Wieże oblężnicze

"Twierdzą nam będzie każdy próg"

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Mnil

Awatar użytkownika
~Matias~
Bębniarz z głębin

Wieże oblężnicze

Post autor: ~Matias~ » 21 paź 2010, 14:59

Mam do Was pytanie - słyszałem, że w LoTRze są "jakieś" wieże oblężnicze - Czy to prawda :?:

~Matias~

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 21 paź 2010, 15:17

Bodaj podręcznik główny oraz już chyba niedostępny na rynku suplement Siege of Gondor podają sporo przydatnych informacji np. na temat poszczególnych statystyk obiektów, które pojawiają się przy oblężeniach w tym wież oblężniczych.
Aczkolwiek oblężenia gra się głównie poza turniejami, więc zasady można obmyślić własne - są na tyle intuicyjne, że daleko od pierwowzoru nie da się uciec.

By poznać szczegółowe zasady postaraj się pograć z kimś kto je zna, poczytać podręcznik w miarę możliwości itp. itd..
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Awatar użytkownika
~Matias~
Bębniarz z głębin

Post autor: ~Matias~ » 21 paź 2010, 16:16

Dzięki za pomoc :D
Ale mam jeszcze 2 pytania:

1) Czy taką wieżę mogę sobie skonwertować :?:

2) Czy jest jakaś strona, gdzie może być to napisane (a jeśli tak, to proszę o link) :?:

Pozdrawiam,
~Matias~ 8)

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 21 paź 2010, 17:25

1) Czy taką wieżę mogę sobie skonwertować
Zasadniczo pobieżnie to konwersją określa się przerobienie jakiegoś już istniejącego modelu na inny, a także zmienienie czegoś (lub dodanie) w już istniejącej figurce (np. zmiana pozy, dodanie plecaków, sakw, podniszczonego ekwipunku itp. itd.).

Wieżę oblężniczą powinieneś zrobić sam, tak jak Ci pasuje i jak podpowiada wyobraźnia. Przy okazji dostosujesz ją do murów oblężniczych jeśli będziesz chciał nią aktywnie grać.
Niestety po padnięciu TLA i OR sporo takich artykułów czy zdjęć przepadło, spróbuj poszukać za pomocą Google - choćby wyszukując suplementu Siege of Gondor i haseł pokrewnych (np. siege tower siege of gondor).
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Awatar użytkownika
~Matias~
Bębniarz z głębin

Post autor: ~Matias~ » 22 paź 2010, 17:35

Dzięki za wszystkie te informacje :o::
Teraz wiem już wszystko co musiałem wiedzieć :mrgreen:

Pozdrawiam,
~Matias~ :>:

Dodano po 4 godzinach 39 minutach 53 sekundach:

Skoro nie ma już więcej wątpliwości co do wież oblężniczych i im podobnych :o:: ,
to chyba mogę oficjalnie powiedzieć, że temat uważam za zamknięty (chyba, że ktoś z Was miałby jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące wież oblężniczych :D , a jeżeli tak to zachęcam do pisania :wink: )

Dziękuję Arathornowi za odpowiedzi i pozdrawiam,
~Matias~
Upadamy, żeby powstać.

elessar,kamień elfów
Treser wargów

Post autor: elessar,kamień elfów » 06 kwie 2014, 4:46

ile żywota ma wieża oblężnicza???

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrona barier, zamki”