Wiedźmin 2 Zabójcy królów

Mój procek tego nie pociągnie.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Jak twoim zdaniem wygląda Wiedźmin 2?

Super! Lepszej przez jakiś czas nie zrobią
60
51%
Bardzo dobra gra
41
35%
Dobra, choć pewnie będą błędy
10
9%
Średnia
1
1%
Wolę Gothic i/lub Metin2
5
4%

Liczba głosów: 117

Des Perado
Bębniarz z głębin

Wiedźmin 2 Zabójcy królów

Post autor: Des Perado » 02 lis 2009, 18:57

tutaj macie prezentację najnowszego wiedźmina.

http://www.youtube.com/watch?v=zfXPKvXh ... re=related

Wiedźmin 2 na oko wygląda na grę bliską idealnej.
Poruszające się cienie, cenzura(jak kto lubi), powalająca grafika, łopoczące na wietrze flagi, nowy system dialogów, reakcje ludzi na to co robimy, postacie niezależne będą "żyły" np. żygający, a potem robiący pompki żołnierz, krew ochlapująca ekran, nowe ruchy wykanczające, Aardem będziesz mógł zrzucić wroga ze skały, momenty Quick time Events.

Chociaż przydałoby sie zamiast chudziutkich paseczków zrobić trochę grubsze paski. (kółka już były więc nie ma co powtarzać)

Oczywiście w Wiedźminie 2 będą także efekty z pierwszej części więc jedno jest pewne.

Mniej niż sto nagród, Zabójcy królów nie zdobędą.
Trzech Mistrzów Polski jest: Legia, Legia i CWKS

Awatar użytkownika
Gwalhir
Bębniarz z głębin

Post autor: Gwalhir » 02 lis 2009, 19:02

Wiedźmin był jest był i będzie dla mnie najlepszą fantastką świata :mrgreen:
No ale cóż jak kto woli jedni lubią Tolkiena inni Sapkowskiego itd.
Ale co do gry zapowiada się super walka się teraz z tego co widziałem zrobi bardziej wiedźminska a jedyna rzecz jaka mi się totalnie nie podoba to wryzurka Geralata co to ma k**** być?
- Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel <b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b>!".

Awatar użytkownika
drachenfeles
Pomocnik Szamana

Post autor: drachenfeles » 02 lis 2009, 19:04

na nowego miedźwina przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać i mam nadzieję, że przyłożą się trochę do wielowątkowości fabuły i liczby dostępnych modeli, bo jedynka to był istny atak konów
Megatona - Amerykańska jednostka miary demokracji

Awatar użytkownika
Koshara
Sztygar

Post autor: Koshara » 02 lis 2009, 20:46

Według mnie nowa fryzura Geralta jest praktyczniejsza dla wojownika. Długie włosy mogą być złapane przez wroga, wkręcone, przyskrzynione itd, a takie związane? Po samurajsku :)
Zresztą, u Polcha ten patent pierwszy raz widziałem. Też mi wizualnie to nie pasowało, ale w sumie jest to uzasadnione.

Chciałbym, żeby rozmowy były podobne do tych z Mass Effect pod względem dynamizmu. Bohater spaceruje, obija gęby, grozi bronią, robi groźne lub zadowolone gęby podczas rozmowy, a wszystko z ujęć bardzo filmowych.

Awatar użytkownika
drachenfeles
Pomocnik Szamana

Post autor: drachenfeles » 02 lis 2009, 22:45

słuszna uwaga, mimika i gestykulacja w miedźwinie pozostawia wiele do życzenia

Awatar użytkownika
Viruk
Honorowy Redaktor

Post autor: Viruk » 02 lis 2009, 22:48

Koshara, właśnie takie maja być dialogi w grze. Co ciekawe, będą się pojawiały również w trakcie walki, np. podczas starcia z bossem trzeba będzie w odpowiednim momencie nacisnąć odpowiedni przycisk :)
Mi się bardzo dwójeczka podoba (przynajmniej to co pokazali w tym "przecieku"), widać że klimat jedynki jest utrzymany a dodano sporo przyjemnych dla oka detali. Ale jak patrzę na efekty pogody (zwłaszcza ten niesamowity wiatr) to po cichu liczę na to, że będzie opcja odpalenia gry bez włączania tych efektów :)
Moja galeria i mój WIP, komentarze mile widziane.

Independent Painters

Awatar użytkownika
Koshara
Sztygar

Post autor: Koshara » 04 lis 2009, 21:40

Chryste, chyba wezmę urlop dziekanski, żeby przejść te wszystkie Wiedźminy, Mass Effecty i Asasyny :D

Awatar użytkownika
Elewer
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Elewer » 13 lis 2009, 17:22

Miejmy przynajmniej nadzieję, że nowy wiedźmin będzie miał dłuższą fabułę i będzie trochę trudniejszy. W jedynce bez większych trudności pokonywałem bossów na trudnym.

Awatar użytkownika
Gwynbleid
Nadzorca Trolli

Post autor: Gwynbleid » 13 lis 2009, 17:34

Ja chcę, żeby do oryginalnej wersji gry dodali na osobnej płytce wersję z grafiką z Wiedźmina jedynki na low detalach :lol: Jak już to wyjdzie, to czeka mnie w każdym razie ostre rasowanie kompa ;0 Wiedźmin jedynka po prostu cudo, a dwójeczka , hmm... Z filmiku wynika, że będzie jeszcze bardziej spektakularny (scena ze smokiem), realistyczny (rzygający żołnierze, ludzie reagujący na to co robimy... ) - chociaż z tą spektakularnością to nie wiadomo, jak pewnie będę grał na widoczności 10% XD

PS
Ma ktoś jakiś wywiadzik z Sapkiem w którym wyraża opinię o tej grze? (Sapcio pewnie w gry nie gra, ale może opinie wystawił jakąś :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Koshara
Sztygar

Post autor: Koshara » 13 lis 2009, 17:54

Pamiętam jeden wywiad z Sapkiem, gdzie zapytano go o opinię na temat gry. Odpowiedział, zgodnie ze swoim podłym charakterem, że w gry nie gra i go nie interesują :P

Awatar użytkownika
J_Jawor
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: J_Jawor » 19 lis 2009, 15:39

Wiedźmak podbija Rosję, oto kolejne przecieki na temat kontynuacji Wiedżmina. Dołączony tu filmik jest kiepskiej jakości, ale jedno na nim widać - lekko nie będzie. :wink:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... macji.html

Awatar użytkownika
MYkey
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: MYkey » 19 lis 2009, 16:42

Widzę, żę wreszcie będzie można przeskoczyć płotek, a nie zatrzymywać się na przeszkodzie sięgającej do kolan xD
Dla mnie najważniejsze w wiedźminie jest to kontrowersyjne poczucie humoru i kapitalne dialogi jak np znany z pierwszej części z Talarem czy niektórymi krasoludami, bez tego nawet najpiękniejsza grafika nie da nam tego co część pierwsza. Pozostaje nam tylko czekać. ;)

derrkater
Opiekun Balroga

Post autor: derrkater » 19 lis 2009, 18:13

Żałosna ankieta... Na serio nie macie do czego porównywać wiedźmina, tylko do Metina?! A Oblivion, Mass Effect?

Awatar użytkownika
Viruk
Honorowy Redaktor

Post autor: Viruk » 20 lis 2009, 0:40

Całkiem ciekawie to wygląda. Grafika miła dla oka, nawet mimo słabej jakości filmiku. Cieszy mnie to co zauważył MYkey - większa swoboda w przemieszczaniu się. W pierwszej części troszkę irytujące było to bieganie dłuższą trasą zamiast skoku przez ogrodzenie/murek. I muszę przyznać że stwór z filmiku (nowy lepszy Zeugl?) naprawdę imponujący, widać że walki z bossami będą teraz bardziej widowiskowe.
Moja galeria i mój WIP, komentarze mile widziane.

Independent Painters

Awatar użytkownika
drachenfeles
Pomocnik Szamana

Post autor: drachenfeles » 20 lis 2009, 19:46

co tu dużo gadać zapowiada się nowy, lepszy miedźwin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe, karcianki, planszówki”