Liga Wrocławska - rozpiski, wyniki, terminy

Moderatorzy: Konradussss, TonyStark, Mnil

Awatar użytkownika
Solmyr
Pomocnik Szamana
Posty: 874
Rejestracja: 23 sty 2008, 19:14
Skąd: Opole / UWO

Liga Wrocławska - rozpiski, wyniki, terminy

Post autor: Solmyr » 07 kwie 2014, 21:53

Tabela ligowa:
Miejsce/ Ksywa/Rozegranych bitew/Zdobyte pkt/Stracone pkt/ Punkty
1. Konrad 5/84/10/115
2. Max 6/54/4/112
3. Darek 6/45/27/99
4. Kufurin 6/30/35/63
5. David 5/34/28/61
6. Solmyr 6/34/42/47
7. Elessar 6/30/83/43
8. Rumil 6/8/69/43
9. Neo 6/0/9/30
10. Skyman 6/24/39/25




Co tydzień w tym temacie będę podawał scenariusz na obecną kolejkę, a także zamieszczał wyniki.
Proszę komentarze pisać w tamtym starym temacie.
Przypominam, że raz na cały okres trwania ligi można zmienić jedną z rozpisek.

Każdą grę będziemy grać 1h 45 min.

Tutaj lista graczy z rozpiskami:

Maximilian
Undy bestia
5 track +warg
7track

Shaman
6mork tarcza
6mork tarcza wlocznia

task
6mork tarcza
6mork tarcza wlocznia

shade
2orc tarcza
2orc tarcza wlocznia




Elessar
Dobro
Rohan
w1
1 Theodred (lider) koń, tacza 85 85
4 Rohan Royal Guard koń 16 64
8 Rohan Outrider 7 56
w2
1 Erkenbrand koń 75 75
4 Westfold Redshields 14 56
w3
1 Eomer tarcza 80 80
6 Warrior of Rohan tarcza 7 42
5 Warrior of Rohan oszczep 9 45
1 Warrior of Rohan sztandar 31 31
w4
1 Captain of Rohan c.zbroja 50 50
7 Warrior of Rohan tarcza 7 49
4 Warrior of Rohan oszczep 9 36
1 Warrior of Rohan sztandar 31 31
700


Zło
Mordor+Moria
w1
1 Spider Queen 115 115
w2 0
1 Shagrat (lider) tarcza 60 60
5 Orc Warrior włócznia 6 30
5 Orc Warrior tarcza 6 30
1 Orc Warrior sztandar 30 30
1 Orc Warrior tarcza, włócznia 7 7
w3 0
1 Orc Shaman 50 50
6 Orc Warrior włócznia 6 36
6 Orc Warrior tarcza 6 36
w4 0
1 Orc Captain tarcza 45 45
5 Warg Rider tarcza 13 65
w5
1 Durburz 60 60
6 Goblin Warrior tacza 5 30
5 Goblin Warrior włócznia 5 25
1 Cave Troll włócznia 81 81
700





Rumil00
Dobro:
1.
Erkenbrand (qń) - 75p
12× Redshield - 168p
2.
Grimbold - 55p
12× Helmingas (tarcze) - 96p
3.
Haldir (zbroja, łuk) - 80p
12× WE (włócznie) - 96p
4.
Eorl - 90p
3× RoR - 39p
699p
lider: Eorl

Zło:
1.
Szaman (warg) - 60p
6× Ork (włócznie, tarcze) - 42p
6× Mork (tarcze) - 48p
2.
Undying (bestia) - 170p
4× Warg Rider (tarcze) - 52p
2× Spectre - 30p
1× Mork (tarcza) - 8p
3.
Task - 60p
6× Ork (włócznie, tarcze) - 42p
6× Mork (tarcze) - 48p
4.
Gorbag (tarcza) - 50p
6× Ork (włócznie, tarcze) - 42p
6× Mork (tarcze) - 48p
700p
lider: Szaman





Darek
ZŁO: HARAD
Warband 1 - 222pkt
KoU+FB-170pkt
+ 4 x SR - 52pkt.
Warband 2 - 186pkt
Taskmaster Haradu - 60pkt /LEADER/
+ 5 x Castellans of Umbar - 55pkt
+ 5 x Serpent Guard - 40pkt
+ 1 x haradrim + banner - 31pkt
Warband 3 - 142pkt
Haradrim Cht+koń+ war spear - 60pkt
+ 5 x Corsair Reaver - 50pkt
+ 4 x Serpent Guard - 32pkt
Warband 4 - 150pkt
Haradrim Cht+łuk - 50pkt
+ 6 x Wok + łuk - 60pkt
+ 5 x haradrim + łuk + włócznia - 40pkt

700pkt/ 4 dowódców/ 11 łuków + 1/ 39 jednostek


DOBRO: ARNOR + Elfy

Warband 1 - 261pkt
E&E + koń+zbroja+łuki - 170pkt
+ 3 x ranger+włócznia - 27pkt
+ 8 x WoA - 64pkt
Warband 2 - 204 pkt
Thranduil + zbroja+łuk - 90pkt /LEADER/
+ 10 x Galadrim + tarcza -90pkt
+ 2 x Gwardzista - 24pkt
Warband 3 - 235pkt
Legolas+koń+ zbroja - 105pkt
+ 2 x sentinel - 50pkt
+ 1 x elf lesny - 7pkt
+ 2 x elf lesny+ włócznia - 16pkt
+ 1 x Gwardizsta - 12pkt
+ 5 x elf lesny+łuk

700pkt/ 3 dowódców/ 10 łuków + 3/ 38 jednostek





Skyman
Warbad1:
Goblin King
5x Goblin Warrior
Warband2:
Morannon Orc Captain (shield)
6x Morannon Orc (spear, shield)
6x Morannon Orc(shield)
Warband 3:
Morannon Orc Captain (shield)
12 x Morannon Orc (shield)
Warband 4:
Morannon Orc Taskmaster
12x Orc Warrior (spear)
Warband 5:
Shadow Lord (horse)




David36
Warband 1
Orc Taskmaster (lider) + 5*Morannon Orc (Shield) + 6* Orc Warior(Shield+Spear) + 1*Spectre
60+40+42+15=157pkt

Warband 2
Khardush + 5*Morannon Orc (Shield) + 6* Orc Warior (Shield+Spear) + 1*Spectre
60+40+42+15=157pkt

Warband 3
Undying (Fell Beast) + 6*Orc Tracker (Warg)
170+66=236pkt

Warband 4
Shagrat (Shield) + 10* Mordor Uruk-hai (Shield)
60+90=150pkt





Kurufin
ZŁO
130 SL koń
140 Chieftain trolli
50 Task
60 Szaman warg
80 16xtracker
112 16xork t+wł
128 16xmork



DOBRO
160 Sarek konno
90 Thranduil
90 Legolas
60 Storm
120 12xelf łuk+wł
96 12x elf wł
84 12x elf




Neo
Dobro:
Elrond + koń + zbroja 180
10x Elf konno + tarcza 220
Beorn 200 (lider)
Orzeł 90

Zło:
W1:
Dwimm konno
4x ork z tarczą
4x ork z włócznią
4x tracker
W2:
Shade
4x ork z tarczą
4x ork z włócznią
4x tracker
W3:
Szaman na wargu
4x ork z tarczą
4x ork z włócznią
4x tracker
W4:
Buhrdur (lider)
Cave Troll
4x Ork z włócznią





Solmyr
Fellowship + Rohan
Warband1:
Aragorn + koń, łuk, zbroja 195pkt. [LEADER]
Warband2:
Merry rohański + kuc 30pkt
Warband3:
Theoden + koń, c. zbroja, tarcza 90pkt.
4x Rider of Rohan + oszczep 60pkt.
Warband4:
Eomer + koń, zbroja, tarcza, łuk 95pkt.
4x Rider od Rohan + oszczep 60pkt.
Warband5:
Gamling + koń, Królewski sztandar 110pkt.
4x Rider of Rohan + oszczep 60pkt.


Moria:
Warband1:
Durburz 60pkt [LEADER]
12x gobos (6tarcz, 6 włóczni) 60pkt.
Warband2:
Szaman 45pkt.
12x gobos (6tarcz, 6 włóczni) 60pkt.
Warband3:
Groblog 55pkt.
10 x gobos + łuk 50pkt.
Warband4:
Kapitan gobsów + tarcza 40pkt.
Troll 80pkt.
Warband5:
Watcher in the Water 250pkt.


Konrad:
Dobro:
Gandalf koń [LEADER], Bilbo kuc, Kili kuc, Fili kuc, Nori kuc, Dori kuc, Bifur kuc, Bofur kuc, Dwalin kuc
9 modeli, 700 pkt


Zło:
Fimbul warg 60
4 Hunter Orc łuk 36
3 Hunter Orc 24

SL bestia 170
7 tracker warg 77
1 warg rider banner 37
2 tracker 10

Task 60 [LEADER]
3 morek tarcza 24
7 ork tarcza+włócznia 49
1 ork włócznia 6
1 tracker 5

Szaman warg 60
3 morek tarcz 24
6 ork tarcza+włócznia 42
1 ork włócznia 6
2 tracker 10

45 modeli, 700 pkt


Dodano po 2 minutach 15 sekundach:

Tutaj terminarz:


1 kolejka:
Gospodarz Gość
Konrad Rumil
Neo Max
Solmyr Skyman
Kurufin Darek
Elessar David


2 kolejka:
Gospodarz Gość
David Rumil
Darek Elessar
Skyman Kurufin
Max Solmyr
Konrad Neo


3 kolejka:
Gospodarz Gość
Neo Rumil
Solmyr Konrad
Kurufin Max
Elessar Skyman
David Darek


4 kolejka:
Gospodarz Gość
Darek Rumil
Skyman David
Max Elessar
Konrad Kurufin
Neo Solmyr


5 kolejka:
Gospodarz Gość
Solmyr Rumil
Kurufin Neo
Elessar Konrad
David Max
Darek Skyman


6 kolejka:
Gospodarz Gość
Skyman Rumil
Max Darek
Konrad David
Neo Elessar
Solmyr Kurufin


7 kolejka:
Gospodarz Gość
Kurufin Rumil
Elessar Solmyr
David Neo
Darek Konrad
Skyman Max


8 kolejka:
Gospodarz Gość
Max Rumil
Konrad Skyman
Neo Darek
Solmyr David
Kurufin Elessar


9 kolejka:
Gospodarz Gość
Elessar Rumil
David Kurufin
Darek Solmyr
Skyman Neo
Max Konrad


10 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil Konrad
Max Neo
Skyman Solmyr
Darek Kurufin
David Elessar


11 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil David
Elessar Darek
Kurufin Skyman
Solmyr Max
Neo Konrad


12 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil Neo
Konrad Solmyr
Max Kurufin
Skyman Elessar
Darek David


13 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil Darek
David Skyman
Elessar Max
Kurufin Konrad
Solmyr Neo


14 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil Solmyr
Neo Kurufin
Konrad Elessar
Max David
Skyman Darek


15 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil Skyman
Darek Max
David Konrad
Elessar Neo
Kurufin Solmyr


16 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil Kurufin
Solmyr Elessar
Neo David
Konrad Darek
Max Skyman


17 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil Max
Skyman Konrad
Darek Neo
David Solmyr
Elessar Kurufin


18 kolejka:
Gospodarz Gość
Rumil Elessar
Kurufin David
Solmyr Darek
Neo Skyman
Konrad Max

W tej kolejce gramy Lords of Battle, czas na rozegranie to 2 tygodnie, jednak mam nadzieję, że wszyscy się szybko uwiną i zaczniemy wcześniej drugą kolejkę. Przypominam, że kolejki rewanżowe gramy tylko w wypadku jeśli pierwszą rundę rozegramy do końca maja.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2014, 17:55 przez Solmyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Lubisz placki?

Awatar użytkownika
Konradussss
Redaktor
Posty: 821
Rejestracja: 31 gru 2008, 19:10
Skąd: Wrocław / KonFederacja Dolnośląska

Post autor: Konradussss » 18 kwie 2014, 9:49

Kolejka 1: Lords of Battle
Kolejka 2: Dominacja

Awatar użytkownika
Solmyr
Pomocnik Szamana
Posty: 874
Rejestracja: 23 sty 2008, 19:14
Skąd: Opole / UWO

Post autor: Solmyr » 20 kwie 2014, 17:55

Wyniki pierwszej rundy:

Konrad vs. Rumil 49:2
Neo vs. Max 0:3
Solmyr vs. Skyman 30:24
Kurufin vs. Darek 23:23
Elessar vs. David 23:21

Wyniki drugiej rundy:

David vs. Rumil 10:2
Solmyr vs. Max 4:10
Konrad vs. Neo 3:0
Skyman vs. Kurufin 0:0
Darek vs. Elessar 9:3

Wyniki trzeciej rundy:

Darek 0:0 David
Konrad 8:0 Solmyr
Max 0:0 Kurufin
Sky 0:0 Ellesar
Neo 0:0 Rumil

Wyniki czwartej rundy:

Darek 10:1 Rumil
Skyman 0:3 David
Max 41:0 Elessar
Konrad 12:4 Kurufin
Neo 0:0 Solmyr

Wyniki piątek rundy:

5 kolejka:
Solmyr 0:0 Rumil
Kurufin 3:0 Neo
Elessar 4:12 Konrad
David 0:3 Max
Darek 3:0 Skyman

Wyniki szóstej rundy:

6 kolejka:
Skyman 0:3 Rumil
Max 0:0 Darek
Konrad David
Neo 0:0 Elessar
Solmyr 0:0 Kurufin
Lubisz placki?

Awatar użytkownika
Konradussss
Redaktor
Posty: 821
Rejestracja: 31 gru 2008, 19:10
Skąd: Wrocław / KonFederacja Dolnośląska

Post autor: Konradussss » 10 maja 2014, 19:02

Kolejka 3: To The Death!

Gramy 5 maja-18 maja!

Dodano po 9 dniach 12 godzinach 46 minutach 15 sekundach:

Kolejka 4: Hold Ground!

Gramy 19 maja-25 maja!!!

Kolejka 5: High Ground!

Gramy 26 maja-1 czerwca!!!

Kolejka 6: Recconorite

Gramy 2 czerwca-8 czerwca!!!

Kolejka 7 : Blockade

Gramy 9 czerwca-15 czerwca!!!

Kolejka 8 : Rescue (zmiana co do podręcznika - za zabicie każdego dowódcy warbandu 1 VP)

Gramy 16 czerwca-22 czerwca!!!

Kolejka 9 : Seize the Prize (zmiana co do podręcznika - dodatkowo za wbicie breaka 1 VP, jeśli się nie posiada samemu breaka to w zamian 3 VP)

Gramy 23 czerwca-29 czerwca!!!

Zablokowany

Wróć do „dolnośląskie”