Staruszki

Imieniny, urodziny, rocznice bitew, wesela...

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Kibol
Strażnik wyschniętej studni

Staruszki

Post autor: Kibol » 06 paź 2015, 23:14

Nie wiem gdzie mam to napisac. Ale ktos gra jeszcze ze starych czasow Lotra? Widze, ze gra juz umarla jak to forum. ALE ALE moze jednak ktos popyka...

Troche sentymentu zostalo z dawnych czasow :twisted:
-Helloooo -It's Candle Jack -SCREAM!

"Na szczęście ośmieszylem w dyskusji jurz większość z nich i zaraz ośmieszę resztę. "

Awatar użytkownika
Dwarfik
Nadzorca Trolli

Post autor: Dwarfik » 07 paź 2015, 6:10

Gra sama w sobie jeszcze nie umarła - owszem niby Genalny Wytfurca ma już Lotra w głebokiej ..., albo w zasadzie nigdzie go nie ma, ale dopóki są ludzie którzy grają - gra żyje. Ponadto pojawiło się małe swiatełko w tunelu, ale o tym później :)

Teraz zasadnicze pytanie - szukasz starych graczy z Białego, czy z innego miasta :) U nas na dniach bd organizowana Liga Małych punktów ( coś a'la jedna bitwa z przeciwnikiem co 2 tygodnie, a także przed Bożym Narodzeniem bdvturniej lokalny :) ) Jeśli wyjechałeś do jakiegoś miasta na studiach to reszta użytkowników powinna Ci pomóc, ale w zasadzie część starych wyjadaczy gra nadal :)

A i jeśli jesteś w Białym to w zasadzie można by było się spotkać i pokulać kostkami i poprzesuwać figurynki :)

Pozdrawiam Dwarfik :D
Sprzedam nowiutkie wypraski goblinów z Goblin Town - więcej info priv ;)
King of Rohan pisze:PS. bo ja bym chciał grać na samych ROTN z GC, bez zwykłych ROTN

Mój WIP

ODPOWIEDZ

Wróć do „Między nami górnikami”