| |
Przeglądasz: Mitril.pl
Dzisiaj jest Sobota, 17 marca 2018
Najnowsze artykuły
Hit and run! Vol. 2 Czyli relacja...
Krakowskie Manewry to jeden z obowiązkowych punktów do odwiedzenia na...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Kapitan Galadhrimów
od ~Kirdan

Ocena: 9.33
Komentarze: 26


Radagast
od ~Vagnar Frost

Ocena: 8.00
Komentarze: 2


Księga necromanty
od ~Madame

Ocena: 10.00
Komentarze: 3


UH
od ~papasmok

Ocena: 5.33
Komentarze: 3


Empire Militia
od ~Herman

Ocena: 8.00
Komentarze: 2


necron warriors 5
od ~8adrian

Ocena: brak ocen
Komentarze: 1
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 743
Dodał: Viruk
Data: 26.02.2008, 16:52
Kilka dni temu zaprezentowałem na Mitrilu tłumaczenie artykułu autorstwa Dave’a Fredericksa o rzeźbieniu i malowaniu górskiego giganta. Dziś chciałbym zaprosić Was do lektury wywiadu, który miałem przyjemność przeprowadzić z tym bardzo obiecującym rzeźbiarzem. Dave opowiada w nim o tym, jak udaje mu się połączyć pracę z hobby, co go inspiruje, jakich używa narzędzi i wiele innych ciekawostek. Zapraszam do czytania i zachęcam do komentowania.
Kategoria: Mitrilowe szkiełko   |  
Odslon: 7574
Dodał: Ismaril
Data: 25.02.2008, 08:28
23 stycznia 2008r. odbył się w Ełku turniej lokalny Ligi Ogólnopolskiej „Nowy ład”. Nazwa jak najbardziej nieprzypadkowa, bo po raz pierwszy ełccy gracze mieli szanse sprawdzić swoje umysły taktyczne grając na zasadach i armylistach podręcznika „Legions of Middle Earth”. Cztery 90 minutowe bitwy armiami na 500pkt. były wspaniałym doświadczeniem dla każdego uczestnika. Jaki był pierwszy ełcki turniej Lome? Kto wygrał, a kto przegrał? Ile było ofiar? Tego wszystkiego dowiecie się czytając niniejszą relację.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Komentarze: 6  |  
Odslon: 1412
Dodał: Ismaril
Data: 24.02.2008, 22:00
Już od poniedziałku rusza sprzedaż biletów na Eastern Europe Grand Tournament (Warszawa 26-27 kwietnia 2008)!

W tym roku – podobnie jak w ubiegłym – nie ma odgórnie określonych limitów uczestników dla poszczególnych systemów.Gracze LOTR, WFB i WH40K mają w sumie do dyspozycji 200 miejsc. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Nie warto więc zwlekać do ostatniej chwili, bo bilety mogą się bardzo szybko skończyć i niepowtarzalna szansa na udział w GT przejdzie Wam koło nosa.

Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 785
Dodał: Viruk
Data: 22.02.2008, 19:59
Od czasu do czasu będziemy na Mitrilu prezentować spolszczone wersje najciekawszych artykułów ukazujących sie na zagranicznych stronach poświęconych LoTR'owi. Dziś chciałbym zaproponować Wam moje tłumaczenie tekstu autorstwa Dave'a Fredericksa (znanego jako ukfreddybear). Na rynku figurkowymowym zadebiutował kilka miesięcy temu i szybko zdobył uznanie graczy i malarzy. Postaram się w przyszłości przybliżyć Wam tą bardzo ciekawą osobę;) A tymczasem zapraszam do lektury i komentowania. Obiecałem Dave'owi, ze przetłumaczę dla niego komentarze na angielski więc piszcie śmiało.
Kategoria: Malowanie, makiety   |  
Odslon: 5754
Dodał: Viruk
Data: 20.02.2008, 18:42
Szanowni Mitrilowcy, mam wielką przyjemność zaprezentować Wam pierwszy artykuł napisany przez naszych forumowiczów - Ajasa i Mistyka. Zapraszam do lektury raportu bitewnego "Krasnoludzkie wsparcie" i zachęcam do komentowania.
Kategoria: Raporty bitewne  |  
Odslon: 3008
Dodał: Tufzog
Data: 18.02.2008, 22:42
Mitril jest stroną poświęconą Władcy Pierścieni, ale postanowiliśmy się nie zamykać wyłącznie na ten świat dlatego czasem będziecie mogli przeczytać na łamach tejże strony artykuły wyjęte całkiem z innej rzeczywistości. Choć niemniej ciekawe jak te tyczące się Władcy Pierścieni. Zapraszamy do przeczytania debiutanckiego artykułu Tufzoga opisującego ogromnie ciekawą grę Blood Bowl.
Kategoria: Mitrilowa studnia   |  
Odslon: 4414
Szanowni Mitrilowcy, Nasza strona liczy już sobie ponad 3 tygodnie od momentu otwarcia się bramy Morii. Przyszedł więc czas na pierwszy konkurs! Zgodnie z naszą ankietą, oczekujecie czegoś z jajem, dlatego mamy nadzieję, że zadowoli Was temat, jaki wybraliśmy: „Gdyby Aragon był kobietą, to jak wyglądałyby losy Śródziemia ?”
Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Odslon: 871
Dodał: luckero
Data: 14.02.2008, 18:18
Witajcie, po wspaniałych relacjach z Grand Tournament czy choćby Ligi Mazowieckiej, przyszedł czas na coś mniej ambitnego, bynajmniej nie mniej atrakcyjnego :) Na zasadzie kontrastu chciałem ukazać sposób i możliwości gry w wielkich ośrodkach oraz niewielkiego, ale prężnie rozwijającego się lotrowo miasta. Prosiłbym o nutkę wyrozumiałości – stoły może i nie są wspaniałe, niepomalowane figurki rzucają się w oczy, a proxy pojawiają się u większości graczy; nie to jednak jest u nas najważniejsze, aby skupić się na samej grze. O wiele ważniejsza jest dla nas dobra zabawa z fajnymi ludźmi.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 1163
Strona: ««  «  95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101  »  »»
[strona 98 z 101 - wszystkich artykułów: 803]
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS