Klimatycznie i grywalnie - co wybrać?

Jak przekonać rodziców i jaką armią rozpocząć grę w LotRa?

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Andúril
Czyściciel klatek Trolli

Klimatycznie i grywalnie - co wybrać?

Post autor: Andúril » 15 mar 2019, 14:18

Heja,
wracam po latach do lotra i decyduję właśnie jaką armię budować. Widzę sporo nowych, pięknych modeli i wybór jest arcytrudny, dlatego liczę na Wasze opinie. Zależy mi przede wszystkim na pięknej prezencji mojej przyszłej armii, ale chciałbym też, żeby była ona grywalna turniejowo... Poniżej opcje do których zawęziłem wybór, jednak jeśli ktoś ma jakieś sugestie, chętnie wysłucham opinii:

1. Iron Hills- przepiękne modele, głównie te na kozach. Bardzo klimatyczna armia i z tego co wstępnie ustaliłem- bardzo dobrze radzi sobie na polu bitwy. Jedyny chyba minus to bardzo wysoki koszt. Wiadomo coś na temat pojawienia się modelu Thorina na kozie? :)
2. Mirkwood - chyba ex aequo z IH jeśli chodzi o klimat. Super modele zwykłej piechoty (rangersi, palace guardsi) i konnicy, Legolas i Tauriel no i przede wszystkim Thranduil na łosiu (tego ostatniego nie wytrzymałem i zamówiłem....). Wszystko pięknie, tylko nie wiem, jak tu z grywalnością... Jest sens myśleć o tej armii na poważnie w kontekście turniejowym?
3. no i zło.. tutaj to nie wiem... Harasie? Easterlingowie? Azog`s Legion? Sauron i ch*j? :D

Liczę na dużo opinii i różne punkty widzenia, bo wiadomo, że wybór armii to najważniejszy punkt programu!

Pozdrawiam,
Andúril.

Awatar użytkownika
Godfryd
Redaktor
Kontakt:

Re: Klimatycznie i grywalnie - co wybrać?

Post autor: Godfryd » 16 mar 2019, 11:39

I tak i tak większość armii z turniejowego topu to armie mieszane szczególnie w dobrze.
IH wchodzą z laketown albo z tadkami więc why not both?

Z zła mordor wciąż najbezpieczniejszą opcją
Nobody likes you, you're ugly and your mother dresses you funny. Now smile, you f*cking douche...

https://www.facebook.com/BrushGangsta/

Awatar użytkownika
szirer
Mistrz zardzewiałych zbroi

Re: Klimatycznie i grywalnie - co wybrać?

Post autor: szirer » 17 mar 2019, 10:08

Jak dla mnie czego byś nie wybrał to będzie grywalne :) oczywiście są mocniejsze i słabsze złożenia ale nawet klimatyczna armia bez szukania kombosów bez problemu pograsz na turniejach. Jedyne czego potrzeba to ogrania :)
jaskiniatrolla.megaserwis.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bitewne przedszkole, czyli co wybrać... ”