Liga Wrocławska

Moderatorzy: Konradussss, TonyStark, Mnil

Jakie ograniczenia wolisz?

Te, opisane w pierwszym poście (1 sojuszowany Warband, 1 potwór z Mightami)
6
60%
Żadnych ograniczeń!
4
40%

Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Solmyr
Pomocnik Szamana

Post autor: Solmyr » 09 kwie 2014, 19:35

Taki był pomysł Darek, ale cóż, niektórzy bawią się dobrze grając tym co zwykle.
Lubisz placki?

Awatar użytkownika
DaReK
Nadzorca Trolli

Post autor: DaReK » 09 kwie 2014, 20:37

Początki zawsze są trudne, ale to nie powinno nas zniechęcać do tego, żeby próbować coś zmienić :) Mam nadzieję, że przy drugiej edycji będzie nas więcej i ludzie trochu pomyślą nad czymś innym :D
Solmyr - w temacie nowych scenów to mogę Ci je podesłać ale najwcześniej dopiero w niedzielę, bo strasznie zarobiony jestem; wyślij mi Twojego maila na pw.

Awatar użytkownika
Kurufin
Bębniarz z głębin

Post autor: Kurufin » 09 kwie 2014, 21:41

Darku, cóż, z chęcia by sobie i człowiek zagrał czymś epickim jak czyste Minas Tirith :D ale niestety stany figurkowe na to nie pozwalają. W ogóle po Twoim poście czuję się tak bardzo winny ^^ Obiecuję na kolejną ligę zagrać czymś dużo mniej PG (chociaż PG to pojęcie względne zależne od gracza, wszak ostatnio PG rozpami nic tylko łomoty zbieram XD )

Awatar użytkownika
Skyman
Płomień z Udunu

Post autor: Skyman » 09 kwie 2014, 21:45

GK lider.

Ja akurat za dużych opcji nie miałem; gram tym co mam :( Póki co :>:
Pozdrawiam,
» Sky~

Awatar użytkownika
Konradussss
Redaktor

Post autor: Konradussss » 11 kwie 2014, 18:26

Kurufin pisze:Darku, cóż, z chęcia by sobie i człowiek zagrał czymś epickim jak czyste Minas Tirith ale niestety stany figurkowe na to nie pozwalają. W ogóle po Twoim poście czuję się tak bardzo winny ^^ Obiecuję na kolejną ligę zagrać czymś dużo mniej PG (chociaż PG to pojęcie względne zależne od gracza, wszak ostatnio PG rozpami nic tylko łomoty zbieram XD )
Raczysz żartować? xD. Ty nie masz figurek? Dawida czy Sky'a rozumiem, gra co ma, ale Ty grasz już 9 lat, a modeli raczej Ci nie brakuje :P.

Awatar użytkownika
david36
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: david36 » 11 kwie 2014, 18:29

To może zmiany rozpisek na bardziej for fun 8)?
Jesteś z Wrocławia i nie wiesz co, gdzie i jak? Napisz pw.

Grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/771243309591323/

Awatar użytkownika
Rumil00

Post autor: Rumil00 » 11 kwie 2014, 18:39

No nie wiem, niektórzy już rozegrali swoje mecze, a poza IMO skoro już ułożyliśmy takie rozpiski, to nie powinno nam specjalnie zależeć na modyfikowaniu ich. Rozumiem, że chodziło nam o granie na rozpiskach 4fun, nietestowanych, ale takich, które chcielibyśmy wypróbować, ale każdy gra, jak chce, więc nakaz grania 4fun jest pozbawiony sensu, jeśli ktoś nie czuje potrzeby zagrania czymś nietypowym.
Pozdr00
"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie
jasny jest lot sokoła."
Pieśń o stworzeniu Éa

Awatar użytkownika
Solmyr
Pomocnik Szamana

Post autor: Solmyr » 12 kwie 2014, 0:33

Wysyłajcie mi wyniki na PM ;)
Lubisz placki?

Awatar użytkownika
DaReK
Nadzorca Trolli

Post autor: DaReK » 12 kwie 2014, 7:18

Panowie, moja wypowiedź była utrzymana raczej w lekkim tonie i kierowana w stosunku do "bardziej doświadczonych" graczy. Oto przykłady:
Max - monster, Skade, Szaman i Taskmaster - piekne kombo samograj
Kurufin - SL,szaman, taskamster, Monster Troll - jak wyżej
- Saruman, Thranduil, Legolas, Storm
Konrad - monster, taskamster, szamam + Fimbul - jak wyżej
Są to gracze już doświadczeni, którzy prowadząc takie armie prawdopodobnie będą wszystko kosić na swej drodze. Ja trochę inaczej zrozumiałem ideę tej Ligii, od graczy tego formatu oczekując jakiś niestandardowych klimatycznych rozpisek, którymi mogliby pokazać, na co ich w rzeczywistości stać - wszak nie gramy w Lidze turniejowo. Argument, że nie ma się figsów, w przypadku starszych graczy, raczej odpada - gracie już tyle lat, że powinniście zgromadzić nie tylko to, co jest na topie turniejowym, ale też inne figsy. Nie ja jednak organizuję tę ZABAWĘ, zatem mój głos to raczej forma zwrócenia Wam uwagi na FUN, a nie tylko na bezlitosną rywalizację. Zagrajmy kiedyś po prostu dla ZABAWY i na luzie, a nie wiecznie tak jak na turniejach w kraju - tylko po to aby wygrać za wszelka cenę.
Oczywiście nie ma sensu już zmieniać rozpisek, rozegramy tą edycję do końca jak jest, ale chciałbym abyście pamiętali, że od graczy bardziej doświadczonych zależy jak nasze środowisko będzie się rozwijało, bezmyślne "łojenie" młodych bez dania im szans na poczucie luzu i zabawy nie wyszło nam - jak widać po ilości osób - na dobre. A Liga mogła to zmienić.
Ps. Max, Kurufin, Konrad - nie bierzcie tego do siebie, na Waszym przykładzie chciałem zobrazować pewien trend/zwyczaj; a z racji tego, że jesteśmy w jednym klubie było to dla mnie najwygodniejsze.
Reasumując - moim celem było przypomnieć Wam, że "Hobbit" to ZABAWA/HOBBY i powinniśmy się wspierać na gruncie lokalnym, rywalizację przenosząc tylko na format dużych turniejów :D
Tyle zgredzenia :!:

Awatar użytkownika
Skyman
Płomień z Udunu

Post autor: Skyman » 12 kwie 2014, 10:24

DaReK pisze:(...) ale chciałbym abyście pamiętali, że od graczy bardziej doświadczonych zależy jak nasze środowisko będzie się rozwijało, bezmyślne "łojenie" młodych bez dania im szans na poczucie luzu i zabawy nie wyszło nam - jak widać po ilości osób - na dobre. A Liga mogła to zmienić.
Bardzo pięknie napisane. Jako wciąż nieogarnięty człowiek w zasadach mogę się pod tym podpisać. Ale co poradzić..

Może to przez nazwę; słowo "liga" wyzwala u niektórych zbyt duże parcie na podium, a składka i symboliczne nagrody to potęgują. Może.

Jak ktoś mnie złoi, żeby tylko pokazać jaki jest mocny, zamiast się dobrze bawić to po prostu strzelę focha.

Gra z Solmyrem była dla mnie przykładem, że zaawansowany gracz mimo wszystko może być miłym człowiekiem - miałem mega fun po długiej przerwie od gry, więc jeszcze raz na forum dziękuję mu za ten meczyk. I przepraszam, że na końcu prawie oszukałem przy liczeniu punktów - to już z głodu było, niechący :oops: :D

Luzujcie portki, miłego weekendu :)
Pozdrawiam,
» Sky~

Awatar użytkownika
Kurufin
Bębniarz z głębin

Post autor: Kurufin » 12 kwie 2014, 10:35

Raczysz żartować? xD. Ty nie masz figurek? Dawida czy Sky'a rozumiem, gra co ma, ale Ty grasz już 9 lat, a modeli raczej Ci nie brakuje Razz.
Mam jeszcze konny rohan, ale to teraz też PG, i mam pieszy Rohan, ale nie róbmy sobie jaj :D Z grywalnych tylko Mordor i Elfiaki. Zresztą, ja i tak ostatnio gram jak ostatnia pipa, więc :D
Może to przez nazwę; słowo "liga" wyzwala u niektórych zbyt duże parcie na podium, a składka i symboliczne nagrody to potęgują. Może.
Gdzie tam Sky, trzy <b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b> na początek, a potem z podpierdółki na trzecie, jak zwykle to robię (chociaż tym razem nie ma Konrada ze mną niestety XD )

Awatar użytkownika
Maximilian

Post autor: Maximilian » 12 kwie 2014, 13:51

DaReK pisze:Max - monster, Skade, Szaman i Taskmaster - piekne kombo samograj
Kurufin - SL,szaman, taskamster, Monster Troll - jak wyżej
- Saruman, Thranduil, Legolas, Storm
Konrad - monster, taskamster, szamam + Fimbul - jak wyżej
Do tej wyliczanki dodałbym jeszcze:
-Lego koń, Thranduil, E&E koń, 3/4 armii elficka elita
-KoU na bestii, task, sama elita haradu(6 zwyklaków)

Awatar użytkownika
Hawk
Pomocnik Szamana

Post autor: Hawk » 12 kwie 2014, 19:38

ledwo się zaczęła liga a już się Max spinasz :P

Nie pozdrawiam z nad pracy magisterskiej
Nie wiesz jak poprawić swoje wyniki w Lotra ?
Nie martw się .
Wróżbita Maciej rozwiąże twoje wszystkie problemy

/Sodówka uderzyłą mi do głowy bo Ajas tak twierdzi ;O

Awatar użytkownika
Maximilian

Post autor: Maximilian » 12 kwie 2014, 21:15

Przemku, to nie ja płaczę, że nie podobają mi się rozpiski innych:) Każdy miał wybór, a jedynym ograniczeniem były cięcia. Z tego co wiem, wszystkie rozpiski spełniają w 100% regulamin, więc nie widzę powodu żeby mieć się o cokolwiek spinać :D

Awatar użytkownika
Solmyr
Pomocnik Szamana

Post autor: Solmyr » 13 kwie 2014, 17:02

Nie mam jeszcze wszystkich wyników, więc nie podaję scenariusza na kolejną rundę i zaczniemy liczyć drugą kolejkę od Niedzieli Wielkanocnej.
Lubisz placki?

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”