Zagraniczna Literatura Fantasy

Statystycznie Polak czyta "Władcę" raz do roku.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Madej
Gobliński jeździec

Post autor: Madej » 28 kwie 2010, 18:33

Ja "męcze" Drizzta, bo tyle jest tych książek. Mimo to polecam każdemu, świetna fantazy. Lubię czytać jescze to forum xD WH jeszcze nie czytałem, ale zajmę się gdy skończe Drizzta.
2pac, Eminem, Dr. Dre...
Moja galeria:
http://www.mitril.pl/forum/galeria_page.php?pic_id=2964

Twierdzalotr forever!!!

kiperfan6
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: kiperfan6 » 10 maja 2010, 20:46

Ja czytam teraz "Pieśń Lodu i Ognia" George R.R. Martina. Podoba mi się klimat tej książki.
Co do trylogii Czarnego Maga, wszystkie części przeczytałem w tydzień, tak mnie wciągnęło :D A niedługo zamierzam się zabrać do Trylogii Era Pięciorga, także Canavan.

Awatar użytkownika
Madej
Gobliński jeździec

Post autor: Madej » 27 paź 2011, 10:19

Polecam Serię Łotrzykowie, genialna intryga i szybka zmiana akcji :) Czyta się ekspresowo :) Jest to Forgotten Realms
2pac, Eminem, Dr. Dre...
Moja galeria:
http://www.mitril.pl/forum/galeria_page.php?pic_id=2964

Twierdzalotr forever!!!

Garuwashi
Treser wargów

Post autor: Garuwashi » 30 gru 2011, 6:05

Ja polecam Brenta Weeksa i jego Trylogie Nocnego Anioła niezłe ksiażki dużo akcji więc niebędzie sie można nudzic a przy okazji strasznie wciąga no i oczywiscie Terrego Pracheta to to chyba wiedza wszyscy o jakie ksiazki chodzi tez polecam Dimitrieja Glukhovskiego (metro 2033 i 2034) pierwsza jego ksiazka nawet mnie wciagneła no ale druga to była porazka (wdg mnie) i jeszcze polecam Josepha Delaneya i jego serie Kroniki Wardstone wspaniałe ksiazki a w dodatku za niedługo ekranizacja pierwszej czesci zobaczymy jak wyjdzie mniam! no i jeszcze chciałem polecic jedna serie tylko zapomniałem autora a seria nazywa sie Zwiadowcy jak sobie przypomne to dodam autora

Awatar użytkownika
ugluk
Płomień z Udunu

Post autor: ugluk » 04 sty 2013, 20:13

Jeśli ktoś tak jak ja oczekuje od dawna na Petera V. Bretta, żeby w końcu wydał następną cholerną ksiażkę ( ;) ) to dobra wiadomość!

Wojna w Blasku Dnia (The Daylight War) – 12 lutego 2013[4]; Polska: 12 kwietnia 2013

W polszy jeszcze trochę, ale angielska wersja już za płotem! Radujmy się! :D
Sprzedam dużo Tyranidów

Awatar użytkownika
Castas
Treser wargów

Post autor: Castas » 07 kwie 2014, 19:51

A ja bym chciał polecić książkę Johna Flanagana pt. "Zwiadowcy". Nie jest to jakiś bardzo znany autor, a szkoda bo mi się jego książki podobają. Na razie jest tego 12 tomów ale chyba będą nowe (mam nadzieję). Ostatnio czytałem też Czarnego maga Trudi Canavan (jak to się pnisze hę?) i drużynę (też Flanagana), oraz męczyłem Silmarillion (Oessu na każdej stronie ze 20 elfickich imion :mrgreen: ).
Saludos Cordiales!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o książkach i prasie”