Który bohater Gondoru jest najlepszy??

Wyrzuć i zapomnij.

Moderatorzy: Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Mnil

Którym bohaterem najlepiej Ci się gra??

Boromir, Kapitan Białej Wieży
190
34%
Boromir z Gondoru
78
14%
Faramir, Chorąży Gondoru
40
7%
Gandalf Biały
63
11%
Denethor
13
2%
Beregond
15
3%
Damrod
0
Brak głosów
Cirion
4
1%
Madril
4
1%
Kapitan Gondoru
2
0%
Król Ludzi
8
1%
Aragorn - Obieżyświat
28
5%
Aragorn - Elessar
118
21%

Liczba głosów: 563

Awatar użytkownika
Master21
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Master21 » 04 lut 2008, 9:11

Freather pisze:Ja jestem za borkiem fotrem :twisted: jest o wiele tańszy od CoWT'a (105 pkt. CoWT 175 pkt.) a różnią się tylko 3 woli i możliwością fajnego sztandarku :P

Ja za to jestem za Borkiem CoWT'em bo mimo że jest droższy od Borka Fotra, to za 70 pkt ma 2 woli (co przydaje się naprawde przeciwko magom) i trzy losu więcej :wink: pozatym jest jeszcze możliwość wykupienia sztandaru i oczywiście wykupienia tarczy co daje nam def 7 :D

Awatar użytkownika
orlik
Treser wargów

Post autor: orlik » 04 lut 2008, 14:28

Gandalfa białego zaznaczyłem z powodu takiego ze jest to maszynka do zabijania tak naprawde bo blast na 4+ glamdring ktory dodaje mu 1 do sily i jezeli jest na cienistogrzywym to dojezdza do celu rzuca czar i pozniej wraca a cienistogrzywy ma przeciez wiekszy ruch od innych koni.

Awatar użytkownika
Brain
Bębniarz z głębin

Post autor: Brain » 06 lut 2008, 18:29

Mimo iż zagłosowałem na Boromira kapitana białej wieży to ubóstwiam Beregonda.
Mimo iż jest niedoceniany potrafi robić zamęt. Ciekawym połączeniem jest wystawienei go i CG oraz bormira :D Gwardię z CG dajescie na Beregonda a gwardię Beregonda na Boromira. I nikt nie ucieknie :D A to tylko boh za 25 ptk. :D Ogólnie moje 2 typy sąw tej kolejności :
1. Boromir Kapitan Białej Wieży
2.Beregond

Awatar użytkownika
Imrihil
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Imrihil » 17 lut 2008, 19:17

Boromir Kapitan z Białej Wieży jest oczywiście najlepszy. Dzięki statą, gdy go wsadzimy na konika i damy lancę, to w nawet niewielkiej obstawie może zrobić rzeź, lecz na mniejsze punkty ja wystawiam Faramira z Lancą na koniu (i oczywiście z Ciężką zbroją), a do niego daję kogoś taniego do dowodzenia piechotą, chociażby takiego kapitanka zwykłego ;) Lub Ciriona, gdyż 3 potęgi mogą się przydać, ale oczywiście na niego trzeba uważać (na Ciriona).

Awatar użytkownika
EorlMlody

Post autor: EorlMlody » 18 lut 2008, 17:05

A moim zdaniem najlepszy jak na swój koszt jest Boromir z Gondoru. W LotRze bardzo ważna jest walka, mało gdzie znajdziecie boha z W6 za ok. 100 pkt (nie licząc elfów i krasi, bo ich bohowie to lekkie pogięcia). Poza tym jego wielką zaletą jest 6 potęgi i 3 ataki, które w połączeniu z wymienioną wcześniej walką czynią go świetnym rzeźnikiem :twisted: Dodatkowo ma przydatny, lecz często zapominany przez graczy róg Gondoru. Ogólnie świetny boh do do walki :wink:

Awatar użytkownika
Imrihil

Post autor: Imrihil » 18 lut 2008, 20:02

Boromir CoWT też ma róg Gondoru, a poza tym Boromir of Gondor ma 0 Przeznaczenia, czyli trzy rany i pa pa oraz 1 Siły Woli, to jak dostanie trzy/cztery czarne strzały (np. od dwóch Naguli), to już nie żyje... Dla tego ja zawsze stawiam na Boromira CoWT, choć Boromira z Gondoru też czasem wystawiam na mniejsze punkty...
„Gdzież to Dunedainowie, o, Elessarze? Któż twoim krewnym w wędrówkę iść każe? To, co zgubione, z mgły się wyłania, Z północy jedzie już Szara Kompania. Dla ciebie mroczna ścieżyna, sąsiedzie; Trup strzeże drogi, co ku morzu wiedzie.”

Awatar użytkownika
Jacek
Sztygar bazarkowy

Post autor: Jacek » 18 lut 2008, 20:20

Przeczytaj raport bitweny BlackMist'a o GT w angli.
Pokazuje że 1 wola czasem starcza na cały turniej.
Ja borka biorę dla potęgi, do walki to tez na pewno jest lepszy od takiego farka czy króla.
A jaki mądry genarał pozwoli aby borek dostał aż 3 rany?
Żaden.
Kupię Warriors of Dunland - dowolne uzbrojenie.

Awatar użytkownika
Imrihil

Post autor: Imrihil » 18 lut 2008, 20:53

Raport przeczytałem (bo jak można nie przeczytać takiego artykułu ;) ), ale to 1 Woli mnie nie przekonuje nadal... No a trzech ran od razu nie dostanie, ale może dostać w kilka tur, a szczególnie jak się go wpuści w wir walki i wrogowie zdadzą męstwo, a do tego jeszcze w pobliżu jest Nazgul... Zależy oczywiście też od tego na ile punktów gramy...
„Gdzież to Dunedainowie, o, Elessarze? Któż twoim krewnym w wędrówkę iść każe? To, co zgubione, z mgły się wyłania, Z północy jedzie już Szara Kompania. Dla ciebie mroczna ścieżyna, sąsiedzie; Trup strzeże drogi, co ku morzu wiedzie.”

Awatar użytkownika
EorlMlody

Post autor: EorlMlody » 19 lut 2008, 6:28

No ale powiedz mi na jakie punkty wystawisz Borka CoWT? Na 600 pkt? Na 700? No a o Borka z Gondoru można się pokusić nawet na 400 pkt (ale najlepiej na 500). Wiadomo, że CoWT jest lepszy, ale porównaj sobie ich koszty :wink:

Awatar użytkownika
Imrihil

Post autor: Imrihil » 19 lut 2008, 8:35

No, niestety ten koszt boli... Ale ja gram zazwyczaj na LoME, a tam w armii Gondoru (ToE lub MT) nie ma Boromira z Gondoru (może i niestety)...

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 19 lut 2008, 9:02

jeśłi borka wystawimy na powyżej 500pkt to szanansa spotkania nazgóla czy innego podobnego dziadostwa zieksza się o 100%
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"

Awatar użytkownika
Imrihil

Post autor: Imrihil » 19 lut 2008, 13:58

Jeszcze to zależy, bo np. na turnieju niekoniecznie możesz grać z armią zła. Jeśli grasz z np. Krasnoludami, które nie mają w czystej armii magów, to można go wystawić, ale to na LO (lub ewentualnie sojusz)... Ale i tak wolę Boromira CoWT

Awatar użytkownika
Sauron
Bębniarz z głębin

Post autor: Sauron » 19 lut 2008, 14:00

A ja go nie lubię bo mi dużo orków zabija :( . Ale ze strony dobra to ja wole kapitana białej wieży :mrgreen:
Silence! I'll kill you!

Fingon
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Fingon » 19 lut 2008, 16:29

ja najbardziej (NIE DO GRANIA) lubie Beregonda :mrgreen:
Natomiast do grania Faramira :)
C.M.K.T.M.K.

Awatar użytkownika
DeVastator
Bębniarz z głębin

Post autor: DeVastator » 09 kwie 2008, 20:41

Ja najbardziej (nie)lubie Boromira CoWT. Jednak nieopłaca się wedłóg mnie wykupywać sztandaru za 50 pkt. chyba że na naprawdę duże pkt. i proada dla tych co mają problem z 6 potęgi - Wystarczy do niego przylepić Grimę i ma już tylko trzy :twisted:
Ale naprawdę Boromir jest chyba najprzyjemniejszą figurką z arsenału dobra (ale nie najlepszą)
"We live as we dream - alone"

Zablokowany

Wróć do „Kosz ”