| |
Przeglądasz: Mitril.pl
Dzisiaj jest Niedziela, 25 lutego 2018
Najnowsze artykuły
Kalinsowa relacja z Turnieju –...
Po grudniowym sukcesie na małym świątecznym Warszawskim Turnieju...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Piechur wybraniecki
od ~Tomek TT

Ocena: 8.50
Komentarze: 4


Sztandar kraśków 2
od ~JurorA

Ocena: 6.00
Komentarze: 4


Scouci z Lurtzem na czele
od ~palladyn65

Ocena: 6.75
Komentarze: 4


Gimli- tył
od ~Gwynbleid

Ocena: 9.00
Komentarze: 4


Gród Gniezno
od ~Jabeklaumi

Ocena: brak ocen
Komentarze: 0


Galadhrim Warrior
od ~fenixes

Ocena: 7.00
Komentarze: 6
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 736
Dodał: Ismaril
Data: 11.03.2008, 09:57
Szanowni Czytelnicy! Redakcja Mitrila ma zaszczyt przedstawić Wam drugą pracę konkursową z finałowej piątki. „Aragorn była kobietą” autor - Herr Batka
Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Komentarze: 9  |  
Odslon: 931
Dodał: Haldir
Data: 10.03.2008, 22:30
Szanowni Czytelnicy! Redakcja Mitrila ma zaszczyt przedstawić Wam pierwszą pracę konkursową z finałowej piątki. Opowiadanie "W drodze ku Czarnej Bramie" autorstwa Gondolina
Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Odslon: 912
Szanowni Mitrilowcy, zakończyliśmy właśnie ocenę prac zgłoszonych przez Was do naszego Pierwszego Konkursu Mitrila, którego tytuł brzmiał „Gdyby Aragon był kobietą, to jak wyglądałyby losy Śródziemia ?”. Musimy przyznać, że ilość zgłoszonych prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania- otrzymaliśmy ich prawie 30 ! Przyznamy szczerze, że poczuliśmy się dumni z tego, że tak duża ilość kapitalnych prac napłynęła na nasz konkurs, który został zorganizowany zaledwie po kilku tygodniach istnienia naszego portalu. Naprawdę bardzo Wam dziękujemy i kłaniamy się nisko w pas!
Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Odslon: 621
Dodał: Kubbek
Data: 08.03.2008, 19:41
W sobotę 16 lutego wraz z Tufzogiem odbyliśmy bitwę w ramach systemu Flames of War w sklepie Wargamer w Warszawie. Potyczka odbywała się na 750 pkt, co można porównać do Lotrowych 450 pkt. Z racji na niewielką ilość modeli jakimi w danym czasie rozporządzaliśmy, zdecydowaliśmy się nie grać na schematach pełnych kompanii, lecz na niewielkich związkach taktycznych o sile ok. połowy kompanii.
Kategoria: Raporty bitewne  |  
Odslon: 3751
W moim artykule zaprezentuję sposób malowania strażników Cytadeli, jako, że jest to najczęściej używana przeze mnie jednostka w armii Gondoru. Uważam, że dwie pozy łuczników to trochę za mało, ale co do ich wyglądu nie mogę mieć zastrzeżeń i są to malarsko bardzo przyjemne figurki. Jest to pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni mój artykuł na nowej, mam nadzieję lepszej stronie polskiego LoTR’a.
Zapraszam, więc do artykułu o malowaniu Citadel Guard.


Radu
Kategoria: Malowanie, makiety   |  
Odslon: 4319
Dodał: Ismaril
Data: 07.03.2008, 12:16
Jak co roku, na dwa dni Kraków stanie się stolicą polskiego LoTRa. A to oczywiście za sprawą kolejnych Manewrów – turnieju klasy master gry bitewnej Władca Pierścieni. Tym razem będzie to klasyczna rozgrywka na 400 punktów. Jak zawsze możecie oczekiwać ciekawych scenariuszy i wysokiego poziomu rozgrywki, a przede wszystkim przyjemności jaką daje gra w miłej atmosferze. Na najlepszych graczy czekają cenne nagrody. Regulamin turnieju i scenariusze znajdziecie w pełnej wersji tego newsa.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Komentarze: 6  |  
Odslon: 732
Poniżej prezentujemy pierwszy z serii artykułów określonych mianem „Mitril testuje”. W ramach tego cyklu przybliżać będziemy wszystko to co jest związane z naszym hobby, ale w szczególności koncentrować będziemy się na tym co najważniejsze, czyli bitwach. Zamierzamy grać w najciekawsze scenariusze i bitwy opisane w podręcznikach, a nasze odczucia i relacje przedstawiać w przyjazny i czytelny sposób. Celem niniejszego cyklu jest przybliżenie tych naszym zdaniem najbardziej interesujących bitew naszym czytelnikom. Mamy nadzieję, że taka recenzja pozwoli Wam na wybranie i rozegranie ciekawego scenariusza zaprezentowanego w podręcznikach do naszego systemu.
Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odslon: 2356
Dodał: Viruk
Data: 05.03.2008, 18:52
Z niekłamaną przyjemnością informujemy Was, że Mitril został oficjalnym patronem medialnym Eastern Europe Grand Tournament!

Miło nam, że mimo tego iż portal, który wspólnie tworzymy liczy sobie zaledwie nieco ponad miesiąc, zostaliśmy docenieni przez Games Workshop i uznani za stronę , która godna jest pełnić tę funkcję.

W związku z naszym patronatem możecie spodziewać się zwiększonej ilości informacji o tej wyjątkowej imprezie oraz rozbudowanej relacji.

Pozdrawiamy,
ekipa Mitrila.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 666
Strona: ««  «  93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99  »  »»
[strona 96 z 100 - wszystkich artykułów: 799]
Turniejówka » więcej
Liga LOTR
Sponsorzy
ShoutBox
Sojusze
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS