| |
Przeglądasz: Mitril.pl
Dzisiaj jest Wtorek, 26 września 2017
Najnowsze artykuły
CPM 2017 - Podsumowanie...
Coś mi terminowe podsumowywanie Comiesięcznych Przeglądów Malarskich w...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Galadriela
od ~Krzysiek Trojanowski

Ocena: 5.93
Komentarze: 22


Czarna Tarcza Gundabadu
od ~Konri

Ocena: 7.50
Komentarze: 13


Armored Goblins
od ~LAG

Ocena: 9.00
Komentarze: 4


Mahud wife
od ~Greg

Ocena: 8.67
Komentarze: 16


Rohan knight
od ~Marco

Ocena: brak ocen
Komentarze: 0


elfy wysokiego rodu
od ~Earwen

Ocena: 8.25
Komentarze: 6
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 675
Dodał: Viruk
Data: 05.03.2008, 18:52
Z niekłamaną przyjemnością informujemy Was, że Mitril został oficjalnym patronem medialnym Eastern Europe Grand Tournament!

Miło nam, że mimo tego iż portal, który wspólnie tworzymy liczy sobie zaledwie nieco ponad miesiąc, zostaliśmy docenieni przez Games Workshop i uznani za stronę , która godna jest pełnić tę funkcję.

W związku z naszym patronatem możecie spodziewać się zwiększonej ilości informacji o tej wyjątkowej imprezie oraz rozbudowanej relacji.

Pozdrawiamy,
ekipa Mitrila.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 637
Dodał: Barti
Data: 02.03.2008, 21:12
339, marcowy numer White Dwarfa zdominowany został przez Warhammera, do czego przyczynił się świeżutki army-book Vampire Counts i cała masa nowych figurek do wampirzej armii. Warhammerowi poświęcono zresztą ponad połowę numeru, od nowości wydawniczych poczynając, na ofercie wysyłkowej kończąc, siłą rzeczy więc zarówno Lotrowcy, jak i gracze Czterdziestki do swoich systemów nie znajdą zbyt wiele. Ale może po kolei...
Kategoria: Biblioteka  |  
Odslon: 1869
Dodał: Kubbek
Data: 01.03.2008, 18:38
Dawnymi czasy grupy dżentelmenów zbierały się w wąskim gronie przynosząc ze sobą swoje stare ołowiane żołnierzyki. Wymyślali do nich reguły i odgrywali starcia z różnych epok. Potem kiedy popularne stały się plastikowe modele pojazdów przede wszystkim z drugiej wojny światowej panowie panowie wnuki tych panów zaczęły bawić się w podobny sposób tyle że z wykorzystaniem wspomnianych model. Sam swoją zabawę z modelarstwem zaczynałem od klejenia samolotów z tej epoki. Potem przyszedł LotR i inne systemy bitewne. Kiedy na półce sklepu ujrzałem książkę i modele do systemu Flames of War stara miłość odżyła i poczułem, że czas na powrót do korzeni. O tym powrocie chciałbym Wam dziś opowiedzieć.
Kategoria: Mitrilowa studnia   |  
Odslon: 5268
Dodał: Ismaril
Data: 29.02.2008, 15:02
Wielki, piękny las, zamieszkały przez leśne elfy, gdzie czas stanął w miejscy. Siedziba pięknej Galadrieli i mądrego Celeborna. Pełen wielkich drzew, monumentalnych drzew…

Czytając „Drużynę Pierścienia”, a dokładniej fragment, gdy Frodo wraz z kompanią spotyka Haldira, pomyślałem o zbudowaniu takiego drzewa, jakie można było w tym zaczarowanym lesie zobaczyć. Starałem się wykorzystywać jak najtańsze materiały, ewentualnie to, co można znaleźć w domu.

potworek

Kategoria: Malowanie, makiety   |  
Odslon: 5605
Dodał: Ismaril
Data: 27.02.2008, 17:17
„Elfy Leśne albo Elfy Puszczańskie. Prawdopodobnie należały pierwotnie do hufca Nandorów, lecsz nie poszły na zachód poza Góry Mgliste i pozostały w dolinie Anduiny oraz w Wielkim Zielonym Lesie”

„Nandorowie znaczy podobno „Ci, którzy zawrócili”. Ci elfowie, którzy się odłączyli od hufca Telerich, odmawiając przekroczenia Gór Mglistych podczas wędrówki z Kuivienen na Zachód; ale część tej grupy pod wodzą Denethora w jakiś czas potem przeszła Góry Błękitne i osiadła w Ossiriandzie.


potworek

Kategoria: Armie  |  
Odslon: 15791
Dodał: Viruk
Data: 26.02.2008, 16:52
Kilka dni temu zaprezentowałem na Mitrilu tłumaczenie artykułu autorstwa Dave’a Fredericksa o rzeźbieniu i malowaniu górskiego giganta. Dziś chciałbym zaprosić Was do lektury wywiadu, który miałem przyjemność przeprowadzić z tym bardzo obiecującym rzeźbiarzem. Dave opowiada w nim o tym, jak udaje mu się połączyć pracę z hobby, co go inspiruje, jakich używa narzędzi i wiele innych ciekawostek. Zapraszam do czytania i zachęcam do komentowania.
Kategoria: Mitrilowe szkiełko   |  
Odslon: 7436
Dodał: Ismaril
Data: 25.02.2008, 08:28
23 stycznia 2008r. odbył się w Ełku turniej lokalny Ligi Ogólnopolskiej „Nowy ład”. Nazwa jak najbardziej nieprzypadkowa, bo po raz pierwszy ełccy gracze mieli szanse sprawdzić swoje umysły taktyczne grając na zasadach i armylistach podręcznika „Legions of Middle Earth”. Cztery 90 minutowe bitwy armiami na 500pkt. były wspaniałym doświadczeniem dla każdego uczestnika. Jaki był pierwszy ełcki turniej Lome? Kto wygrał, a kto przegrał? Ile było ofiar? Tego wszystkiego dowiecie się czytając niniejszą relację.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Komentarze: 6  |  
Odslon: 1331
Dodał: Ismaril
Data: 24.02.2008, 22:00
Już od poniedziałku rusza sprzedaż biletów na Eastern Europe Grand Tournament (Warszawa 26-27 kwietnia 2008)!

W tym roku – podobnie jak w ubiegłym – nie ma odgórnie określonych limitów uczestników dla poszczególnych systemów.Gracze LOTR, WFB i WH40K mają w sumie do dyspozycji 200 miejsc. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Nie warto więc zwlekać do ostatniej chwili, bo bilety mogą się bardzo szybko skończyć i niepowtarzalna szansa na udział w GT przejdzie Wam koło nosa.

Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Odslon: 739
Strona: ««  «  91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97  »  »»
[strona 94 z 97 - wszystkich artykułów: 776]
Turniejówka » więcej
Liga LOTR
Sponsorzy
ShoutBox
Sojusze
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS