Z życia portalu 2 162 wyświetleń

Koszulki Mitrila

Kalins · 21 października 2017

Drodzy,

Dużo wody upłynęło w Anduinie od momentu rozpoczęcia sprzedaży pierwszej serii koszulek z logo Mitrila. Z nieukrywaną radością widziałem kilku dinozaurów w starych koszulkach na ostatnich 9 Urodzinach Mitrila, gdzie wypłowiały napis Mitril jeszcze się przebijał . W tym miejscu pozdrowienia dla kolegi Shoguna z którym miałem okazję rozegrać sympatyczną bitwę. W swoim czasie koszulki cieszyły się Waszym dużym uznaniem, jednak lata minęły i czas na nową edycję.

Część z Was mogła widzieć nową wersję koszulek na ostatnich Urodzinach Mitrila, gdzie sędziowie, moja osoba, synowie mieli na sobie nową wersję koszulek. Przy produkcji nowej edycji koszulek współpracuję z firmą robimykoszulki.pl, stąd też linki do obejrzenia wzorów, wielkości itp. będą prowadziły na stronę producenta.

Nowa edycja koszulek Mitrila

Nowa edycja koszulek, to nie kopia starej edycji, a kilka rzeczy jest zupełnie nowych – przede wszystkim nowa kolorystyka (tylko kolor czarny do wyboru), nowe logo (wersja haftowana lub klasyczny nadruk), a także dwie wersje koszulek, czyli:

– wersja elegancka Polo (haft lub nadruk logo Mitrila)

– wersja klasyczna T-Shirt (nadruk logo Mitrila).

Tak, jak wspomniałem powyżej – krokiem milowym w produkcji nowych koszulek jest możliwość zamówienia specjalnej wersji z haftowanym logo Mitrila, a wzór haftu możecie obejrzeć poniżej.

Sam haft ma wielkość 8 cm i zrobiony jest z białej nici na tle czarnej koszulki. Nadruk wykonany za pomocą haftu jest praktycznie niezniszczalny – haft jest bardzo trwały i producent twierdzi, że pierwej koszulka się rozleci niż haft. Oczywiście taka wersja jest droższa, jednak wygląda świetnie i długo Wam posłuży.

Nadruk, prezentuje się natomiast tak:

Ceny nowych koszulek Mitrila

Starałem się w negocjacjach z producentem uzyskać dla forumowiczów, jak najbardziej atrakcyjne ceny, jednak proszę wziąć pod uwagę, że koszulki są bardzo wysokiej jakości (marka JHK, kategoria Premium), a ich zasadniczym celem jest posłużenie Wam, jak najdłużej.

Zwróćcie proszę też uwagę, że w sytuacji jeśli zakupionych zostanie 5 koszulek danego rodzaju cena pojedynczej koszulki spadnie. Oznacza to, że zainteresowani wpłacają pierwotną cenę, a w przypadku uzbierania 5 koszulek, będę zwracał różnicę na konto lub osobiście na DMP.

Wersja T-Shirt           

 • tylko z nadrukiem;
 • 1 szt. = 36,90 zł. brutto / przy zamówieniu 5 szt. = 30,75 zł. brutto za 1 sztukę (brutto oznacza cenę ostateczną);
 • kolor: czarny;
 • rodzaj koszulki: T-shirt Prime, marka HJK, gramatura 205-210g;
 • wielkość: S / M / L / XL / XXL / XXXL.

Uwaga – istnieje możliwość zamówienia T-shirtu w wersji V-neck, czyli dekolt w szpic oraz wersji damskiej. Wersja damska także może być w opcji V-neck. Cena jest ta sama, jak klasycznej koszulki, jednak jakość materiału koszulek V-neck jest trochę gorsza (gramatura 150-155g).

Link do wersji T-shirtów na stronie producenta:

http://robimykoszulki.pl/oferta/t-shirt/

Wersja Polo

 • z nadrukiem 1 szt. = 49,20 zł. brutto / przy zamówieniu 5 szt. = 43,05 zł. brutto za 1 sztukę (brutto oznacza cenę ostateczną);                                                                     
 • z haftem, 1 szt. = 86,10 zł. brutto / 5 szt. = 79,95 zł. brutto za 1 sztukę (brutto oznacza cenę ostateczną);                                                                           
 • kolor: czarny;
 • rodzaj koszulki: Polo Prime, marka HJK, gramatura 200-210g;
 • wielkość: S / M / L / XL / XXL.

Poniżej kilka zdjęć koszulek w wersji Polo z haftem. Koszulka na mojej osobie, to rozmiar M, zaś na Grzesiu, to koszulka wielkości S oraz link do strony producenta z koszulkami w wersji Polo:

http://robimykoszulki.pl/oferta/koszulki-polo/

Koszulka polo z haftem

Koszulki z nadrukiem w akcji…
 

  …na UKGT

Lurtz też chce taką koszulkę…

Jeszcze raz zwracam uwagę, że w przypadku kiedy zamówionych zostanie minimum pięć koszulek jednego wariantu, to cena znacząco spada w każdym z wariantów.

Termin realizacji

Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie się na forum w temacie koszulkowym – podaję link:

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=823&start=315#430260

z wypełnionym następującym formularzem:

 • Rodzaj koszulki: proszę o wybór T-Shirt / Polo / V-neck „serek" / T-Shirt Damski / V-neck Damski
 • Wielkość koszulki: wielkości podane przy opisie koszulek
 • Nadruk: proszę o wybór klasyczny nadruk / haft (tylko koszulki Polo)
 • Następnie kontaktuję się z osobą zamawiającą i potwierdzam zamówienie podając jednocześnie numer konta do wpłaty.

Płatność: Aby otrzymać koszulkę na DMP (przyniosę osobiście i wręczę na DMP) należy złożyć zamówienie na forum i przesłać płatność na wskazane konto najdalej do dnia 3 listopada. Jeśli komuś nie zależy na odbiorze na DMP i chce otrzymać koszulkę wysyłką pocztową do kosztów należy doliczyć 10 zł.

Mam nadzieję, że nowy wzór oraz możliwość kilku opcji podobają Wam się i czekam na pytania, uwagi w specjalnym temacie na forum.

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=823&start=315#430260

Pozdrawiam,

Kalins

Dołącz do dyskusji

 1. kudłaty22 · 22 października 2017 o 18:33

  Polecam wszystkim. Miłe w dotyku i kołnierzyk nie zagina sie w niepożądany sposób. Aha no i sie nie spiera. Aksamitna czerń na długie lata 😀

 2. TonyStark · 22 października 2017 o 09:36

  Nono ,bardzo fajnie że będą już dostępne 🙂

Może Ci się spodobać

Z życia portalu

Wesołych Świąt!

Redakcja · 20 kwietnia 2019