| |
Przeglądasz: Mitril.pl
Dzisiaj jest Sobota, 16 grudnia 2017
Najnowsze artykuły
Zapowiedź pierwszego z nowych...
Witajcie,Wiele czasu minęło od czasu kiedy Bitwa Pięciu Armii gościła...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Legolas Helm's Deep
od ~Kirdan

Ocena: 9.76
Komentarze: 33


Zrujnowana katedra
od *Mordor_ASR

Ocena: 8.47
Komentarze: 16


Ruiny 2
od ~Finrod

Ocena: 8.00
Komentarze: 1


Konwersja Uruk-Hai 2
od ~Enkim

Ocena: brak ocen
Komentarze: 0


Dark Side
od ~Vaeroun

Ocena: 9.91
Komentarze: 12


Kroot Carnivore
od ~Raugruth

Ocena: 7.00
Komentarze: 2
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 712
Krzyki. Wszędzie słychać krzyki. Dowódcy ostatkiem sił próbują zmusić swoich podwładnych do kontynuowania walki. Wokół unosi się kurz. Ranni próbują uciec, ale wściekłe tłumy dopadają ich i dobijają bez pardonu. Zamęt i zmęczenie. Ponad zgiełkiem słychać donośny głos sędziego: „Za pięć minut koniec!”
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 1302
Dodał: Kalins
Data: 02.02.2008, 17:35
Witam, nareszcie znalazłem trochę czasu, aby usiąść i spisać prawie „na gorąco” swoje bojowe wspomnienia z UK GT. Niniejszy artykuł, dotyczy moich przemyśleń, wniosków, wspomnień ze stoczonych bitew. Za dni kilka pojawi się kolejny artykuł w którym podzielę się z mitrilową społecznością przemyśleniami o tym jak to się gra w Lotra na zachodzie, podam koszty wyjazdu i inne wolne myśli, które po UK GT mnie dopadły
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 2033
Witam serdecznie wszystkich czytelników, Mój debiut redaktorski na Mitrilu postanowiłem poświęcić tematowi znajomości zasad przez polskich graczy, a w zasadzie, by być precyzyjnym, ich nieznajomości. Artykuł ten jest z założenia kierowany głównie do graczy początkujących, którzy często swoją wiedzę o zasadach czepią nie z aktualnego podręcznika, bądź to z jego poprzednich wersji, bądź z gazetki deAgostini, bądź też od równie początkujących kolegów czy w końcu od pseudoekspertów z różnych forów internetowych. Jestem jednak przekonany, że i turniejowi wyjadacze mogą do niego sięgnąć bez poczucia straconego czasu, może jeśli nie dla uświadomienia sobie popełnianych błędów, to dla odświeżenia sobie kilku zasad. Pisząc ten artykuł, czerpię ze swojego kilkuletniego doświadczenia w sędziowaniu i organizowaniu turniejów. Będąc świadkiem ładnych paru tysięcy bitew, niezliczoną ilość razy proszony byłem o wyjaśnienie spornych kwestii, bądź też wytłumaczenie zasad. Pozwoliło mi to w zorientowaniu się , które z nich sprawiają graczom najwięcej problemów. W porównaniu do statystycznego polskiego gracza jestem już człowiekiem podeszłym w latach, dlatego w nadziei oszczędzenia sobie konieczności biegania od stołu do stołu, postanowiłem podzielić się z Wami swoją wiedzą, aby pytań dotyczących zasad było jak najmniej.
Kategoria: Wokół Stołu  |  
Odslon: 3954
Dodał: Viruk
Data: 26.01.2008, 17:10
O technice dippingu ( z ang. dip–zanurzać) przeczytałem po raz pierwszy parę lat temu na jednej z zagranicznych stron. Była tam opisana jako proste rozwiązanie na szybkie i efektowne pomalowanie dużej ilości figurek. Długo się wahałem zanim w końcu sam wypróbowałem tą technikę na LoTRowych figurkach. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W poniższym artykule chciałem się z Wami podzielić moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami o tej ciekawej technice.
Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odslon: 9305
Dodał: Kalins
Data: 23.01.2008, 15:06
Witam Serdecznie, mam ogromną przyjemność powitać Was na Mitrilu - nowej stronie poświęconej fantastycznemu hobby, jakim jest system bitewny SBG: „Lord of the Rings". Mitril to idea, pomysł, który już blisko rok temu pojawił się w mojej siwej głowie. Kończąc współpracę z Redakcją Śródziemia, wiedziałem, że chcę stworzyć coś zupełnie od podstaw, tak jak to sobie wyobrażam. Do współpracy zaprosiłem Viruka, następnie dołączył Luckero i tak zaczął toczyć się mitrilowy kamień... Dołączali do nas kolejni nasi przyjaciele aż stworzyliśmy zespół, który rozpoczął prace na tajnym forum w dniu 7 maja 2007 roku, a ostatni post napisaliśmy przed chwilą - do końca pracując nad Mitrilem.
Kategoria: Mitrilowe szkiełko   |  
Komentarze: 5  |  
Odslon: 1741
Dodał: Darulus
Data: 23.01.2008, 14:01
Zostaliśmy ostatnio zasypani dużą ilością informacji na temat nowych figurek z niecierpliwie oczekiwanego nowego dodatku do LOTR-a - Harad. Trzeba przyznać, że Panowie z GW kolejny raz miło nas zaskoczyli. Co prawda, niniejsze rozważania mają charakter wstępny i są oparte głównie na informacjach nieoficjalnych zaczerpniętych m.in. z TLA, niemniej jednak można je uznać w dużym stopniu za prawdopodobne. Należy wyrazić nadzieję, że już w ten weekend podczas odwiedzin w Nottingham na Grand Tournament 2008, będziemy mogli rzeczony podręcznik zakupić i zweryfikować poniższe dane.
Kategoria: Games Workshop   |  
Komentarze: 9  |  
Odslon: 4544
Dodał: Barti
Data: 22.01.2008, 21:03
The Two Towers jest drugim z serii Journey Supplementów opartych na filmowych i książkowych przygodach członków Drużyny Pierścienia i ich sprzymierzeńców. W środku czeka na nas aż 17 bazujących na wydarzeniach z Dwóch Wież scenariuszy oraz mnóstwo porad dotyczących malowania biorących udział w poszczególnych grach bitewnych postaci, wraz z gotowymi schematami kolorystycznymi. Są też poradniki dla tworzących klimatyczną scenerię modelarzy, nie zabrakło też profili niektórych bohaterów i szeregowych wojaków, pojawiających się w scenariuszach z tego suplementu. Chcecie poznać szczegóły? Zapraszam...
Kategoria: Biblioteka  |  
Komentarze: 2  |  
Odslon: 3167
W imieniu całej Redakcji Mitrila mam wielką przyjemność zaprosić Was do zapoznania się z pierwszym wywiadem z naszym i Waszym kolegą - Ezekielem. Rozmowa rozpoczyna cały rozmów z osobistościami Lotra z naszego kraju jak i z zagranicy. Chcemy, abyście mieli okazję poznać ich bliżej - ich pasje, zainteresowania, sympatie, co lubią jeść, gdzie wypoczywać no i oczywiście, co sądzą o naszym hobby. Odpowiedź na te jak i na inne pytania, znajdziecie w cyklu spotkań pod nazwą „Mitrilowe szkiełko".
Zapraszamy,
Kalins
Kategoria: Mitrilowe szkiełko   |  
Komentarze: 7  |  
Odslon: 2058
Strona: ««  «  93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99  »  »»
[strona 98 z 99 - wszystkich artykułów: 788]
Liga LOTR
Sponsorzy
ShoutBox
Sojusze
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS