Ktory "wojownik" Mordoru jest najgrywalniejszy?

Wyrzuć i zapomnij.

Moderatorzy: Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Mnil

Gothmog Lieutenant of Minas Morgul / Kasztelan Minas Morgul
96
23%
Shagrat War Leader / Szagrat Wódz Wojenny Cirith Ungol
145
35%
Shagrat Captain of Cirith Ungol / Szagrat Kapitan Cirith Ungol
44
11%
Gorbag Captain of Cirith Ungol / Gorbag Kapitan Cirith Ungol
6
1%
Grishnak / Grisznak
13
3%
Mordor troll Chieftain / Herszt Trolli
40
10%
Mordor orc Captain / Kapitan orków
9
2%
Morannon orc captain / Kapitan orków z Morannon
22
5%
Mordor Uruk - hai Captain / Kapitan Uruk - Hai z Mordoru
8
2%
Sheloba / Szeloba
33
8%

Liczba głosów: 416

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 24 cze 2008, 16:33

Wybierajcie swego faworyta wśród dobrze znanych starych jaki nowych herosów - napiszcie dlaczego wybraliście właśnie jego? :D

Pozdrawiam, Ajas :D
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)
Jesteś z Poznania? kliknij!

DEAD
Poskramiacz pająków

Post autor: DEAD » 24 cze 2008, 16:39

Pierwszy!
Wybrałem Szagrata z Cirith Ungol no bo fajnie wygląda,staty nie takie złe.Nie wybrałem dowódcy bo ten tasak jest beznadziejny :twisted:

Pozdrowienia z zaświatów DEAD :twisted:
Ajas pisze:Dunedain, DEAD - chyba specjalnie dla Was zacznę wlepiać upomnienia za pisanie głupot związanych z zasadami gry -.-Boromir CoWT cierpi z powodu kary -1 do rzutu na wygranie walki z racji posiadania sztandaru

Awatar użytkownika
Pawlo
Prezydent Elekt Morii

Post autor: Pawlo » 24 cze 2008, 16:41

Ja wybrałem Gothmoga, ponieważ jest najbardziej klimatycznym dowódcą orków. Na większe punkty ładnie się spłaca, zwłaszcza przeciwko Gondorowi ^^. Pozatym ma warga i 3 bazowe ataki, oraz przydatną zasadę specjalną.

Wahałem się też pomiędzy Gothmogiem i Shagrathem zwykłym jako bohaterem na mniejsze punkty.

Pawlo
And now, little man, I give the watch to you.

Awatar użytkownika
Haldir
Honorowy Redaktor

Post autor: Haldir » 24 cze 2008, 16:47

Panowie, a ja mam taką małą sugestię.

Może zamiast pisać w dwóch analogicznych tematach z ankietami (vide http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.ph ... highlight= ) Zrobimy tak, że gentlemańską umową nie będziemy pisali nic w tematach z ankietami, a założymy osobny do dyskusji pod roboczym tytułem 'Dyskusję nad bohaterami...(i tu sobie wstawimy odpowiednią rasę, bo na pewno się zaraz pojawią kolejne tematy ) ' Na takiej zasadzie, że w w/w temacie wyszczególnimy Najbardziej grywalnych : Bohów/magów/jednostki (z kolejnymi podziałami na łuki/konnych etc.) I każda osoba wpisywała by swój jeden rozbudowany post a w dalszym toku wychodziła by ładna schludna dyskusja.
God...my brilliance is now becoming a bit of a burden...get back to me.

http://independent-painters.blogspot.com/

Mróva
Pomocnik Szamana

Post autor: Mróva » 24 cze 2008, 16:49

Postawię - pewnie nietypowo - na nowego Kapka Morkasów :) Bardzo przypadł mi na pierwszy rzut oka do gustu ten pan. Co się na to złożyło, oczywiście kluczowe jest epickie 7 defa, które stawia go w kwestii przeżywalności na wyższej półce. Samo nasuwa się też porównanie z głównym pretendentem do "tytułu" - starym Shaggim. On jednak u mnie na drugim miejscu. Za 10 punktów zyskujemy bowiem wyższą walkę, męstwo i potęgę, kosztem jednego punktu obrony. Wg mnie są to plusy odzwierciedlające różnicę punktową, ale przemawia do mnie fakt, iż 50 punktów to wręcz śmieszna kwota, jak na zawodnika czołowego w naszej drużynie. Natomiast chyba kluczowe i przeważające okazało się to, że - po prostu - na naszego nowego kapa działa Furia Szamana Orków... Jakie to niesie za sobą profity tłumaczyc nie trzeba, a innośc rasowa Shagrata zawsze była tą rysę na nieskazitelnym obliczu tego rzeźnika. Natomiast przyznaję - nim ocenię obiektywnie praktycznośc Morannon Captaina muszę go zobaczyc w akcji, i to nie raz.
Drugie miejsce rzecz jasna pokrzywdzony Shaggi, z przyczyn które padły powyżej. Jest niezastąpiony i tyle.
Trzecie - Cheftain Trolli. Pewnie dlatego, że to on często najbardziej dawał mi się w tej armii we znaki, pewnie też dlatego, że mam sentyment do wszelkiego rodzaju "dużych miśków". A i już na trzeźwo nie sposób nie dostrzec, jak potężnym wojownikiem jest MTC na rozsądne punkty. Gdyby jeszcze tylko potrafił utrzymac armię...

