Relacje i turnieje 7 266 wyświetleń

9 Urodziny Mitrila – Relacja

Kalins, Darius, Marcin, Ajas, Barti · 16 czerwca 2017

Szanowni,

Już trochę wody w Anduinie upłynęło od imprezy urodzinowej i mogę z większym dystansem spojrzeć na organizowaną przez siebie i grupę Lotrowych przyjaciół imprezę.

Wspomnienia Kalinsa: Przede wszystkim przyznam, że się przy tej imprezie napracowałem – w pewnym momencie na liście rzeczy do zrobienia miałem ponad 64 pozycje – od spraw banalnych, jak zakup taśm do oddzielania stołów, po te bardziej wymagające, jak negocjacje ze Sponsorami. W pewnym momencie miałem kryzys, bo i sprawy rodzinne, zawodowe + urodzinki i zrobił mi się niezły Sajgon.

Na pewno cieszy mnie fakt ogromnego odzewu, co widać było po największej frekwencji od lat na Lotrowej imprezie. Po drugie zadowolony jestem, że udało nam się przygotować ładnie wyglądające stoły oraz zasady specjalne stołów, które spełniły swoje zadanie – nie skrzywiały gry, a były fajnym dodatkiem do rozgrywanych scenariuszy.

Oczywiście nie bez znaczenia jest także miejscówka w której mogliśmy zorganizować Urodziny – klimatyzowana, duża i dobrze doświetlona sala w Instytucie Lotnictwa, to prawdziwy rarytas – to już nie ciasne korytarze szkolne, ale sala na tzw. wypasie. Trzeba przyznać, że koledzy z Dragona mają naprawdę fajny lokal.

Jednym z celów, jakie stawiałem sobie przed Urodzinami, to możliwość zorganizowania naprawdę profesjonalnej imprezy z możliwością wręczenia nagród nie tylko pierwszej trójce, ale także jak najszerszemu gronu przybyłych na turniej graczy. Dzięki szerokiemu wsparciu Sponsorów udało się zrealizować ten cel i całkiem solidna grupa wyjechała z Urodzin z fajnymi nagrodami. Drugą kwestią jaką sobie postawiłem za cel, to odejście od papierowych dyplomów, które często swój żywot kończą w najlepszym wypadku na zakurzonej półce, ale przygotowanie specjalnych pamiątkowych tabliczek, które przez lata cieszyć będą oczy zwycięzców wielu kategorii. Inspiracją dla mnie była moja tabliczka, którą otrzymałem w 2006 roku zwyciężając na „Wojennym Młocie" w kategorii malarskiej. Dobra współpraca z zaprzyjaźnionym Panem stolarzem i odlewnikiem (kolega Marcina) i mamy oryginalne tabliczki „hand made". Pozostaje mi wierzyć, że podobną pozytywną opinię mają zwycięzcy poszczególnych kategorii.

Gościnne progi Instytutu Lotnictwa - to tu graliśmy!
Gościnne progi Instytutu Lotnictwa – to tu graliśmy!

chwila zadumy przed bitwami
chwila zadumy przed bitwami

jeden z ładniejszych stołów, pustynny
jeden z ładniejszych stołów, pustynny

stół Goblin Town również robił wrażenie
stół Goblin Town również robił wrażenie

Pająki Kisiela w gotowości bojowej
Pająki Kisiela w gotowości bojowej

Na przeciw nim staje konny Rohan
Na przeciw nim staje konny Rohan

Rohan jak widać popularny
Rohan jak widać popularny

bitwy już trwają
bitwy już trwają

Geiger i Silverhand
Geiger i Silverhand

Jedna z ładniejszych armii turnieju - Angmar Silvera
Jedna z ładniejszych armii turnieju – Angmar Silvera

Kisiel w akcji
Kisiel w akcji

Kielczańscy Paladyni
Kielczańscy Paladyni

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim Sponsorom 9 Urodzin, którzy tak hojnie wsparli imprezę. Mam tu na myśli firmy takie, jak: Galakta, Vanaheim, UnreleasedMiniatures, Orzol Studio, GenerationShift, HobbyZone. Szczególne podziękowania kieruję dla głównego sponsora firmy Playmaty.pl, która ufundowała kapitalne maty do gry i nie szczędziła środków do tego, aby wesprzeć nagrodami zwycięzców – czapki z głów za hojność, wsparcie i wierzę, że także za rok możemy liczyć na Wasze wsparcie – serdecznie dziękuję w imieniu swoim i nagrodzonych. Chylę czoło także przed firmą HobbyZone z którą mam przyjemność współpracować od wielu lat i tym razem wsparła nas swoimi kapitalnymi zestawami malarskimi dla zwycięzców w kategoriach malarskich. Ostatnie słowa podziękowania kieruję do Orzol Studio w osobie szanownego Alexija, który nie dość, że ufundował tacki na armie, to także wziął na siebie opracowanie zasad specjalnych stołów – na pewno posłużą nam w kolejnych latach za co serdecznie dziękuję.

