| |
Przeglądasz: Mitril.pl
Dzisiaj jest Czwartek, 14 grudnia 2017
Najnowsze artykuły
Zapowiedź pierwszego z nowych...
Witajcie,Wiele czasu minęło od czasu kiedy Bitwa Pięciu Armii gościła...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Mahud King
od ~maciexxx

Ocena: 5.00
Komentarze: 4


Makieta zamku
od ~Liczman

Ocena: 7.75
Komentarze: 6


Orzeł z Gandalfem
od ~pafi

Ocena: 8.00
Komentarze: 3


Troll
od ~Enkim

Ocena: brak ocen
Komentarze: 2


Elf Archer
od ~Silentnight

Ocena: 6.71
Komentarze: 8


Eomer
od ~krecik

Ocena: 5.00
Komentarze: 4
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 712
Dodał: Kubbek
Data: 08.03.2008, 19:41
W sobotę 16 lutego wraz z Tufzogiem odbyliśmy bitwę w ramach systemu Flames of War w sklepie Wargamer w Warszawie. Potyczka odbywała się na 750 pkt, co można porównać do Lotrowych 450 pkt. Z racji na niewielką ilość modeli jakimi w danym czasie rozporządzaliśmy, zdecydowaliśmy się nie grać na schematach pełnych kompanii, lecz na niewielkich związkach taktycznych o sile ok. połowy kompanii.
Kategoria: Raporty bitewne  |  
Odslon: 3707
W moim artykule zaprezentuję sposób malowania strażników Cytadeli, jako, że jest to najczęściej używana przeze mnie jednostka w armii Gondoru. Uważam, że dwie pozy łuczników to trochę za mało, ale co do ich wyglądu nie mogę mieć zastrzeżeń i są to malarsko bardzo przyjemne figurki. Jest to pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni mój artykuł na nowej, mam nadzieję lepszej stronie polskiego LoTR’a.
Zapraszam, więc do artykułu o malowaniu Citadel Guard.


Radu
Kategoria: Malowanie, makiety   |  
Odslon: 4284
Dodał: Ismaril
Data: 07.03.2008, 12:16
Jak co roku, na dwa dni Kraków stanie się stolicą polskiego LoTRa. A to oczywiście za sprawą kolejnych Manewrów – turnieju klasy master gry bitewnej Władca Pierścieni. Tym razem będzie to klasyczna rozgrywka na 400 punktów. Jak zawsze możecie oczekiwać ciekawych scenariuszy i wysokiego poziomu rozgrywki, a przede wszystkim przyjemności jaką daje gra w miłej atmosferze. Na najlepszych graczy czekają cenne nagrody. Regulamin turnieju i scenariusze znajdziecie w pełnej wersji tego newsa.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Komentarze: 6  |  
Odslon: 716
Poniżej prezentujemy pierwszy z serii artykułów określonych mianem „Mitril testuje”. W ramach tego cyklu przybliżać będziemy wszystko to co jest związane z naszym hobby, ale w szczególności koncentrować będziemy się na tym co najważniejsze, czyli bitwach. Zamierzamy grać w najciekawsze scenariusze i bitwy opisane w podręcznikach, a nasze odczucia i relacje przedstawiać w przyjazny i czytelny sposób. Celem niniejszego cyklu jest przybliżenie tych naszym zdaniem najbardziej interesujących bitew naszym czytelnikom. Mamy nadzieję, że taka recenzja pozwoli Wam na wybranie i rozegranie ciekawego scenariusza zaprezentowanego w podręcznikach do naszego systemu.
Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odslon: 2320
Dodał: Viruk
Data: 05.03.2008, 18:52
Z niekłamaną przyjemnością informujemy Was, że Mitril został oficjalnym patronem medialnym Eastern Europe Grand Tournament!

Miło nam, że mimo tego iż portal, który wspólnie tworzymy liczy sobie zaledwie nieco ponad miesiąc, zostaliśmy docenieni przez Games Workshop i uznani za stronę , która godna jest pełnić tę funkcję.

W związku z naszym patronatem możecie spodziewać się zwiększonej ilości informacji o tej wyjątkowej imprezie oraz rozbudowanej relacji.

Pozdrawiamy,
ekipa Mitrila.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 653
Dodał: Barti
Data: 02.03.2008, 21:12
339, marcowy numer White Dwarfa zdominowany został przez Warhammera, do czego przyczynił się świeżutki army-book Vampire Counts i cała masa nowych figurek do wampirzej armii. Warhammerowi poświęcono zresztą ponad połowę numeru, od nowości wydawniczych poczynając, na ofercie wysyłkowej kończąc, siłą rzeczy więc zarówno Lotrowcy, jak i gracze Czterdziestki do swoich systemów nie znajdą zbyt wiele. Ale może po kolei...
Kategoria: Biblioteka  |  
Odslon: 1900
Dodał: Kubbek
Data: 01.03.2008, 18:38
Dawnymi czasy grupy dżentelmenów zbierały się w wąskim gronie przynosząc ze sobą swoje stare ołowiane żołnierzyki. Wymyślali do nich reguły i odgrywali starcia z różnych epok. Potem kiedy popularne stały się plastikowe modele pojazdów przede wszystkim z drugiej wojny światowej panowie panowie wnuki tych panów zaczęły bawić się w podobny sposób tyle że z wykorzystaniem wspomnianych model. Sam swoją zabawę z modelarstwem zaczynałem od klejenia samolotów z tej epoki. Potem przyszedł LotR i inne systemy bitewne. Kiedy na półce sklepu ujrzałem książkę i modele do systemu Flames of War stara miłość odżyła i poczułem, że czas na powrót do korzeni. O tym powrocie chciałbym Wam dziś opowiedzieć.
Kategoria: Mitrilowa studnia   |  
Odslon: 5340
Dodał: Ismaril
Data: 29.02.2008, 15:02
Wielki, piękny las, zamieszkały przez leśne elfy, gdzie czas stanął w miejscy. Siedziba pięknej Galadrieli i mądrego Celeborna. Pełen wielkich drzew, monumentalnych drzew…

Czytając „Drużynę Pierścienia”, a dokładniej fragment, gdy Frodo wraz z kompanią spotyka Haldira, pomyślałem o zbudowaniu takiego drzewa, jakie można było w tym zaczarowanym lesie zobaczyć. Starałem się wykorzystywać jak najtańsze materiały, ewentualnie to, co można znaleźć w domu.

potworek

Kategoria: Malowanie, makiety   |  
Odslon: 5695
Strona: ««  «  92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98  »  »»
[strona 95 z 99 - wszystkich artykułów: 788]
Turniejówka » więcej
Liga LOTR
Sponsorzy
ShoutBox
Sojusze
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS