Hip-Hop

Bębny z Morii.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

ziolo221
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: ziolo221 » 25 lut 2011, 15:29

Ja słucham HG DJ B DJ 600V Pfk i Molesty

Awatar użytkownika
rogaty1
Treser wargów

Post autor: rogaty1 » 25 lut 2011, 15:50

A ja bardo często słucham peji,rpk,ddk,HG, (czasami firme:nosze dresy,jestem dresem ale w 100 % nie JP)Dresy nosze dlatego bo prawie żadne jeansy na mnie nie pasują xD a w dresach wyglądam w porządku.Ale bardzo dobrze że ktoś zrobił taki temat. :mrgreen: :ork:

Awatar użytkownika
Kibol
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Kibol » 25 lut 2011, 19:47

Nie mysle stereotypowo........ jestes dresem chluba naszego narodu. Jak dresy mozna nosic w miejscach publicznych?? :roll:
-Helloooo -It's Candle Jack -SCREAM!

"Na szczęście ośmieszylem w dyskusji jurz większość z nich i zaraz ośmieszę resztę. "

Awatar użytkownika
Grievous
Bębniarz z głębin

Post autor: Grievous » 26 lut 2011, 20:08

Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.

Awatar użytkownika
rogaty1
Treser wargów

Post autor: rogaty1 » 27 lut 2011, 13:24

Kultura hip hopowa bazuje na noszeniu dresów i luźnych jeansów to czy nosze dresy w miejscu publicznym nikomu nie przeszkadza.Nie rozumiem czemu niektórzy ludzie są tolerancyjni dla gejów a dla noszeniu dresów nie xD

Awatar użytkownika
Kibol

Post autor: Kibol » 27 lut 2011, 21:37

Bo dresy sa czarnym elementem naszego narodu.... Wiekszasc dresow jest poprostu nie reformowalna chodz nie mowie ,ze wszyscy[znam kilku dresow i zdazylo sie z nimi poznac ,ale to sa wyjatki]. Nie mow mi takich durnot jako by dressy byly czescia kultury hip-hopu ,bo nie sa. To firma i inne takie nowe gowna wprowadzily to do obiegu. :?

"Na szczęście ośmieszylem w dyskusji jurz większość z nich i zaraz ośmieszę resztę. "

Awatar użytkownika
Hawk
Pomocnik Szamana

Post autor: Hawk » 28 lut 2011, 9:21

Generalnie kibol moda na dresy była jak ja chodziłem do podstawówki :o:: więc ciężko żeby to firma wprowadziła .

A co do części kultury cieżko generalnie odpalać niektóre ruchy z breakdance w zwykłych jeansach , dlatego baggi albo dresy są obowiązkowe :D

Troche dziwna dyskusja wiadomo że sporo ludzi chodzi w dresach od czasu do czasu np. ja kiedy śmigam na trening albo biegam . A generalnie co do ludzi o których wspominach kibol to jest "mentalność dresa" to że ci kolesie będą chodzić w dresach czy jensach nic nie zmieni :)
Nie wiesz jak poprawić swoje wyniki w Lotra ?
Nie martw się .
Wróżbita Maciej rozwiąże twoje wszystkie problemy

/Sodówka uderzyłą mi do głowy bo Ajas tak twierdzi ;O

Awatar użytkownika
rogaty1
Treser wargów

Post autor: rogaty1 » 28 lut 2011, 17:37

Widać,że nie znasz się na hip hopie może mylisz to z rapem-Właśnie w tvnie widziałem kiedyś gościa,Profesora na uniwersytecie Warszawskim a nosi spódniczke.Wbrew pozorom to bardzo inteligenty człowiek-Jestem jednym z takich którzy chcąobalić stereotypy właśnie taki jak np:Gość który nosi dresy i słucha hip-hopu jest idiotą i wandalem zarazem.Ja mam plany na życie mam nadzieje,że jakoś życie sobie ułoże i kto wie czy w wieku 29 lat nie będe nosił dresów a będe bardzo inteligentny :y?: 8)

Awatar użytkownika
Kibol

Post autor: Kibol » 28 lut 2011, 18:47

No tak tylko ,ze dres jest taka umowna wizytowka. Kazdy w swym zyciu nosil dres i bedzie nosil. Sam nosze dresy po domu czy jak ide z psem ,ale nie do szkoly [nooo dobra w wieku 10 lat chodzilem :p i dziewczyna ciagle sie ze mnie smieje ,ze mam predyspozycje na bycie dresem.]
Rogaty1 Powodzenia ci zycze noszenia dresow w wieku 29lat idac np do pracy, ew do kina. Takiego stroju nie wypada nosic na wyjscia, poprostu to jest stroj sportowy/roboczy/domowy a nie wyjsciowy.

Kazdy wie ,ze dresy daja -10 do inteligencji :roll:

Awatar użytkownika
Rymarz1
Treser wargów

Post autor: Rymarz1 » 28 lut 2011, 21:49

Zmienie temat dresu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Z7y3w5V3qOA
http://www.youtube.com/watch?v=ddvfNBFL ... re=related

Hmmm... Ogólnie bardzo sie cieszę, ze szeller wkońcu wyszedł na powierzchnie ;)
Dobra dla ziomali rada, weź nie udawaj
Wstawaj po upadku, przodków miej za świadków
Słabych lepiej traktuj, nie zazdrość w żadnym wypadku
Breee!

Awatar użytkownika
rogaty1
Treser wargów

Post autor: rogaty1 » 02 mar 2011, 20:05

,,Kazdy wie ,ze dresy daja -10 do inteligencji''
I to jest właśnie stereotyp ale nie powiedziałem,że nosze dresy do np restauracji do kina owszem nosze ponieważto miejsce nie wymaga pewnej kultury jak w drogiej restauracji,do szkoły chodze w jeansach ale ja również w dresie chodze np z psem lub takie tam.Zresztą już sie nie kłućmy no chyba,że ty chcesz ale mi się nie chce :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kibol

Post autor: Kibol » 02 mar 2011, 20:39

Awatar użytkownika
Lucky
Treser wargów

Post autor: Lucky » 23 mar 2011, 19:10

Ja słucham klasyki polskiego hip hopu, bo teraz to mało kto tworzy dobre kawałki, słucham też zagranicznego( 2pac, Eminem)

Awatar użytkownika
Kibol

Post autor: Kibol » 27 mar 2011, 12:47

eminem to dobry hip hop? :roll:

Awatar użytkownika
Dominik224
Treser wargów

Post autor: Dominik224 » 28 mar 2011, 16:37

Ja często słucham Donguralesko , Pih , Eldo trzej najlepsi raperzy oczywiście dla mnie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka łagodzi obyczaje ”