Dziękuję Marcinowi za pomoc w zorganizowaniu imprezy – współpracowało się z Tobą profesjonalnie, szybko i konkretnie – szacunek Stary. Dziękuję Pablo z Dragona za profesjonalną współpracę i chłopakom z ekipy makieciarskiej, którzy poświęcili swój czas na pomoc w ustawianiu stołów – chylę czoła. Dziękuję także Dariusowi za wsparcie podczas imprezy, szczególnie w części malarskiej oraz za przygotowanie fantastycznego filmowego podsumowania, które możecie obejrzeć klikając w załączone linki poniżej – kawał dobrej roboty. Oddzielne słowa podziękowania kieruję dla Bartiego, który chociaż nie grał, to jak zwykle wspierał, robił fotki i jednym słowem był dobrym duchem minionej imprezy.

Dziękuję wszystkim za przybycie, swoim partnerom od gry (bo jakoś nie mogę nazwać Was przeciwnikami) za kapitalne, wymagające starcia, które dużo mnie nauczyły. Obiecuję, że wykorzystam to doświadczenie bywając na większej ilości turniejów w kraju.

Cieszę się, że podobała Wam się prezentacja Mitril 2.0 i pozostaje mi wierzyć, że uda nam się z kolegą Luckero doprowadzić całość do końca i jesienią tego roku będziemy mogli cieszyć się nową edycją portalu.

Montwa i Pablo
Montwa i Pablo

Kalins i Grześ - nastroje dopisują!
Kalins i Grześ – nastroje dopisują!

Janek i Yar-Chan
Janek i Yar-Chan

wojenny taniec Trolli
wojenny taniec Trolli

LoneWolf walczy!
LoneWolf walczy!

Yogi
Yogi

Sfacio i jego przeciwnik
Sfacio i jego przeciwnik

Potemp w akcji
Potemp w akcji

Godfryd
Godfryd

Spytek vs MCK
Spytek vs MCK

Kamikazee vs Tony
Kamikazee vs Tony

Fishpriest vs Macu
Fishpriest vs Macu

Gratulacje dla zwycięzców we wszystkich pozostałych kategoriach, które pozwólcie, że przypomnę:

Mistrz Wiedzy – Montwa (12 prawidłowych odpowiedzi na 20)

Najklimatyczniejsza Armia – Kisiel

Najładniejsza Armia "Young Blood" – Montwa

Legendarny Bohater – Slay

Legendarna Kompania – Speedy

Legendarny Monster – Silverhand

Legendarna Maszyna – Kapitan Rudobrody

Miejsca na podium:

1. Tony Stark, SpyTech 151 
2. Macu, Wiciu 139 
3. Mnil, Jakubikk 135 

Na koniec końców, chciałbym podziękować swojej kochanej żonce, za to, że wspierała, trzymała kciuki i nie marudziła, kiedy przez kilka tygodni wieczorami ogarniałem przygotowania do Urodzin – jesteś Boska 🙂

Pozdrawiam

Kalins

Wiciu kontra Slay
Wiciu kontra Slay

walki trwają
walki trwają

zamyślony Darlark
zamyślony Darlark

Takie modele zawsze cieszą oko
Takie modele zawsze cieszą oko

rzut oka na bitwy z poziomu estrady
rzut oka na bitwy z poziomu estrady

Gala w pustynnej misji specjalnej
Gala w pustynnej misji specjalnej

Easterlingowie Sfacia kontra Gondor - jest klimat!
Easterlingowie Sfacia kontra Gondor – jest klimat!

co on tam kombinuje
co on tam kombinuje

oryginalny Mumakil Kapitana Rudobrodego
oryginalny Mumakil Kapitana Rudobrodego

grajcie grajcie, sędzia czuwa :)
grajcie grajcie, sędzia czuwa 🙂

Hobbici w akcji
Hobbici w akcji

Daniel vs Alexij
Daniel vs Alexij

Wspomnienia Ajasa: Kolejne urodziny za nami! Długo wyczekiwana impreza zebrała rekordową ilość uczestników. Cieszę się, kiedy widzę, że mimo aktualnej polityki cenowo-wydawniczej GW nasz system cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Podczas moich potyczek spotykałem starych znajomych, ale również zupełnie nowe twarze. Cieszę się, że Urodziny wracają do naszego ligowego kalendarza. Do zobaczenia za rok!

Nikiia vs Yogi
Nikiia vs Yogi

Klusek w akcji
Klusek w akcji

Azog szaleje
Azog szaleje

Alarm! Gobliny w wiosce!
Alarm! Gobliny w wiosce!

Ajas dyrygent!
Ajas dyrygent!

Ajas vs Mnil
Ajas vs Mnil

Gra o Tron Goblin Town
Gra o Tron Goblin Town

Fish vs Macu na bis
Fish vs Macu na bis

Wiciu w akcji
Wiciu w akcji

Kamikazee i mocno niewyraźny Spytek
Kamikazee i mocno niewyraźny Spytek

pająki vs Rohan
pająki vs Rohan

A ten skąd się urwał?
A ten skąd się urwał?

Wspomnienia Dariusa: Na Mitrilu jestem prawie od samego początku. Nigdy nie byłem najlepszym graczem (zaryzykowałbym nawet, że jestem plewnym graczem), ale możliwość pomocy przy organizowaniu tak prestiżowej imprezy była zaszczytem. Kalins za pośrednictwem Marcina zaprosił mnie do loży sędziowskiej oraz jury malarskiego – jako członek tej pierwszej grupy poradziłem sobie dostatecznie (pewnie niektórzy z Was myślą, że nie ogarniałem – i macie rację! Za długą przerwę sobie zrobiłem od grania i stąd te braki – obiecuję poprawę ;)), ale jako malarz z wieloletnim doświadczeniem największą przyjemność czerpałem z weryfikacji technik i poziomu malarskiego prac, które wystawiliście na turnieju. Poziom jak zwykle nie równy, ale na szczęście było na czym zawiesić oko.

Pierwszy raz mogłem spojrzeć na turniej z perspektywy sędziego/organizatora i dopiero teraz dostrzegam w pełni, jak silne więzi łączą naszą społeczność. Stwierdzenie, że nie chodzi o zwycięstwo, a o dobrą zabawę najczęściej jest sformułowaniem grzecznościowym mijającym się z faktem, ale urodziny Mitrila po raz kolejny udowodniły, że chodzi o coś więcej, czego próżno szukać na innych imprezach tego typu. Mam nadzieję, że następne imprezy będą przyciągały większe ilości graczy i nie tylko.

było na co popatrzeć - Gondor Slaya...
było na co popatrzeć – Gondor Slaya…

...Angmar Silvera...
…Angmar Silvera…

...połączone siły Khandu i Easterlingów Sfacia
…połączone siły Khandu i Easterlingów Sfacia

...kompania z Gundabadu pędzla Tony'ego Starka
…kompania z Gundabadu pędzla Tony’ego Starka

prawie legendarny bohater od Sfacia
prawie legendarny bohater od Sfacia

klimatyczna Moria również była w ścisłej czołówce
klimatyczna Moria również była w ścisłej czołówce

A tu już podium - Najklimatyczniejsza Armia - pająki Kisiela
A tu już podium – Najklimatyczniejsza Armia – pająki Kisiela

Najładniejsza armia Young Blood - Wysokie Elfy Montwy
Najładniejsza armia Young Blood – Wysokie Elfy Montwy

Legndarny bohater - Boromir od Slaya
Legndarny bohater – Boromir od Slaya

Legendarna kompania - Speedy i jego oddział z Isengardu
Legendarna kompania – Speedy i jego oddział z Isengardu

Legendarny Monster - Gulavhar Silverhanda
Legendarny Monster – Gulavhar Silverhanda

Legendarna maszyna i katapulta Kapitana Rudobrodego
Legendarna maszyna i katapulta Kapitana Rudobrodego

IX urodziny Mitrila to najlepiej zorganizowany turniej LOTRa na jakim byłem: tematycznie ułożone makiety na blatach (a nie losowo rzucone śmieci) robiły wrażenie już przed rozpoczęciem bitew. Samo miejsce było bardzo eleganckie i praktyczne – wysoka scena i sporo miejsca na środku: MEGA! Zabrakło tylko szerszych odstępów między stołami by łatwiej było manewrować podczas potyczek – szczególnie to bolało osoby odwiedzające naszą imprezę, ale na szczęście (a może niestety?) nie było ich zbyt wielu.

Trailer

Przez cały turniej nakręciłem ponad 3h materiału (nie liczę 25min podsumowania bo od samego początku nie planowałem go wrzucać do głównego materiału). Docelowo zmontowałem ponad 25min film, który najlepiej oddaje atmosferę 2-dniowej imprezy – ten format podoba mi się bardziej niż „trailer". 5-minutowa wersja to wygodny format do promowania hobby – krótki, dynamiczny , zwięzły i interesujący dla osób, które nie są zaznajomione z grami tego typu. Mam nadzieję, że efekt końcowy przypadnie Wam do gustu.

Pełna wersja

Podsumowanie

Dziękuję:

Kalinsowi i Marcinowi za zaproszenie,

Radkowi i Kacprowi za miłe przerwy między bitwami,

Vraskowi, Adamowi oraz innym osobom, których nie wymienię bo nie pamiętam wszystkich imion i Nicków, za to, że chętnie udzielaliście komentarzy w relacji (wideo powyżej!)

Kapitanowi Rudobrodemu AKA Edowi Sheeranowi (nie gniewaj się, po prostu jesteś do niego podobny!) za humorystyczne uwagi, miła rozmowę oraz sprowadzenie (w sumie drugiej) KOBIETY na imprezę,

A przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim, że po raz kolejny przybyliście na turniej!

Do następnego!

jaśnie oświeceni Alexij & Geiger
jaśnie oświeceni Alexij & Geiger

oczekiwanie na paringi
oczekiwanie na paringi

Geiger vs Darlark
Geiger vs Darlark

Darius przemawia :)
Darius przemawia 🙂

to nie jest Mordor ;)
to nie jest Mordor 😉

Wiciu, Darius i Mnil
Wiciu, Darius i Mnil

Skupiony Tony
Skupiony Tony

Duszno się zrobiło ;)
Duszno się zrobiło 😉

Walka o kapsel ;)
Walka o kapsel 😉

pomiary
pomiary

Wiciu, Mnil i Tony
Wiciu, Mnil i Tony

słynny Troll Darlarka
słynny Troll Darlarka

Wspomnienia Marcina: To było coś! Największa impreza lotrowa od kilku lat. Naprzeciw siebie w rywalizacji o najróżniejsze nagrody stanęło równo 70 osób. Biorąc pod uwagę że nie jest to DMP to naprawdę sporo. Dużo więcej niż się spodziewaliśmy. Ogarniecie tego wszystkiego nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc i współpraca z paroma osobami. Z mojej strony wielkie brawa i podziękowania dla:

– Dariusa za pomoc w ogólnym ogarnianiu i wideo relacje.

– Godfryda za role specjalisty od sytuacji i spornych i skomplikowanych zasad. Bartiego za zdjęcia.
– Klubu Dragon za udostępnienie miejscówki i wykazanie się profesjonalizmem.
– Całej ekipy rozstawiającej i składającej stoły.
– No i wreszcie dla Kalinsa za jego niesamowitą prace włożoną w te imprezę. Współpraca z Tobą to była prawdziwa przyjemność

Gratuluje tez wszystkim zwycięzcom zwłaszcza kategorii artystycznych. Poziom był bardzo przyjemnie wysoki.

tęgie kminy
tęgie kminy

duszki Silvera raz jeszcze
duszki Silvera raz jeszcze

a ja tym Sentinelem....
a ja tym Sentinelem….

Mordorska ekipa
Mordorska ekipa

Mahudzi jadą!
Mahudzi jadą!

Rafał i Grześ
Rafał i Grześ

Kapitan Rudobrody i Pablo
Kapitan Rudobrody i Pablo

Yar-Chan w akcji
Yar-Chan w akcji

Alexij i Montwa
Alexij i Montwa

Geiger i Darlark
Geiger i Darlark

Wiciu i Jakubikk
Wiciu i Jakubikk

Upiorny pojedynek
Upiorny pojedynek

Urodziny Mitrila. Wielkie wydarzenie w lotrowej Polsce. W przyszłości może i na świecie? Osobiście bardzo tego pragnę by za parę lat zaczęli do nas zjeżdżać przyjezdni z całej Europy tym bardziej że mamy ku temu warunki.
Rozumiem przez to doświadczonych sędziów, organizatorów, blaty, tereny, miejsce do gry i sama lokalizacja – lotnisko w Warszawie. Z optymizmem spoglądam w przyszłość i liczę że kiedyś nam się to uda!

Ajas minę ma nietęgą
Ajas minę ma nietęgą

LoneWolf i jego przeciwnik
LoneWolf i jego przeciwnik

namierzony ładny konny Beregond
namierzony ładny konny Beregond

Kuli i Spytek
Kuli i Spytek

Ajas vs Tony
Ajas vs Tony

Potemp vs Diego
Potemp vs Diego

Darius i Jakubikk
Darius i Jakubikk

Wiciu i Godfryd
Wiciu i Godfryd

Nikiia, Kapitan Rudobrody i Alexij
Nikiia, Kapitan Rudobrody i Alexij

Speedy i jego rywal
Speedy i jego rywal

Godfryd
Godfryd

Daniel i Yogi
Daniel i Yogi

Wspomnienia Bartiego: dla mnie urodziny Mitrila tak naprawdę rozpoczęły się na wieczór przed imprezą, kiedy miałem okazję pomagać w ustawianiu stołów. Już wtedy wiedziałem, że Urodziny muszą się udać – nowa miejscówka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i miała klimatyzację! Do tego doszły w większości ładne a nawet bardzo ładne stoły, z wisienką na torcie w postaci zasad specjalnych stołów przygotowanych na gustownych tabliczkach przez firmę Alexija. Co tu dużo mówić – profesjonalnie to wyglądało! Naprawdę duże brawa dla Kalinsa, Marcina i ekipy z Dragona za przygotowanie taaaakiego wydarzenia! Sam turniej też myślę, że nie rozczarował – kompletu nie było, ale frekwencja i tak była przednia, bitwy z tego co miałem okazję obserwować krążąc po sali z aparatem raczej bez spinowe, masa ładnych modeli na ładnych stołach, szeroki wachlarz nagród i spora liczba nagrodzonych; czego chcieć więcej?

Montwa
Montwa

Darius coś kręci
Darius coś kręci

walka trwa w Goblin Town
walka trwa w Goblin Town

Wiciu i Godfryd
Wiciu i Godfryd

Mnil
Mnil

bestia Alexija wylądowała
bestia Alexija wylądowała

to już ostatnie tury
to już ostatnie tury

Kraków też jeszcze walczy
Kraków też jeszcze walczy

Finito - Slay, Kamikazee, Kisiel i Darius
Finito – Slay, Kamikazee, Kisiel i Darius

To głównie dzięki tym Panom 9 Urodziny Mitrila były tak udane
To głównie dzięki tym Panom 9 Urodziny Mitrila były tak udane

oczekiwanie na wyniki...
oczekiwanie na wyniki…

...w luźnej atmosferze
…w luźnej atmosferze

Może jeszcze dwa słowa o malarce którą miałem przyjemność wraz z Kalinsem, Dariusem i Marcinem oceniać. Pomysł z gotowymi wydrukowanymi kartami zgłoszeń i zostawianiem armii/figurek o oceny w miejscu skończenia ostatniej bitwy zdecydowanie się sprawdził, bo znacznie usprawnił proces wystawiania i oceny modeli konkursowych. I nie chodzi mi bynajmniej o to, że nie wszyscy chętni pamiętali o tym……, aby swoją kartę zgłoszenia podpisać, przez co sami skreślali się z rywalizacji. Po prostu wszystko dzięki takiej a nie innej organizacji przebiega sprawniej, acz warunkiem jest dobre oświetlenie, które pozwoli na możliwie obiektywną ocenę jurorom. Takie na szczęście było na sali w Instytucie Lotnictwa, dzięki czemu poszczególne kategorie wygrywały zarówno osoby z pierwszych stołów spod okna, jak i te z głębi sali. Ze swojej strony, dziękuję pozostałym jurorom za wspólną ocenę, szczególne podziękowania kierując do Marcina, który nie dość, że wyłapał mocnego kandydata do zwycięstwa w jednej z kategorii zgłoszonego niezgodnie z regulaminem (taki mały zgrzyt nam się też niestety trafił; trudno), to jeszcze we właściwym momencie sprowadził nas na Ziemię, przypominając, że w głównej kategorii, nie wybieramy najładniejszej tylko najklimatyczniejszą armię turnieju o czym przez chwilę jako esteci koncentrujący się głównie na malarce zapomnieliśmy. Tyle ode mnie – gratulacje dla wszystkich zwycięzców, podziękowania dla organizatorów, sponsorów i wszystkich uczestników turnieju z całej Polski! Do następnego razu!

Nagrody....
Nagrody….

...nagrody
…nagrody

Mistrzowie wiedzy z Montwą, który okazał się najszybszy na czele
Mistrzowie wiedzy z Montwą, który okazał się najszybszy na czele

Kapitan Rudobrody odbiera nagrodę za Legendarną Maszynę
Kapitan Rudobrody odbiera nagrodę za Legendarną Maszynę

Slay nagrodzony za Legendarnego Bohatera
Slay nagrodzony za Legendarnego Bohatera

Silverhand z nagrodą za Legendarnego Potwora ;)
Silverhand z nagrodą za Legendarnego Potwora 😉

Speedy odbiera nagrodę za Legendarną Kompanię
Speedy odbiera nagrodę za Legendarną Kompanię

Montwa i nagroda za najpiękniejszą Armie w kategorii Young Blood
Montwa i nagroda za najpiękniejszą Armie w kategorii Young Blood

Kisiel - właściciel Najklimatyczniejszej Armii Turnieju
Kisiel – właściciel Najklimatyczniejszej Armii Turnieju

Speedy i Pyśko - najlepsi Generałowie Tyłów ;)
Speedy i Pyśko – najlepsi Generałowie Tyłów 😉

IV miejsce - Maradona i Tomaszek
IV miejsce – Maradona i Tomaszek

III miejsce - Mnil i Jakubikk
III miejsce – Mnil i Jakubikk

II miejsce - Macu i Wiciu
II miejsce – Macu i Wiciu

I miejsce - TonyStark i SpyTech
I miejsce – TonyStark i SpyTech

Jeszcze nagrody pocieszenia - Wiktor i Lukan
Jeszcze nagrody pocieszenia – Wiktor i Lukan

Mateusz Federowicz i Jan Pawełkiewicz
Mateusz Federowicz i Jan Pawełkiewicz

Końcowa przemowa.....
Końcowa przemowa…..

...oklaski... i turniej przeszedł do historii. Dziękujemy!
…oklaski… i turniej przeszedł do historii. Dziękujemy!

Ps. Nie wszystkich udało mi się spamiętać i podpisać na zdjęciach, a zawsze mogę to poprawić. W razie czego prośba o Pm-kę (Barti).

Dołącz do dyskusji

 1. bonuspl · 12 lipca 2017 o 08:58

  Elegancka relacja, widać że turniej się udał. No i wielki plus za fotki i nagrania!

 2. Vrasku · 19 czerwca 2017 o 13:39

  Nie grałem w lotra 10 lat, sprzedałem ponad tysiąc swoich modeli, ale zostawiłem armię wysokich elfów właśnie chyba po to, żeby za rok pojawić się na 10 urodzinach mitrila. Serdecznie pozdrawiam, ekipę organizatorów turnieju, i gratuluję udanej imprezy.

 3. Godfryd · 19 czerwca 2017 o 12:28

  Mega fajny turniej, szkoda że tak słabo poszło 😉 Fajny był nacisk na wiele kategorii malarskich no i po raz kolejny fajnie po turnieju zobaczyć videorelację:) Ogólnie mam nadzieję że DMP będzie równie udane no i że za rok będzie okazja się odegrać na urodzinach 😉 Wielkie dzięki dla organizatorów z Kalinsem na czele 😉

 4. K10 · 19 czerwca 2017 o 01:17

  Najlepszy artykuł !

 5. Ereinion · 18 czerwca 2017 o 19:55

  Organizacja jak i atmosfera były niesamowite, ponowny przyjazd nie wymaga nawet chwili zastanowienia 😀

 6. Mordor_ASR · 18 czerwca 2017 o 15:52

  Dostałem w sumie od każdego większy albo mniejszy oklep, ale fajowo było pograć po dłuższej przerwie 🙂 z chłopakami już kminimy ekipe LDE na DMP!

 7. TonyStark · 17 czerwca 2017 o 13:25

  Super podsumowanie. Organizacja była dokładnie jak ten artykuł 🙂 Perfect !

Może Ci się spodobać

Relacje i turnieje 3

XI Urodziny Mitrila – fotorelacja

Barti & Kalins · 1 czerwca 2019