Malowanie 452 wyświetleń

CPM 2018 – Podsumowanie kwietnia

Barti · 29 maja 2018

Witajcie,

Maj się kończy, ale, że jeszcze nie podsumowaliśmy kwietniowego Comiesięcznego Przeglądu Malarskiego, czas na to najwyższy. Będzie krótko, bo mało nas tym razem się zebrało, ale jak zwykle zapraszam.

Na wstępie wspomniałem, że będzie krótko, ale w końcu do malowania zgłosiło się nas tylko sześciu, a swoje prace terminowo ukończyła zaledwie trójka: Kirkor i Kronos terminowo, Damianburz z lekkim poślizgiem. Brawo! Zaległości obok mnie (a jakże), mają jeszcze AnathemeBouffon oraz Lukan. Długi weekend przed nami, może więc wszystkim nam uda się teraz te plecy nadrobić?

Jak było z modelami. 62 sztuki zgłoszone, 51, a więc ponad 82% wymalowanych. Statystycznie nieźle, ale stać nas na więcej. Tym bardziej, że kluczowym dla tej statystyki jest Kirkor, który zgłosił i wymalował aż 36 figurek. Zasłużona żółta koszulka lidera 🙂

Czas na galerię, choć smutno ona w tym miesiącu wygląda (nie wiem czemu nie pojawiają się podpisy pod zdjęciami a więc w kolejności macie – prace Kirkora, Krasnoludów Kronosa, Elfów Damianburza i moich, Rohan AnathemeBouffona i konnicę Lukana):

I to by było tyle na razie. Jeszcze dwa dni maja przed nami, więc desperatów zapraszam tutaj:

http://mitril.pl/forum/cpm-2018-maj-t19710.html

przypominając wszystkim z plecami o konieczności wcześniejszego nadrobienia zaległości.

Pozdrawiam

Barti

Dołącz do dyskusji

Może Ci się spodobać