Widziałeś konwersji Orła cień?

Zamienił stryjek na siekierkę kijek.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil, PawelPawel

Awatar użytkownika
Orlacien
Gobliński jeździec

Widziałeś konwersji Orła cień?

Post autor: Orlacien » 03 lip 2015, 13:07

Witajcie mroczni bracia!
Jako zaprzysiężony sługa Czarnego Pana, zostałem przez Niego naznaczony posługą przedstawienia Waszych sojuszników w inwazji krain Śródziemia.

Oto NadGoblin imieniem Gobo – weteran klanu Lwiogłowego Pająka.
Szarfa przewieszona przez jego ramię pochodzi z ubioru bratanka Balina, którego osobiście zabił i ograbił z czaszki i godności. Parszywe plotki głoszą, iż owym elementem ubioru były gacie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dane techniczne:
Rzeźba w masie epoksydowej GS: naramienniki, płyty na udach, kolczuga, łokieć lewy, czacha poległego wroga, drobne wypełnienia.
Inne materiały: łańcuchy, szpilka, metalowa endoproteza stawu łokciowego ze zgiętej szpilki (wtopiona na gorąco), mroczne kamyczki i bursztyny.

Jest to wersja finalna konwersji - szpilka pozostanie bez dodatkowego ostrza, owijki itp. Ot ordynarny zaostrzony pręt do wbijania w szpary zbroi i nieostrożne paluchy.
:balrog:
Zdjęć pod różnymi kątami było dwanaście i cztery przed malowaniem, więc mogę zrobić gifa na modłę prezentacji najdroższych modeli GW, jeśli polecicie mi jakiś prosty sposób. :)

W następnych odsłonach: jak bez GS zrobiłem dawniej dowództwo Gundabadu dla ubogich, modelinowi pupile klanu, nowi grasanci z morii i mały bonusik prawie z działu malarskiego.
Rhesus positive gone bad...
Czy widziałeś konwersji Orła cień? http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=17388

Awatar użytkownika
Jeru
Opiekun Balroga

Post autor: Jeru » 03 lip 2015, 13:53

To jest skonwertowany łucznik? Myślałem, że to metalowy włòcznik. Dałeś czadu.

Awatar użytkownika
FishPriest
Redaktor

Post autor: FishPriest » 03 lip 2015, 16:24

Plastikowy łucznik Jeru, potwierdzam, bom widział przed malowaniem. Resztę już omówiłem na PM, generalnie przez malowanie dużo zyskał. Gros moich konwersji niestety nie może na to liczyć :mrgreen: rób konwersje trochę częściej, bym miał jakiegoś rywala tu na forum :twisted:
Wszystkich graczy z Łodzi zapraszam tutaj

Awatar użytkownika
Lukan
Nadzorca Trolli

Post autor: Lukan » 03 lip 2015, 22:31

Fajnie Ci wyszedł gobas, ale lepszy efekt byłby, gdybyś rant podstawki potraktował papierem ściernym i ładniej pomalował, niby nic a efekt podbija niesamowicie ;x jakaś ciemna szarość załatwi sprawę

Druga rzecz, z czego zrobiłeś hajsy na podstawce?:>

Awatar użytkownika
Orlacien
Gobliński jeździec

Post autor: Orlacien » 03 lip 2015, 23:29

Masz rację w sprawie podstawki. Na początku wziąłem gorszą do prac, bo daleka droga przed nim była, a potem jakoś poszło :D W rzeczywistym rozmiarze mi nie przeszkadzała na tyle, bym zwrócił uwagę . Przez Ciebie pewnie teraz zacznie i będę męczył jednego gobasa, który wygląda już dobrze na stole do nieprzytomności, zamiast jakiegoś grasanta lepić XD

Złoto jest z drobniutkich, ręcznie z całej garści materiału selekcjonowanych bursztynów ^.^ Prawdopodobnie można takie kupić jako zestaw do przygotowania nalewki.

Edit: Napisałem posta z komórki i zalogowawszy się na komputerze przeraziłem się tą papką bez polskich znaków.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 8:08 przez Orlacien, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy widziałeś konwersji Orła cień? http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=17388

Awatar użytkownika
Jeru
Opiekun Balroga

Post autor: Jeru » 04 lip 2015, 2:39

Bursztyny na podstawce? Chędożyć biedę 8)

Awatar użytkownika
Orlacien
Gobliński jeździec

Post autor: Orlacien » 04 lip 2015, 8:26

Wszystkie bogactwa, całe złoto Morii są moje! MOJE! :balrog:
W końcu to NadGoblin, czwarte pokolenie moich bobasków. Tak, pierwsze trzy generacje są pomysłowe, lecz paskudne i myślę o przemalowaniu, a może nawet zrobieniu nowych bohaterów, na przykład szamana Morii.
Podstawka z lotu ptaka znacznie lepiej się prezentuje. Lepiej widać łańcuchy i duże bursztyny, oraz nie widać jej boku ;) W dodatku mój wikol przysechł, popsuły się jego właściwości i miałem problemy z klejeniem. Gdybym wiedział, zanim usmarowałem podstawkę, rozrobiłbym go ciut z wodą.
Pstryknę zdjęcie w poniedziałek, gdy wrócę do domu.

Teraz zauważyłem, że jego lewy (rzeźbiony) łokieć jest znacznie grubszy od prawego. :D

Awatar użytkownika
DEGHAN
Bębniarz z głębin

Post autor: DEGHAN » 07 lip 2015, 13:56

Boki podstawki lekko poprawić i masz świetnego goblina :)
(ciekawy efekt wyszedł z tymi bursztynami na podstawce i zbroja wyszła ci bardzo dobrze)

Awatar użytkownika
staszkoPL
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: staszkoPL » 07 lip 2015, 15:18

Świetny. Tylko włosy mi się średnio podobają.

Awatar użytkownika
Lukan
Nadzorca Trolli

Post autor: Lukan » 07 lip 2015, 16:17

Poza bursztynami widze tam jednak jakies zlote platki

Awatar użytkownika
Orlacien
Gobliński jeździec

Post autor: Orlacien » 07 lip 2015, 19:14

Oprocz bursztynow jeszcze lancuchy (pociete resztki bizuterii) ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwersje”