Najlepszy bohater armii Rohanu

Wyrzuć i zapomnij.

Moderatorzy: Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Mnil

Najlepszy bohater Rohanu to:

Eomer, Knight of the Pellenor
29
20%
Eomer
16
11%
Eorl
28
19%
Erkenbrand
20
14%
Theodred
2
1%
Theoden
2
1%
Gamling
11
8%
Grimbold
0
Brak głosów
Hama
1
1%
Eowyna
5
3%
Meriadoc Brandybuck, Knight of the Mark
7
5%
King of Men (wersja Rohan)
0
Brak głosów
Captain of Men (Rohan)
1
1%
Rohan Outrider
9
6%
Saruman the White
7
5%
Haldir, Defender of Rohan
2
1%
Ghan-buri-ghan
4
3%
Elven Captain (Galadhrim Captain)
0
Brak głosów
Inny
1
1%

Liczba głosów: 145

Awatar użytkownika
Guardian
Nadzorca Trolli

Najlepszy bohater armii Rohanu

Post autor: Guardian » 29 sty 2008, 20:45

Tak jak w temacie (analogicznym do tematu Gondorskiego :wink: ) dyskutujemy tu na temat najlepszego Bohatera/Dowódcy Rohanu.
Uwaga
Występowanie w ankiecie Gandalfa Białego i Ghan-buri-ghana nie jest przypdkowe, bo choć bezpośrednio z Rohanu się nie wywodzą, to chyba większość graczy się zgodzi, że są w Rohanie klimatyczni. :)

Co do samego tematu, IMO każdy bohater Rohanu, mimo, że nie jest 100% rzeźnikiem jest dobry, ale ze względu na sentyment zaznaczyłem Erkenbranda. :D

eomev95
Treser wargów

Post autor: eomev95 » 29 sty 2008, 20:54

Moim Eorl the young ( czy jakoś tak :P ) .
Chyba każdy wie dlaczego 8)
Później Eomer ,a później Erkenbrand :D
Gondor
Mitril
Twierdza
:P

Żabolencja
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Żabolencja » 29 sty 2008, 20:55

Eorl Młody to chyba najlepszy boh Rohanu.Zastanawiałem się nad Eomerem ale wizja potęgi Erola to niezła perspektywa.
Żaby, żaby w otchłani... Nadchodzą...

Awatar użytkownika
Zedikus
Treser wargów

Post autor: Zedikus » 29 sty 2008, 22:34

Pod względem statystyk i umiejętności (odzyskiwanie potęgi) lepszym wyborem wydaje się Eorl...Ale i tak Eomer będzie prowadził niezmiennie moje oddziały do bitwy :)

Awatar użytkownika
Jacek
Sztygar bazarkowy

Post autor: Jacek » 29 sty 2008, 22:38

Eorl...
Dlaczego?
Grałem kiedyś na turnieju, armi listy LoME zasady LO...
Grałem czystym The Raiders of Eorl na eorlu, na 500p chyba...
Ze 25 konnych upchnąłem w tym chyba 4 gwardzistów...
No i lepszych przeciników nie mogłem trafić...
Po koleji moria, potem rohan na samej piechocie (sieczka aż miło) a na koniec gondor który mi zepsuł humor...
Mimo to turniej ukończyłem z dobrym wyniekiem, chyab 8/14 miejsc, więc nie najgorzej...
A Eorlowi w pierszej bitwie rzut na potęge wyszedł z 10 razy, w 2 tylko ok.5 ale w ostatniej aż 21 razy (liczyliśmy, choc i tak przegrałem).
Dodam że każdy jeździec miał miotkę, co połączeniu ze studnią potęg sprawowało się nieźle...
Może o tym świadczyć (w 2 bitwie) śmierć 7 rohimów w 1 turze od 10 oszczepów...
Kupię Warriors of Dunland - dowolne uzbrojenie.

Awatar użytkownika
Ven
Pomocnik Szamana

Post autor: Ven » 29 sty 2008, 23:19

A Eorlowi w pierszej bitwie rzut na potęge wyszedł z 10 razy, w 2 tylko ok.5 ale w ostatniej aż 21 razy (liczyliśmy, choc i tak przegrałem).
Ładne szczęście :P

Jak dla mnie dwóch bohaterów się liczy - Erekbrand i Eorl - obaj za klimat :)
Nie bądź taki zabAAAAAAAAwny !

Jesteś z Poznania? kliknij!

Awatar użytkownika
Merisian

Post autor: Merisian » 30 sty 2008, 13:16

Dla mnie najlepszym bohaterem jest Eorl Młody doskonale prezentująca się figurka, pod względem wizualnym. Co do statystyk, ma oczywiście za słabe, ale równać go z innymi bohaterami, jest świetny. 7 defa jego imienny koń ma 6, 5 walki <za mało> fajna zasada. Uwielbiam go dlatego, iż zapoczątkował dynastię królów Rohanu, doskonały wojownik, legendarny bohater, i jest pierwszym władcą mej ukochanej armii. Z 3 ery, mym ulubionym bohaterem jest Erkenbrand pan Zachodniej Bruzdy, tani, ale jak na koszt pkt, dobry, fajna zasada z rogiem, no i figurka prezentuje się doskonale :wink: .

Awatar użytkownika
Michaki
Gobliński jeździec

Post autor: Michaki » 30 sty 2008, 13:30

JAk dla mnie najlepszym jest Eomer.Nie raz uratował mi armie przed totalnym breakiem
''Zaprawdę powiadam wam.Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.''

Awatar użytkownika
Guardian
Nadzorca Trolli

Post autor: Guardian » 30 sty 2008, 13:48

Merisian pisze: 7 defa

Muszę Cię zmartwić on ma 6 defa.
Merisian pisze:
Z 3 ery, mym ulubionym bohaterem jest Erkenbrand pan Zachodniej Bruzdy,
Eorl też jest z III Ery. :roll:

Poza tym chciałbym, Abyście nie kierowali się jedynie wartością bojową danego herosa, ponieważ jasnym jest, że najlepsze satsy ma Eorl (Ew. Gandalf) tak wiec po co była by ta ankieta? Chciałbym, żeby popatrzeć na to pod różnym kątem, a nie trzaskać non stop "Eorl, bo ma Mighty Hero". To się już nudne robi. :wink:

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 30 sty 2008, 15:25

Według mnie umiejętności bojowe Erkenbranda są nie do podrobienia. Owszem ma mniej potęgi, ale tym jednym przerzutem na całą bitwę przy dajmy na to rundzie gdzie mamy szarżę. Nie musze chyba mówic jaką to może zrobić masakre x)
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"

Awatar użytkownika
luckero

Post autor: luckero » 30 sty 2008, 15:31

Erkenbrand za te rzeczy, które wymienił poprzednik (cena/jakość jest naprawdę dobra).
Ewentualnie ciekawa wydaje mi się Eowina, chętnie bym nią kiedyś spróbował zagrać :)

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 30 sty 2008, 15:33

Z czystym sumieniem oddałem głos na Erkebranda - śliczny jest i tyle :D co do statystyk też nic do zarzucenia... i ten róg :mrgreen:
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)

Awatar użytkownika
Merisian

Post autor: Merisian » 30 sty 2008, 15:47

Guardian pisze:
Merisian pisze: 7 defa

Muszę Cię zmartwić on ma 6 defa.
Merisian pisze:
Z 3 ery, mym ulubionym bohaterem jest Erkenbrand pan Zachodniej Bruzdy,
Eorl też jest z III Ery. :roll:

Poza tym chciałbym, Abyście nie kierowali się jedynie wartością bojową danego herosa, ponieważ jasnym jest, że najlepsze satsy ma Eorl (Ew. Gandalf) tak wiec po co była by ta ankieta? Chciałbym, żeby popatrzeć na to pod różnym kątem, a nie trzaskać non stop "Eorl, bo ma Mighty Hero". To się już nudne robi. :wink:
Nie chodzi o to, to jest wiem, że Eorl jest z 3 ery, ale z początku, <już mi kiedyś tak napisałeś i zapamiętałem to, szybko się uczę :wink: >. Co do Eorla, to nie cenie go tylko za statystyki, ale za to jak się nim gra, za to jak wygląda i za to jaki wogóle jest super.
1. Jest pierwszym wodzem Rohanu, pokazał, że w Śródziemiu powstaje państwo które będzie mocne, i się nie ugnie.
2. Kochał konie <tak jak ja kocham>, Rohan kraina jeźdźców najlepsi jeźdźcy w Śródziemiu, to wszystko zapoczątkował Eorl Młody.
3. Wygląd, jest naprawdę super, włócznia, świetny wygląd, bohaterska postawa, uniesiona włócznia świadcząca o jego dowodzeniu i świetności.
4. Zagrałem sobie nim i naprawdę przyjemnie, bardzo ciekawie się nim gra, a zwłaszcza jak prowadzi jazdę.
Także Guardianie najwidoczniej, źle mnie zrozumiałeś :wink: .
A co do defa, to ma 6 defa na LoME na zasadach LO według Ab ma 7. (Czy to nie dziwne :? )

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 30 sty 2008, 16:05

Merisian pisze:1. Jest pierwszym wodzem Rohanu, pokazał, że w Śródziemiu powstaje państwo które będzie mocne, i się nie ugnie.
no tak, to prawda. Ale jeśli sie nie mylę, (wrazie czego poprawcie mnie) czy to jego syna (a raczej szczątki) odnalazł Aragorn i kompanija w dunharrow? Jesli sie nie myle to jego syn chciał byc jeszcze bardziej odważny x)

Dodatkowo zagłosowałbym na outridersów. Nie ze względów "strzelecko/gamlingowych" ale przez to że kosztują 10 pkt i stwarzają świetne warunki do sojuszowania rohanu na LoME x) (nawet jeśli ich pierwszym zadaniem będzie zginąć.
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 30 sty 2008, 16:20

Gdybym mógł zagłosować po raz drugi wybrał bym Eowinę - dlaczego? Ponieważ biorąc pod uwagę jej stosunkowo niski koszt dostajemy ciekawą bohaterkę (!) z ładnymi statystykami. Poza tym jej figurka jest po prosty łada :mrgreen:
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)

Zablokowany

Wróć do „Kosz ”