęliśmy mroźny Luty z przytupem od Otwarcia sezonu w Bydgoszczy! Master rozpoczynający cykl imprez zgromadził rekordową liczbę 56-ciu uczestników. Kto był na pewno nie żałuje wyjazdu, gdyż sam event był bardzo dobrze zorganizowany. Działo się również bardzo dużo lokalnie – zorganizowanych zostało aż 7 turniejów, co łącznie dało nam sumę 125 graczy w miesiącu Lutym.

Przejdźmy do samego rankingu, w którym możemy zaobserwować zmiany i jeszcze raz zmiany! Po masterze to oczywiście żadne zaskoczenie. Wyniki zaczną odzwierciedlać w wymiernym stopniu sytuację dopiero w okolicach Maja/Czerwca. Z całą pewnością Luty dobrze wspominać będą gracze z Katowic, gdyż aż pięciu z nich znalazło się w najlepszej dziesiątce.

Top 10 do wglądu poniżej:

Cały ranking wraz z ID do pobrania poniżej.

Pozostałych rankingów na ten moment nie ma sensu omawiać – za mało zmiennych. Chciałem natomiast naświetlić harmonogram imprez masterowych, które rozpoczęło Otwarcie w Bydgoszczy.

W nadchodzących miesiącach czekają nas kolejno:
– Krakowskie manewry – Marzec,
– Macki Wojny (Łódź) – Kwiecień,
– Urodziny Mitrila (Warszawa) – Maj,
– Kolejne Starcie (Poznań) – Czerwiec,
– IMP (Katowice) – Lipiec,
– PMP (Rumia) – Sierpień/Wrzesień,
– DMP (Warszawa) – Listopad.

Kalendarium imprez oczywiście nie jest na ten moment zamknięte, ale każdego zainteresowanego zorganizowaniem większego turnieju proszę o przynajmniej wstępną deklarację w odpowiednim temacie na Mitrilu. Z pewnością pomoże to uniknąć niepotrzebnych zgrzytów terminowych z sąsiadującymi masterami.

Standardowo jeżeli ktoś wyłapie jakiś babol, w swoim nazwisku/nicku, punktach czy czymkolwiek innym, proszę skontaktujcie się ze mną. Kilka uwagi już otrzymałem od czujnych graczy za co jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam

Potemp

Dołącz do dyskusji

  1. Barti · 21 maja 2018 o 13:51

    Dobra robota Potemp! Dzięki.

  2. Godfryd · 21 maja 2018 o 13:51

    164 graczy po dwóch miesiącach to niezły wynik trzeba powiedzieć. Ciekawe jak nowa punktacja się sprawdzi, no i jak zwykle- dobra robota Potempie 🙂

  3. Cepelinek · 21 maja 2018 o 13:51

    Zachpomy się zdublowały.

Może Ci się spodobać

Liga ogólnopolska 6

REGULAMIN LIGI OGÓLNOPOLSKIEJ 2019

Sędziowie LO · 17 grudnia 2018
Liga ogólnopolska 7

Finalny Ranking LO 2018

Potemp · 3 grudnia 2018