| |
Przeglądasz: Mitril.pl
Dzisiaj jest Niedziela, 25 lutego 2018
Najnowsze artykuły
Kalinsowa relacja z Turnieju –...
Po grudniowym sukcesie na małym świątecznym Warszawskim Turnieju...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


gamling1
od ~kapok

Ocena: 7.50
Komentarze: 8


Woses and Ghan Buri Ghan. 02
od ~karavatis

Ocena: 7.38
Komentarze: 8


Sztandar
od ~Gula

Ocena: 5.00
Komentarze: 4


Krasnolud - Przód 2
od ~lolo122

Ocena: 7.50
Komentarze: 2


Mirkwood Spiders
od ~tofik

Ocena: 8.00
Komentarze: 4


Goblin
od ~misiektbg9

Ocena: 7.13
Komentarze: 8
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 736
Dodał: Darulus
Data: 23.01.2008, 14:01
Zostaliśmy ostatnio zasypani dużą ilością informacji na temat nowych figurek z niecierpliwie oczekiwanego nowego dodatku do LOTR-a - Harad. Trzeba przyznać, że Panowie z GW kolejny raz miło nas zaskoczyli. Co prawda, niniejsze rozważania mają charakter wstępny i są oparte głównie na informacjach nieoficjalnych zaczerpniętych m.in. z TLA, niemniej jednak można je uznać w dużym stopniu za prawdopodobne. Należy wyrazić nadzieję, że już w ten weekend podczas odwiedzin w Nottingham na Grand Tournament 2008, będziemy mogli rzeczony podręcznik zakupić i zweryfikować poniższe dane.
Kategoria: Games Workshop   |  
Komentarze: 9  |  
Odslon: 4600
Dodał: Barti
Data: 22.01.2008, 21:03
The Two Towers jest drugim z serii Journey Supplementów opartych na filmowych i książkowych przygodach członków Drużyny Pierścienia i ich sprzymierzeńców. W środku czeka na nas aż 17 bazujących na wydarzeniach z Dwóch Wież scenariuszy oraz mnóstwo porad dotyczących malowania biorących udział w poszczególnych grach bitewnych postaci, wraz z gotowymi schematami kolorystycznymi. Są też poradniki dla tworzących klimatyczną scenerię modelarzy, nie zabrakło też profili niektórych bohaterów i szeregowych wojaków, pojawiających się w scenariuszach z tego suplementu. Chcecie poznać szczegóły? Zapraszam...
Kategoria: Biblioteka  |  
Komentarze: 2  |  
Odslon: 3204
W imieniu całej Redakcji Mitrila mam wielką przyjemność zaprosić Was do zapoznania się z pierwszym wywiadem z naszym i Waszym kolegą - Ezekielem. Rozmowa rozpoczyna cały rozmów z osobistościami Lotra z naszego kraju jak i z zagranicy. Chcemy, abyście mieli okazję poznać ich bliżej - ich pasje, zainteresowania, sympatie, co lubią jeść, gdzie wypoczywać no i oczywiście, co sądzą o naszym hobby. Odpowiedź na te jak i na inne pytania, znajdziecie w cyklu spotkań pod nazwą „Mitrilowe szkiełko".
Zapraszamy,
Kalins
Kategoria: Mitrilowe szkiełko   |  
Komentarze: 7  |  
Odslon: 2085
W dniach 26 - 27 stycznia odbędzie się w Anglii w siedzibie GW w Nottingham turniej z cyklu Lotr Grand Tournament 2008. Dlaczego o tym piszemy - ano dlatego, że w tym roku Kalins i Darulus naostrzywszy swoje miecze jadą za morze pokazać jak się gra w Lotra. Zanim jednak opiszemy ich podboje, przygody, tryumfy (i oby nie porażki), przypomnijmy sobie jak wyglądał pierwszy Eastern European Grand Tournament organizowany w Polsce - jak wypadł organizowany po raz pierwszy na GT turniej Władcy Pierścieni? Kto wygrał, a kto przegrał? Odpowiedź znajdziecie w poniższym raporcie z pierwszego turnieju Władcy Pierścieni na Grand Tournamecie organizowanym przez Games Workshop.
Kategoria: Relacje, turnieje  |  
Komentarze: 4  |  
Odslon: 2032
Dodał: Barti
Data: 21.01.2008, 23:56
The Fellowship of the Ring jest pierwszym z serii Journey Supplementów opartych na filmowych i książkowych przygodach członków Drużyny Pierścienia i ich sprzymierzeńców. W środku czeka na nas aż 18 bazujących na wydarzeniach z Drużyny Pierścienia scenariuszy, garść porad dotyczących malowania biorących udział w poszczególnych grach bitewnych postaci, poradniki dla tworzących klimatyczną scenerię modelarzy oraz nieliczne niestety pełne profile bohaterów. Zapraszam do lektury
Kategoria: Biblioteka  |  
Komentarze: 2  |  
Odslon: 3464
Dodał: Viruk
Data: 21.01.2008, 23:27
W poniższym poradniku pragnąłbym przedstawić Wam jak pomalowałem mordorskiego Trolla, zapraszam do lektury!
Kategoria: Malowanie, makiety   |  
Odslon: 5403
Dodał: Ismaril
Data: 18.01.2008, 23:58
Nasz mózg to złożona maszyna, której poznanie zajmie ludzkości pewnie jeszcze wiele lat. Na szczęście nasza psychologia rozłożyła już psychikę człowieka na części pierwsze i dzięki temu mogę poinformować was o zgubnych skutkach malowania figurek za pieniądze czy inne formy wynagrodzenia. Zapraszam do przeczytania mojego, już drugiego, artykułu związanego ze stanem psychicznym gracza, tym razem całkiem na serio.
Kategoria: Wokół Stołu  |  
Odslon: 2916
Strona: ««  «  94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 
[strona 100 z 100 - wszystkich artykułów: 799]
Turniejówka » więcej
Liga LOTR
Sponsorzy
ShoutBox
Sojusze
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS