"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Nie bądź anonimowy, przedstaw się.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Asuryata
Treser wargów

Re: "Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Post autor: Asuryata » 26 lis 2018, 11:09

Siema wszystkim! Nazywam się Mateusz i wiele, wiele wody upłynęło w Anduinie od czasu gdy grywałem ostatnio w Lotra :) Razem z kumplem po wielu latach widząc ożywienie w Lotrze i chcąc pograć w jakiegoś lekkiego skirmisha zdecydowaliśmy się na powrót do klasyka. Siedzę aktualnie w Poznaniu i zabieram się do zbierania Mirkwoodów z hobbita. Dużo jest ludzi od Lotra w Poznaniu?

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 26 lis 2018, 11:54

Asuryata pisze:
26 lis 2018, 11:09
Siema wszystkim! Nazywam się Mateusz i wiele, wiele wody upłynęło w Anduinie od czasu gdy grywałem ostatnio w Lotra :) Razem z kumplem po wielu latach widząc ożywienie w Lotrze i chcąc pograć w jakiegoś lekkiego skirmisha zdecydowaliśmy się na powrót do klasyka. Siedzę aktualnie w Poznaniu i zabieram się do zbierania Mirkwoodów z hobbita. Dużo jest ludzi od Lotra w Poznaniu?
Hej! Jest nas około 30 aktywnych graczy :) tutaj znajdziesz grupę na FB:
https://www.facebook.com/groups/601605880031598/

Tutaj ogólnopolska grupa dotycząca zasad:
https://www.facebook.com/groups/722602234484334/

Tutaj regulamin najbliższego turnieju:
otwarcie-ligi-wielkopolskiej-parowa-po- ... 64ebcd1eca

Zapraszam do kontaktu z nami w tych miejscach :)

Pozdrawiam, Ajas :D

Awatar użytkownika
Asuryata
Treser wargów

Post autor: Asuryata » 26 lis 2018, 12:01

Dzięki za szybką odpowiedź ;) Jak ogarnę skąd zdobyć kilku nowych bohaterów do Mirkwoodów to chętnie wpadnę na turniej ;)

Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

Post autor: Kalins » 26 lis 2018, 15:34

Cześć Mateusz,
fajnie, że wróciliście z kolegą do systemu, który naprawdę się rozwinął. W razie pytań, dawaj znać.
Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź.

Awatar użytkownika
Asuryata
Treser wargów

Post autor: Asuryata » 26 lis 2018, 16:09

Pewnie, dzięki ;)

Viluir
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Viluir » 20 gru 2018, 0:21

Dzień dobry,
mam na imię Paulina, w gry figurkowe gram od 2 lat. Jak to w tym hobby bywa, ciężko poprzestać na jednej grze czy kilku figurkach. Po odświeżeniu w tym roku LotRa przez GW wahałam się "wchodzić w to czy nie". Ostatecznie piękne figurki i ciekawe zasady przeważył szalę na "wchodzić". Tak oto wylądowałam na tym forum i mam nadzieję, że znajdę tutaj grono do grania z okolic miejsca, w którym mieszkam (Częstochowa) :).

Pozdrawiam serdecznie,
Viluir

Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

Post autor: Kalins » 20 gru 2018, 9:33

Dzień dobry Paulina,
nawet nie wiesz, jak się cieszę, że mamy wśród nas przedstawicielkę płci pięknej, która decyduje się na wejście w ten piękny system bitewny :).
W dawnych czasach był nawet team kobiecy na jednym z dużych Turnieji, a Ania (ówczesna dziewczyna mojego kolegi) dzielnie dowodziła przez pewien czas krasnoludami :).
Witaj serdecznie na Miitrilu, czekamy na efekty Twoich prac malarskich (tu polecam comiesięczny CPM), a jeśli masz jakieś pytania, forum masz do dyspozycji.
Serdeczności,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź.

Bober00
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Bober00 » 16 lut 2019, 10:21

Cześć,
jestem Mateusz. Jaram się LotR'em od podstawówki, już prawie 20 lat. Długie lata grałem w karciankę TCG, z resztą nadal leżą w szufladzie i czekają na wielki powrót (marzenie ściętej głowy, wiem). Wszedłem ostatnio w świat bitewniaków przy okazji innego systemu i pomyślałem, dlaczego nie połączyć miłości do LotR'a z grą bitewną i oto jestem :) planuje kupić niedługo starter i nauczyć się razem z żoną grać, a potem pomyślimy o grze z innymi. Rejon lubuskie ;)

Pozdrawiam
Mati

zkajo
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: zkajo » 16 lut 2019, 16:48

Witajcie forumowicze!

Na imię mi Zbigniew i swoją przygodę z lotrem zacząłem od pierwszego wydania Mines of Moria. Byłem wtedy szkrabem, i pomimo tego że jakoś nie grałem zbyt wiele, moja miłość do LOTRa i GW pozostała ze mną do dziś. Kupiłem Pellenor od razu kiedy wyszedł, i właśnie zdejmuję farbę moim starym modelom Easterlingów by je pomalować raz jeszcze, tym razem lepiej. Mieszkam w Anglii, na południu, i chętnie poznam nowych graczy.

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Post autor: Barti » 16 lut 2019, 17:47

Witamy serdecznie na naszym Forum. Masz na nim kilka działów malarskich, gdzie możesz pochwalić się swoimi pracami, czy podpytać o coś.
Uncertain the future is...

Andúril
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Andúril » 15 mar 2019, 13:41

Witam serdeczenie,
Maciek z tej strony. Podobnie jak wiele poprzedzających mnie osób ja również wracam do Lotra po latach ;) Zaczynałem w Krakowie, jeszcze za czasów turniejów w Bardzie, a później galerianym Smoku. Pamiętam pare tankich osobistości, jak Bruinen (malarski przekozak), orający wszystkich bracia D., Wiewiór czyhający na przepchnięcie paru wałków :D Cichy, którego teraz podpytuje co grywalne, a co nie ;) Może część z tej starej sceny krakowskiego lotra jeszcze w grze?
Ja tymczasem przeniosłem się do Trójmiasta, także chętnie dowiem się, jak scena wygląda tutaj ;)
Fajnie widzieć, że lotr troche odżył i mam nadzieję, że za jakiś czas pojawię się ze swoją nową armią na jakichś turniejach. Trzeba jeszcze tylko zdecydować co to będzie za armia :D Mirkwood, IH, a może jeszcze coś innego...
Pozdrawiam,
Andúril.

Tsude
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Tsude » 04 kwie 2019, 10:23

Hej witajcie cieszy mnie mega że to forum nadal stoi niestety nigdy się na nim nie udzielałem .

Jestem Kamil. W latach chyba podkreślam chyba 2007+- gdy lotr przeżywał bardzo dobry okres w Katowicach w bardzie grywaliśmy w kilka osób z okolic imielina, Chełmu śląskiego itp. Grałem zawsze wysokimi elfami, co raczej nie było w tedy najmądrzejszym pomysłem. Prywatnie organizowałem turnieje w bardzie w Kato + np. II i III dni fantastyki w Chełmie Śląskim.

Mieszkam teraz we Wrocławiu i Warszawie (pół na pół w miesiącu ale nie regularnie) i zakupiłem już podręczniki bo widzę że system nowy ma się całkiem nieźle. Jakby nie mówić, to kocham cały klimat lotra i można o tym systemie bitewnym.mowic dużo dobrego lub złego to chce wrócić i to raczej się już dzieje. Zakupiłem podręczniki, a teraz szukam figurek. Mam też dużo możliwości eventowo marketingowych i wierzę że mogę się przydać

Miło mi was wszystkich poznać. Może ktoś jest z tych starych czasów z Katowic tutaj?

ODPOWIEDZ

Wróć do „My name is Aragorn, son of Arathorn ”