| |
Przeglądasz: Mitril.pl
Dzisiaj jest Wtorek, 26 września 2017
Najnowsze artykuły
CPM 2017 - Podsumowanie...
Coś mi terminowe podsumowywanie Comiesięcznych Przeglądów Malarskich w...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Krasnolud
od ~Silverhand

Ocena: 8.43
Komentarze: 16


Tasek Kebabów 2
od ~Nest

Ocena: 7.00
Komentarze: 2


shaman and taskmaster
od ~marcin80

Ocena: 8.00
Komentarze: 1


Rohan
od ~Pyrtek

Ocena: 7.40
Komentarze: 5


Opuszczona strażnica3
od ~Elljandil

Ocena: brak ocen
Komentarze: 0


Mój elf (bez zrobionej podstawki)
od ~royan

Ocena: 4.43
Komentarze: 18
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 675
Dodał: Ismaril
Data: 08.02.2008, 17:21
Army Builder jest programem służącym do pomocy w szybkim budowaniu rozpisek. Niestety wiele osób nie potrafi go docenić gdyż nie umie go dostatecznie obsługiwać. Ten artykuł ma za zadanie przybliżyć wszystkim poruszanie się w Army Builderze tak aby wykorzystać praktycznie wszystkie jego umiejętności.
Kategoria: Wokół Stołu  |  
Odslon: 9337
Dodał: BlackMist
Data: 06.02.2008, 09:46
26-27 Stycznia 2008 roku odbył się szósty już UK Grand Tournament, będący największym turniejem Lord of the Rings Strategy Battle Game na świecie. Zjechali się fani gry z Norwegii, Finlandii i nawet z tak daleka jak Stany Zjednoczone. Była również reprezentacja Polski, która przyjechała z zamiarem zajęcia całego podium. Oto raport jednego z reprezentantów, który mógł zajść bardzo wysoko, gdyby nie jego wybitne umiejętności rzucania niebywałej ilości jedynek.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 2764
Dodał: Kalins
Data: 05.02.2008, 21:54
Zaparzcie sobie kawę, herbatę, siądźcie wygodnie przed monitorem. Zapraszamy Was do zapoznania się z twórczością Pani Katarzyny Kariny Chmiel "Kasiopei".
Kategoria: Mitril art  |  
Odslon: 7647
Dodał: Barti
Data: 05.02.2008, 09:50
Mam przed sobą 338, lutowy numer White Dwarfa, który daje fanom bitewnego Władcy Pierścieni przedsmak tego, co czeka nas ich już za niecały tydzień, kiedy to do naszych sklepów trafi dodatek poświęcony Haradowi. Jak nietrudno się domyślić, Harad i LOTR zdominowały bieżący numer, gracze Warhammera i Czterdziestki (szczególnie Ci ostatni) siłą rzeczy znajdą zatem mniej materiałów do swoich systemów niż zazwyczaj, ale i tak nie mogą narzekać. A co w numerze?
Kategoria: Biblioteka  |  
Komentarze: 7  |  
Odslon: 2105
Krzyki. Wszędzie słychać krzyki. Dowódcy ostatkiem sił próbują zmusić swoich podwładnych do kontynuowania walki. Wokół unosi się kurz. Ranni próbują uciec, ale wściekłe tłumy dopadają ich i dobijają bez pardonu. Zamęt i zmęczenie. Ponad zgiełkiem słychać donośny głos sędziego: „Za pięć minut koniec!”
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 1278
Dodał: Kalins
Data: 02.02.2008, 17:35
Witam, nareszcie znalazłem trochę czasu, aby usiąść i spisać prawie „na gorąco” swoje bojowe wspomnienia z UK GT. Niniejszy artykuł, dotyczy moich przemyśleń, wniosków, wspomnień ze stoczonych bitew. Za dni kilka pojawi się kolejny artykuł w którym podzielę się z mitrilową społecznością przemyśleniami o tym jak to się gra w Lotra na zachodzie, podam koszty wyjazdu i inne wolne myśli, które po UK GT mnie dopadły
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 2010
Witam serdecznie wszystkich czytelników, Mój debiut redaktorski na Mitrilu postanowiłem poświęcić tematowi znajomości zasad przez polskich graczy, a w zasadzie, by być precyzyjnym, ich nieznajomości. Artykuł ten jest z założenia kierowany głównie do graczy początkujących, którzy często swoją wiedzę o zasadach czepią nie z aktualnego podręcznika, bądź to z jego poprzednich wersji, bądź z gazetki deAgostini, bądź też od równie początkujących kolegów czy w końcu od pseudoekspertów z różnych forów internetowych. Jestem jednak przekonany, że i turniejowi wyjadacze mogą do niego sięgnąć bez poczucia straconego czasu, może jeśli nie dla uświadomienia sobie popełnianych błędów, to dla odświeżenia sobie kilku zasad. Pisząc ten artykuł, czerpię ze swojego kilkuletniego doświadczenia w sędziowaniu i organizowaniu turniejów. Będąc świadkiem ładnych paru tysięcy bitew, niezliczoną ilość razy proszony byłem o wyjaśnienie spornych kwestii, bądź też wytłumaczenie zasad. Pozwoliło mi to w zorientowaniu się , które z nich sprawiają graczom najwięcej problemów. W porównaniu do statystycznego polskiego gracza jestem już człowiekiem podeszłym w latach, dlatego w nadziei oszczędzenia sobie konieczności biegania od stołu do stołu, postanowiłem podzielić się z Wami swoją wiedzą, aby pytań dotyczących zasad było jak najmniej.
Kategoria: Wokół Stołu  |  
Odslon: 3925
Dodał: Viruk
Data: 26.01.2008, 17:10
O technice dippingu ( z ang. dip–zanurzać) przeczytałem po raz pierwszy parę lat temu na jednej z zagranicznych stron. Była tam opisana jako proste rozwiązanie na szybkie i efektowne pomalowanie dużej ilości figurek. Długo się wahałem zanim w końcu sam wypróbowałem tą technikę na LoTRowych figurkach. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W poniższym artykule chciałem się z Wami podzielić moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami o tej ciekawej technice.
Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odslon: 9209
Strona: ««  «  91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97  »  »»
[strona 96 z 97 - wszystkich artykułów: 776]
Turniejówka » więcej
Liga LOTR
Sponsorzy
ShoutBox
Sojusze
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS