ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XII

Kupię, nie kupię - potargować warto.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil, PawelPawel, Jacek

Awatar użytkownika
Mars_2000
Strażnik wyschniętej studni
Posty: 340
Rejestracja: 14 gru 2009, 11:11
Skąd: Leźno /k. Gdańska

ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XII

Post autor: Mars_2000 » 31 maja 2019, 21:16

Nowy pre-order ogłoszony, wakacje na horyzoncie, to i więcej czasu na figurki będzie :lol: zatem oficjalnie startujemy z XII edycją zakupów w ForgeWorld.

Standardowo, na początek regulamin, lekko odświeżony. Przypomnę tylko, że jak go nie akceptujesz, to proszę nie pisz do mnie w sprawie zakupów i nie próbuj ustalać zasad indywidualnie. Strata czasu.

1. W ciągu najbliższych dni tworzę listę chętnych na zakupy. Termin zgłoszeń upływa w czwartek 6-go czerwca.

2. Staramy się osiągnąć minimum dla darmowej wysyłki do Polski tj. 450 PLN (zwykła przesyłka pocztowa) lub 1500 PLN (przesyłka kurierska UPS).
W przypadku, kiedy to się nie uda, skontaktuję się ze zgłaszającymi i ustalimy czy mimo wszystko zamawiamy modele grupowo i dzielimy koszt przesyłki, czy rezygnujemy z zakupów (na szczęście takiej sytuacji jeszcze nie było).

3. Można zamawiać cokolwiek z oferty ForgeWorld - nie tylko figurki ze świata Middle-Earth, tak więc gracze innych systemów też są mile widziani.

4. Decyduje kolejność otrzymanych zgłoszeń na PRIV! O tym dlaczego ,wyjaśniają pkt. 5 oraz pkt. 10 (ale generalnie, kto pierwszy ten lepszy ...).

5. W przypadku otrzymania większej liczby zgłoszeń (i przez to bardzo dużej kwoty) będę zamykał listę nie czekając do końca terminu podanego w pkt.1 , aby uniknąć nazbyt rozbudowanego zamówienia i wszelkich komplikacji związanych z koordynacją zbyt dużej transakcji.

6. Ze względu na spore ceny figurek, obowiązuje przedpłata w wysokości 100% wartości kupowanych przedmiotów dla danego forumowicza w PLN, zgodnie z cenami podawanymi na stronie ForgeWorld.

7. W momencie zgłoszenia się do zakupu kontrolowanego, proszę od razu podać:
Imię, Nazwisko, kontaktowy e-mail , numer telefonu, adres *)
oraz preferowany sposób otrzymania figurek, czyli do listy modeli zamawianych modeli dopisać, czy mam je wysłać przesyłką pocztową, inpostem czy kurierem.

*) Dotyczy osób, które zgłaszają się po raz pierwszy i uczestników dowolnej wcześniejszej edycji, jeśli któreś dane uległy zmianie

8. Do kosztów wysyłki zgodnego z cennikiem Inpostu/Poczty Polskiej/Kuriera doliczam 2 PLN za kopertę bąbelkową lub karton.

9. Wysyłkę zamówionych rzeczy zrealizuję w miarę możliwości w następnym dniu roboczym lub najpóźniej do 48h, po dniu otrzymania paczki z ForgeWorld (dotyczy osób, które będą miały całkowicie uregulowane należności ze mną za modele oraz transport).

10. W przypadku sytuacji, kiedy podczas składania przeze mnie zamówienia na stronie FW pojawiłby się brak żądanej ilości danego przedmiotu w koszyku (np. więcej chętnych na to samo , niż ilość dostępnych modeli), to o tym komu przypadną figurki zdecyduje właśnie pkt.4 , czyli kolejność otrzymanych zgłoszeń na wspólne zakupy. Po prostu taka "ostatnia" osoba (lub osoby) zostanie poinformowana przeze mnie o wystąpieniu braku i niezrealizowaniu jej zakupu, a kasa zostanie automatycznie zwrócona w dniu następnym.
Dodam tylko, że do tej pory się to nie zdarzyło w historii wspólnego kupowania, więc ten punkt raczej nie znajdzie zastosowania i tym razem...

11. Jeśli jakiś zamawiany przedmiot (przedmioty) będzie miał status backorderu na stronie ForgeWorld, to skontaktuję się z uczestnikami zakupów, w celu ustalenia, czy rezygnujemy z czekania na jego powrót do oferty i realizujemy zamówienie dalej na to co jest, czy jednak wstrzymujemy się z zakupami i czekamy do chwili aż stany magazynowe zostaną odbudowane przez FW.

12. Reklamacje.
W miarę możliwości, zanim wysyłam zakupione figurki do forumowiczów, to staram się każdy otrzymany model sprawdzić czy jest kompletny i dobrze odlany, ale wiadomo że może zdarzyć się, iż problem będzie widoczny dopiero po odpakowaniu boxu/blistra (bo był np. zafoliowany, a takich z wiadomych względów nie otwieram). Wówczas, jeśli ktokolwiek stwierdzi, że ma podstawę do reklamacji, to proszę o pilny kontakt ze mną. Jako zamawiający, będę procesował takie zgłoszenie do ForgeWorld i w przypadku zasadnej/uznanej reklamacji nastąpi wymiana uszkodzonego boxu/wypraski na nową.

Jeśli wszystko jasne i są chętni, to serdecznie zapraszam na priv.

PS. Sztygarów poproszę o zamknięcie wątku z edycją nr XI. Od teraz piszemy tylko w tym, nowym.
Pozdrawiam,
Marcin

Wieku nie podaję, bom starszy od "wungla" :P

Awatar użytkownika
Fenomen
Bębniarz z głębin
Posty: 150
Rejestracja: 19 lut 2010, 15:02
Skąd: Wrocław

Re: ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XII

Post autor: Fenomen » 01 cze 2019, 7:25

Oczywiście dopisuje się do zamówienia ;)
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król – tułacz wróci na stolicę.

Sierras
Gobliński jeździec
Posty: 56
Rejestracja: 25 sie 2018, 12:18

Re: ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XII

Post autor: Sierras » 09 cze 2019, 12:33

Czy zamówienie zostało już złożone?

Awatar użytkownika
Mars_2000
Strażnik wyschniętej studni
Posty: 340
Rejestracja: 14 gru 2009, 11:11
Skąd: Leźno /k. Gdańska

Re: ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XII

Post autor: Mars_2000 » 10 cze 2019, 8:15

Cześć,
Zamówienie już złożone :-)

Czekam na potiwerdzenie realizacji i wysyłki do PL.
Pozdrawiam,
Marcin

Wieku nie podaję, bom starszy od "wungla" :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam, kupię, wymienię”