| |
Przeglądasz: Mitril.pl » Raporty bitewne
Dzisiaj jest Poniedziałek, 21 maja 2018
Najnowsze artykuły
Recenzja podstawek Orzol Studio...
W Polsce istnieje co najmniej kilka firm oferujących produkty i akcesoria...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Imrahil
od *PawelPawel

Ocena: 7.93
Komentarze: 22


Górska Twierdza
od *Mordor_ASR

Ocena: 9.00
Komentarze: 13


Gwardia :)
od ~Nogard22

Ocena: 8.00
Komentarze: 3


Knight of Minas Tirith
od ~Zielarz

Ocena: 6.80
Komentarze: 6


Betrayer robiony z haradrima.
od ~Anonymous

Ocena: 6.25
Komentarze: 6
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 761

Raporty bitewne

Dodał: Puzi
16.11.2014, 14:52

Dawno, dawno temu... A może wcale nie tak dawno, bo nikt do końca nie wie, w którym dokładnie okresie ta bitwa miała miejsce. Krasnoludy z Samotnej Góry wymazały ją całkowicie ze swojej historii i mało kto wie, że te wydarzenia w ogóle miały miejsce. A dlaczego wymazały? Chwała bohaterów trwa wiecznie, bez względu na cenę...

Kategoria: Raporty bitewne  |  
Komentarzy: 8  |  
Odsłon: 2123
Dodał: Kalins
10.09.2012, 23:37

Drodzy,
Po kilku latach polowania udało mi się zakupić oryginalny zestaw makiet Helmowego Jaru, które już dobrych kilka lat temu wypuściło na rynek GW. Szukałem zestawu w atrakcyjnej cenie bardzo długo, aż wreszcie trafiłem na interesującą mnie aukcję i udało się. Z tego też tytułu postawiłem przeprowadzić bitwę wraz z moim najmłodszym synem, aby uczcić opróżnienie portfela w sposób, który jest do tego najlepszy – tocząc wspólną bitewkę. Oczywiście mając mury twierdzy Rohanu, nie mogliśmy stoczyć innej bitwy, jak scenariusz związanym z próbą zdobycia twierdzy.

Kategoria: Raporty bitewne  |  
Odsłon: 3936
Dodał: Ismaril, Emo, Jacek, Mordor_ASR
19.06.2012, 19:23

Największa, najwspanialsza, porywająca, zapierająca dech w piersiach... By opisać filmową bitwę na Polach Pelennoru musiałbym użyć jeszcze kilkunastu podobnych przymiotników. Można ją jednak opisać jednym zdaniem - to bitwa marzeń każdego gracza. Swoje marzenia trzeba spełniać, stąd pewnego majowego popołudnia w lubelskim Wargamerze rozegraliśmy największą bitwę w naszym życiu. Bitwę o Pola Pelnennoru. Setki figurek, długie godziny grania i wyjątkowa radość z gry.

Zapraszam do przeczytania raportu z tej niesamowitej potyczki.
Kategoria: Raporty bitewne  |  
Odsłon: 4588
Dodał: Hajmon
18.05.2011, 21:36
Był piękny czerwcowy poranek. Słońce tego dnia świeciło, a niebo było bezchmurne. Nic nie zapowiadało nadchodzących wydarzeń. Była to tylko cisza przed burzą. Faramir wstał tego ranka dobrze wypoczęty. Został wysłany na południową granicę, ponieważ Gondor był zagrożony atakiem Hardrimów, a Faramir miał sprawdzić, czy tutejsze wojsko jest dobrze przygotowane do obrony. Wyszedł z namiotu i zaczął spacerować po obozie, gdy nagle podbiegł do niego kapitan tutejszych żołnierzy w towarzystwie 2 zwiadowców i zaczął meldować:
Kategoria: Raporty bitewne  |  
Odsłon: 3857
Dodał: Piotr”Fingon”Lesiński
27.04.2011, 19:46

Zewsząd ogarniała ich ciemność. Nie widzieli nic poza ścianą drzew ciągnącą się przez cały horyzont. Nagle z oddali dało się słyszeć hałas ,jakby tupot kilkuset nóg.
-Już są królu-oznajmił z wyczuwalną nutką strachu w głosie jeden z gwardzistów Thandruila.

-Zatem już czas… - odrzekł Król Elfów z Mrocznej Puszczy majestatycznie unosząc w górę Dębowy Kostur ,symbol władzy wśród Leśnych Elfów - Przygotować się do natarcia!

Po chwili ich oczom ukazała się horda uzbrojonych po zęby orków. Na ich czele dumnie kroczył Khamul , wierny sługa Saurona. Wiedzieli ,że muszą wytrzymać atak inaczej Święte Drzewo ,które tak czcili zostanie ścięte , a wraz z nim cała fauna i flora Mrocznej Puszczy.

Kategoria: Raporty bitewne  |  
Odsłon: 4684
Dodał: Vaeroun
19.03.2011, 20:41

Starcie, które zaplanowaliśmy razem z bratem miało w założeniu przedstawiać jeden z epizodów Ostatniego Przymierza. Jak wiadomo, nie tylko Ludzie brali udział w bitwie pod Gorgoroth, Krasnoludy też miały swój wkład. Ten scenariusz miał być odegraniem nagłego ataku sił ciemności na przemarsz świty jednego z krasnoludzkich władców – armia Mordoru nie może dopuścić do spotkania Elfów z Krasnoludami, żeby Ci nie mogli zawrzeć sojuszu na czas ostatecznej rozprawy z Sauronem. Czy Elfom uda się zdążyć w porę z odsieczą, czy też złym zrządzeniem losu utracą kolejnego sprzymierzeńca?

Kategoria: Raporty bitewne  |  
Odsłon: 3480
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  
[strona 1 z 7 - wszystkich artykułów: 39]
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS