Jak przekonać rodziców do LotR`a?

Jak przekonać rodziców i jaką armią rozpocząć grę w LotRa?

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

MaGu
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: MaGu » 26 kwie 2013, 13:27

Z własnego doświadczenia wiem, i tu nie mówię o lotr ale o wszystkim, że to na co sami zapracujemy będzie dla nas miało większą wartość. Dlatego jeśli rodzice wam mówią że nie kupią Ci figurek, bo są za drogie, to nie stosuj głupich sposobów żeby wyłudzić kasę, tylko sam na to zapracuj. Co innego jest jak rodzice zabraniają, wtedy już stosuj te porady.

Awatar użytkownika
Goku
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Goku » 15 maja 2013, 12:35

MaGu pisze:Z własnego doświadczenia wiem, i tu nie mówię o lotr ale o wszystkim, że to na co sami zapracujemy będzie dla nas miało większą wartość. Dlatego jeśli rodzice wam mówią że nie kupią Ci figurek, bo są za drogie, to nie stosuj głupich sposobów żeby wyłudzić kasę, tylko sam na to zapracuj. Co innego jest jak rodzice zabraniają, wtedy już stosuj te porady.

Popieram :D
"amor patriae nostra lex"-Przysłowie łacińskie

Zapraszam na mojego sayanowego WiPa:
http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=16623#405610

Tygrys90
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Tygrys90 » 10 cze 2013, 19:24

Na szczęście ja nie mam takich problemów - dostaje kieszonkowe i rodziców nie obchodzi co z tą kasą robię - byle bym nie wydawał na używki (alkohol itp. dla tych co niewiedza :D] : ]

Pozdrowienia dla mojej Mamy i mojego Taty <3 ;D
Gdy chce przenieść się do magicznej krainy one zawsze mi w tym pomagają - Dziękuje wam moi kompani : ]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bitewne przedszkole, czyli co wybrać... ”