Moim czarnym koniec jest zdecydowanie niedoceniany Gothmog.
Symbolem seksu w tej armii - Sheloba :) A i jestem jednym z jakże nielicznych jej zwolenników :wink:
Przereklamowany heros - wg mnie Łor Lider, a to przede wszystkim na żałosne moim zdaniem męstwo jak na taki wydatek.
A Mordorski Rasiak to jednogłośnie Gorbag :) Chociaż tak tanie 3 potęgi czasem okazują się skarbem :)
Darth Vather pisze:Zna ktoś tytuł głównej muzyki z Władcy Pierścieni? Brzi to jakoś tak TaMTaMTaM TamTamTam TamTamTam TamTamTaaam Tam TamTam

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 24 cze 2008, 17:34

Wczoraj jeszcze raz przejrzałem sobie suplement i za wyższą walkę oraz siłę kapitanowie Morannonów płacą pięć punktów. Ot, jak dziwnie GW strzela sobie w stopę - po co w takim razie nowi kapitanowie orków?

BTW w ankiecie brakuje BNM ( bardzo dobry do utrzymania armii, ale nie może mieć lancy ).

Pozdrawiam.
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 24 cze 2008, 17:47

Niestety z tego co zauważyłem można chyba wprowadzać tylko 10 opcji do ankiety... :roll:

Pozdrawiam, Ajas :D
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)

Awatar użytkownika
Jacek
Sztygar bazarkowy

Post autor: Jacek » 25 cze 2008, 8:01

Dla mnie stary dobry Shagrat juest najbardziej grywalny, bo za 50p różnicy możemy wystawić Shamana, czy kosztem jeszcze kil;ku punktów nazgula.
Kupię Warriors of Dunland - dowolne uzbrojenie.

derrkater
Opiekun Balroga

Post autor: derrkater » 25 cze 2008, 11:18

Ja zagłosowałem na nowego Shagrata. Niby ma niską walkę, ale to nie jest imo bohater do walki z bohaterami, choć ze wsparciem nazgula da radę. Uważm, że jest świetnym killerem piechoty. Nie mam jeszcze podręcznika, więc mam pytanie, czy można nim zrobić coś takiego, że szarżuje, shielduje się, wygrywa i powala wrogów??? Bo jeśli tak, to może na praktycznie 2 tury przetrzymać 6 wrogich wojowników :)

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 25 cze 2008, 16:59

drogi ajasie mordor jest wspaniały itd ale daj se siana z zakladaniem nowych tematów :/ nie ma w nich saurona a on jest najgrywalniejszym i wojem i magiem wiec jeszcze raz daj se siana
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 25 cze 2008, 17:08

Gdybyś obserwował poprzednią ankietę wiedział być dlaczego są dwie ankiety i dlaczego nie ma Saurona - więc sam "daj se siana"

Deja vu - czy też napisałeś dwa dokładnie takie same posty Kacie?
Swoją drogą proszę pisz mój nick z dużej litery...

Pozdrawiam, Ajas -_-

Fairfax
Treser wargów

Post autor: Fairfax » 27 cze 2008, 10:54

Ja lubie Gothmoga i na niego zagłosowałem. Ma 3 ataki, fajną zasade specjalną no i opcje warga

Awatar użytkownika
morog
Treser wargów

Post autor: morog » 29 cze 2008, 10:48

Ja zagłosowałem na Kapitana Uruk-hai z Mordoru. Jest on moim zdaniem najlepszym wojownikiem na małe punkty, lub większe bez limitów. W połączeniu z WK na większe punkty zjada przeciwników bez problemu. Jego główną zaletą jest niewielki koszt i brak oficjalnej figurki przez co jest też tani w zł.

Zastanawiałem się nad Kapitanem Orków z Morannon. Niestety odpycha mnie wizja remisowania z szeregowcami wielu armii, którzy mają Walkę 4 i przegrywanie z Elfami. Jednak pogram nim trochę, może jednak Obrona o 1 większa od tej Kapa UH będzie cenniejsza od tej 1 Walki, którą traci.

Na ogromne punkty, gdy są jakieś limity dobrym wyborem jest Wódz Trolli. Przez limity nie trzeba się martwić o liczebność, a zabijanie większości bohaterów na 4+ i wspierania na 3+ jest niezwykle kuszące. Spora walka wspomagana transfiksami WK pozwoli wygrywać walki z wieloma bohaterami, a potem szybka śmierć.

Na LoME potrzebny jest dowódca kawalerii. Tutej bezkonkuręcyjny na większe punkty jest Gothmog na wargu.

Awatar użytkownika
DK
Pomocnik Szamana

Post autor: DK » 29 cze 2008, 10:54

Ja zagłosowałem na Shagrata War Lider'a ponieważ ma 3 ataki i jest killerem piechoty. ;)

Tych tematów to trochę za dużo jest...

I'm too fast for you, DK :mrgreen:
Jeździec, owinięty czarnym płaszczem, w wysokim czarnym szyszaku, nie był jednak upiorem, lecz żywym człowiekiem. Imienia tego pełnomocnika Barad-duru nie zachowała żadna pieśń ani legenda, on sam bowiem go zapomniał...

Awatar użytkownika
Araniik
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Araniik » 29 cze 2008, 10:56

Oddałem swój głos na Morannońskich Kapitanów, bowiem są oni, dobrzy w statystykach, oraz fajnie wyglądają jako figurki :) szczególnie Skully :)

Zablokowany

Wróć do „Kosz ”