Nowości 3 170 wyświetleń

Mumak War Leader w preorderze

Barti · 21 maja 2018

Witajcie,

Forge World realizuje kolejną z zapowiedzi i w pre-orderze pojawia się dziś War Mumak Leader. Zapraszamy do oglądania i komentowania modeli oraz zasad.

Zestaw War Mumak Leader to tak na prawdę znany nam wszystkich od lat słonik od GW z żywicznymi dodatkami w postaci Mahuda w wersji na howdah oraz pieszej na podstawkę. Do tego nowe uszka czy kiełki dla Olifanta. Całość kosztuje 75 funtów i w kolorze wygląda tak:

Zawartości boksu z Mumakiem przedstawiać nie trzeba, ale na żywiczne dodatki jako zupełną nowość, zerknąć warto:

Szkoda, że żywicznych dodatków nie można (na razie?) kupić solo…

Na wstępie wspomniałem, że War Mumak Leader to słonik z dodatkami, ale w myśl zasad jest już całkiem odwrotnie, bo chodzi o kierowcę Olifanta, który słonika ma w swoim wyposażeniu. Sprawdźcie zresztą sami w zasadach które można pobrać pod artykułem lub ze strony producenta.

To by było tyle na dziś, ale z kronikarskiego obowiązku warto wspomnieć o zapowiedzi planszówki z doskonale nam znanymi modelami plastikowej Drużyny Pierścienia z Mines of Moria.

Ani ceny ani daty premiery nie znamy, ale po okresie posuchy…. Śródziemie w natarciu 🙂

Zdjęcia użyte w artykule pochodzą ze stron:

https://www.forgeworld.co.uk/en-PL/The-Hobbit-Trilogy

oraz

https://www.warhammer-community.com/

gdzie znajdziecie ciut więcej fotek i do których śledzenia serdecznie Was zachęcamy.

Tyle na dziś, choć jeszcze jedna dobra wiadomość na koniec. Forge World do końca kwietnia oferuje darmową wysyłkę przy zakupach za minimum 100 funtów zamiast standardowych 250… Warto skorzystać!

Pozdrawiam

Barti

Dołącz do dyskusji

  1. Barti · 21 maja 2018 o 13:49

    Zestaw cenowo OK i rozumiem politykę firmy, która chce przy okazji dodatku, wypchnąć towar leżący w magazynach. Mnie boli, że nie ma opcji zakupu samych części żywicznych, bo jeden Mumak jest dawno wymalowany, drugi sklejony siedzi w szafie, więc co ja będę z trzecim robił? Na razie biorę ich na przeczekanie 🙂

  2. Jaskier · 21 maja 2018 o 13:49

    Stara cena mumaka za nowy zestaw, bardzo fajnie. Szkoda że nie ma w tym upgrade pack’u lin i kamieni, ale rozumiem, że takie było celowe działanie GW, bo nowy słoń nie ma opcji wykupu tych ulepszeń.

  3. pafi · 21 maja 2018 o 13:49

    Moim zdaniem cena za zestaw jest bardzo dobra jak by dodatki z dwiema figurkami były w sprzedaży osobno, kosztowały by 150-200 zł a tak jest o nie całe sto złotych drożej .

Może Ci się spodobać

Nowości 9

Kolejne nowości i powrót staroci

Barti · 24 listopada 2018