Nowości 2 2293 wyświetleń

Nadchodzi Battle of Pelennor Fields

· 31 lipca 2018

Szanowni,

w dniu wczorajszym pojawiła się informacja o cenach nowego zestawu „Battle of Pelennor Fields”, który już niebawem zagości w sklepach GW. Tak, tak – wszystko wskazuje na to, że tym razem odchodzimy od onlinowych zakupów i GW chce pozyskać większą liczbę klientów. Wskazuje na to specjalnie przygotowany display, który umieszczany będzie w sklepach. W jakich sklepach, jak długo będzie wystawiony display – tego nikt jeszcze nie wie, ale nie po to GW produkuje display, aby nie wyjść do potencjalnego nowego klienta. To ważna informacja i duża zmiana w dotychczasowym podejściu do sprzedaży naszego hobby.

Co istotne podano także ceny nowych / starych produktów, które podaję niżej. Fajne jest to, że pudełka do Lotra zaczynają z powrotem wyglądać jak pudelka do bitewniaka, bo mają swoją całkiem przyjemną grafikę i piechota pakowana jest w końcu po 24 woja w boksie.

Poniżej ceny podane na stronie:

Battle of Pelennor Fields Price Leak

Battle of Pelennor Fields Boxed Game: $150 USD

Middle-earth Strategy Battle Game Rules Manual: $60 USD

Armies of the Lord of the Rings Sourcebook: $60 USD

Warriors of Minas Tirith (24-model box): $40 USD

Knights of Minas tirith: $32 USD

Haradrim Raiders: $32 USD

War Mumak of Harad: $100 USD

Mordor/Isengard Troll: $40 USD

Hmm, ciekawy jestem Waszej opinii, a szybka ocena wskazuje, że zakup startera, to koszt około 450 zł. – 500 zł.  Biorąc pod uwagę koszt zakupu pojedynczych zestawów na stronie GW + podręcznik + kostki, miarki + specjalna wersja Theodena zaczyna wyglądać to na poważny rabat dla nowych graczy.

Czekamy cierpliwie, co się wydarzy dalej i zapraszam do komentowania.

Pozdrawiam,

Kalins

 

Dołącz do dyskusji

  1. PiotrekS.. · 31 lipca 2018 o 12:14

    I to rozumiem!! Czekam z niecierpliwością 😀

  2. Dominig · 31 lipca 2018 o 10:48

    Ciekawe czy z zasadami kompozycji armii postąpią jak w AoS, na zasadzie keywordów, przez co łatwiej będzie robić sojusze. Kompozycja startera, akurat te odświeżone pudełka i wybrana prez GW bitwa mogą na to wskazywać. Patrząc po ostatnich wydawnictwach GW jedno jest pewne, w Lotrze będzie się przez najbliższe 2-3 miesiące dużo działo, a od tego jak pójdzie sprzedaż startera i repacków zależeć będzie przyszłość systemu aż do premiery serialu 🙂

Może Ci się spodobać