Dzwonki w komórkach

Bębny z Morii.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Dzwonki w komórkach

Post autor: Barti » 30 cze 2008, 20:23

Taki pseudo-muzyczny temacik ale myślę, że może być ciekawie. Jakie dzwonki macie ustawione w swoich komórkach, skąd takowe pobrać i co tam komu do głowy jeszcze przyjdzie w temacie dźwięków wydawanych przez nasze telefony.

U mnie na razie króluje Nelly Furtado - Say it Right , czasami leci też Metallica - Nothing Else Matters. Rzadko, bo rzadko, ale zdarza mi się kupować dzwonki na www.dzwonki.pl, ale brakuje tam wielu takich, które chciałbym w swojej komórce usłyszeć.

Jest jeszcze dzwonek, który znam ze słyszenia, ale nie mogę go znaleźć, bo nie wiem co to jest. Jeden facet w jednym filmie taką melodyjkę gwizdał, ale co za facet i w jakim filmie (nie wiem czy nie wojennym...) wyleciało mi z głowy. Jakieś pomysły?

Barti
Uncertain the future is...

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 30 cze 2008, 21:44

Jako dzwonki mam Mp3 wiec specjalnie nie musze pisac skad je pobieram. Ostatnio kroluje Godfather Slash Gunsow. Sporadycznie leci te Carl Org i O Fortuna czy tez Clint Marchel i Reqiuem for a dream.
A ogolnie najczesciej to nie leci nic, bo przez 10 miechow w roku mam komorke prawie non stop na Silient Mode :wink: . Wyjasniac nie trzeba.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"

Awatar użytkownika
gokish
Opiekun Balroga

Post autor: gokish » 30 cze 2008, 21:47

a ja od kupna nowego telefoniku gdy ktoś dzwoni słyszę spokojny 30 sekundowy urywek soundtracka z Spidermana 3 :]
Nowości GW do lotra
†19.06.2009 oficjalne zakończenie "kariery" lotrowej

Awatar użytkownika
Pawlo
Prezydent Elekt Morii

Post autor: Pawlo » 30 cze 2008, 21:49

Hmm... u mnie nic nie leci, bo najczęściej właśnie wyłączony głos, a jak już coś jest - pobawiłem się w Kompozytorze i sam swój dźwięk zrobiłem :D śmieszny, bo śmiesznym, ale jest ;) A na sms'a mam ustawiony strzał z pistoletu i dźwięk spadającej łuski ;)
And now, little man, I give the watch to you.

Nazgul
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Nazgul » 30 cze 2008, 21:59

u mnie przez dłuższy czas był jako dzwonek temat przewodni z Grindhouse: Planet Terror (a na tapecie oczywiście Cherry, i to się nie zmienia już od dobrych kilku miesięcy :D ). A ostatnio fragmenty utworów Muse. Jednak zmieniam je z częstotliwością 1 dzwonek na dwa dni więc nie będę się rozpisywał ;)

Awatar użytkownika
szogun
Plugawy Szaman

Post autor: szogun » 01 lip 2008, 0:14

Ja na swoim tylko mid i amv odtwarzać mogę... W każdym razie mam "Insomnię" Faithlessa jako dzwonek, a na sms krzyczy mi "Uwaga! Sms nadchodzi!" :lol:

Mróva
Pomocnik Szamana

Post autor: Mróva » 01 lip 2008, 6:46

Ja zmieniam szaleńczo dzwonki na przestrzeni kilku godzin/dni i pewnie nie jestem w tym odosobniony :wink: To co akurat wpada mi w ucho i jest słuchane na okrągło na kompie czy MP3, gości od razu w telefonie jako dzwonek. W tym momencie moim zdaniem genialny motyw główny z Metal Gear Solid. Cudowny kawałek.
Darth Vather pisze:Zna ktoś tytuł głównej muzyki z Władcy Pierścieni? Brzi to jakoś tak TaMTaMTaM TamTamTam TamTamTam TamTamTaaam Tam TamTam

Awatar użytkownika
miweq
Nadzorca Trolli

Post autor: miweq » 01 lip 2008, 8:50

U mnie na dzwonek mam ustawione "I stand alone" Godsmacka :) . A co do smsów to niestety nie mogę sobie zmienić na swój własny bo mam szajsunga ::/:
<orzech face>

Awatar użytkownika
DK
Pomocnik Szamana

Post autor: DK » 01 lip 2008, 9:27

Ja swoją komórkę mam zawsze wyciszoną i nigdy nie mam w niej włączonego głosu, lecz jako "dzwonek" ustawiony mam utwór: " Almost Easy - Avenged Sevenfold ".

I'm too fast for you, DK :mrgreen:
Jeździec, owinięty czarnym płaszczem, w wysokim czarnym szyszaku, nie był jednak upiorem, lecz żywym człowiekiem. Imienia tego pełnomocnika Barad-duru nie zachowała żadna pieśń ani legenda, on sam bowiem go zapomniał...

Awatar użytkownika
DeVastator
Bębniarz z głębin

Post autor: DeVastator » 01 lip 2008, 9:34

Do mnie kiedy ktoś dzwoni włącza się kawałek System of a Down - Chop Suey. Ale chyba coś czuje że niedługo zastąpi go Hypnotize, również zespołu SoaD. Jako sygnał nadejścia SMS'a mam ustawiony strzał z shotgun'a (tak mi się wydaje) i odgłos spadającej łuski :D
"We live as we dream - alone"

Awatar użytkownika
Eldarix
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Eldarix » 01 lip 2008, 9:46

U mnie króluje teraz "whot i've done" Linków :wink:
Piękne ( http://pl.youtube.com/watch?v=vzz_2ISJp ... re=related ) :wink:

Awatar użytkownika
miweq
Nadzorca Trolli

Post autor: miweq » 01 lip 2008, 10:23

DeVastator pisze:Do mnie kiedy ktoś dzwoni włącza się kawałek System of a Down - Chop Suey. Ale chyba coś czuje że niedługo zastąpi go Hypnotize, również zespołu SoaD.
Ja przez długi, długi czas miałem ustawiony Jet Pilot Systemu :wink:
<orzech face>

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 01 lip 2008, 13:05

a ja od wielu lat mam muzyke z Króla Lwa a dokładniej poczatek do circle of life i ten zabójczy głos "szmana"

http://www.youtube.com/watch?v=vX07j9SDFcc

polecam wszystkim
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"

Awatar użytkownika
Viruk
Honorowy Redaktor

Post autor: Viruk » 03 lip 2008, 11:22

Hehe, fajny temat :]

U mnie dzwonek to melodia z Beavisa i Buttheada :) zaczyna się na tyle cicho że zazwyczaj udaje mi się wyłączyć zanim się rozhula w miejscu publicznym (wykłady itp. ;) )

Co do tej gwiżdżącej melodii o której pisał Barti - może chodzi o Twisted Nerve z Kill Billa?
Moja galeria i mój WIP, komentarze mile widziane.

Independent Painters

Awatar użytkownika
lewy1991
Treser wargów

Post autor: lewy1991 » 03 lip 2008, 17:08

Grubson- Pani R.P
SMS Matisyahu- Youth
http://img177.imageshack.us/img177/3396 ... wy1ws1.png
Tylko Widzew RTS!!! Widzew Ruch wojowników dwóch!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka łagodzi obyczaje ”