| |
Przeglądasz: Mitril.pl » Mitril Poleca
Dzisiaj jest Wtorek, 26 września 2017
Najnowsze artykuły
CPM 2017 - Podsumowanie...
Coś mi terminowe podsumowywanie Comiesięcznych Przeglądów Malarskich w...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Beastmen
od ~Barlog14

Ocena: 9.57
Komentarze: 8


Kraś z mieczem
od ~Rychu19

Ocena: brak ocen
Komentarze: 1


Makieta fragmentu Wenecji
od ~BehindYou

Ocena: 7.00
Komentarze: 2


Galadriel, Galadriela
od ~Vaeroun

Ocena: 9.00
Komentarze: 19


gamling1
od ~kapok

Ocena: 7.50
Komentarze: 8


Rivendell
od ~Pazur

Ocena: 6.14
Komentarze: 16
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 675

Mitril Poleca

Dodał: Kalins
22.10.2016, 11:13

Drodzy,

Większość z nas rozegrała mnóstwo razy dotychczasowe oficjalne scenariusze, które znajdują się w głównym podręczniku, czy też w dotychczasowych podręcznikach armijnych – to doskonale znane nam m.in. „To the Death”, „Hold Ground”, „Lords of the Battle” itd. Warto dodać, że w podręczniku „Hobbit: The Desolation of the Smaug” pojawiły się trzy nowe scenariusze, tj. „Size the price”, „Rescue” i „Blockade”, ale jakoś mam wrażenie, że nie przyjęły się na turniejowych stołach. Przeglądając czeluście internetu w poszukiwaniu lotrowo / hobbitowych natchnień trafiłem na ciekawy materiał, którym za zgodą jego twórców postanowiłem się z Wami podzielić. Otóż, na facebookowej stronie Brytyjskiej Ligi Hobbitta pojawił się plik pdf pt. „Hobbit SBG Blackfyre Scenario Pack vol. 1”, czyli nic innego, jak zestaw aż 10 nowych scenariuszy do naszego systemu. Scenariusze przygotowane zostały przez Lewisa Belgum & Blackfyre Production i z rozmowy przeprowadzonej z twórcami wynika, że scenariusze były testowane, tak, aby oddać w ręce graczy sprawdzony materiał.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Komentarzy: 9  |  
Odsłon: 1081
Dodał: Stanisław Sierny
18.08.2013, 15:27

Drodzy, Byłem przekonany, że niewiele może mnie zaskoczyć w naszym hobby, a jednak życie niesie ze sobą ciągłe zmiany. Kilka dni temu otrzymałem mail od Pana Stanisława Siernego (nauczyciel z technikum), który wraz z grupą swoich uczniów od lat tworzy alternatywną wersję zasad dla naszego klasycznego Lotra / Hobbita. Byłem przekonany, że przy braku wsparcia naszego hobby przez GW (nazwijmy sprawę po imieniu), nie znajdzie się grupa pasjonatów, która stworzy grywalną alternatywę do obecnego systemu, a tu proszę miłe zaskoczenie.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odsłon: 4033
Dodał: Pawlik
05.06.2013, 21:05

Czy zastanawialiście się kiedyś długi czas gdzie znaleźć jakiś fajny scenariusz do figurek, które aktualnie posiadacie? Zdarzyło się Wam zniechęcić do gry tylko dlatego, że nie mieliście czasu znaleźć i ogarnąć jakiejś ciekawej bitwy, którą aktualnie byście chcieli zagrać? A może chcielibyście wrócić do bitew ze starych podręczników, ale nie macie czasu szukać?
To co przy odrobinie chęci zaraz ujrzycie to w skrócie wszystkie scenariusze, które zostały wydane w „Starym LotR'ze" zamieszczone w jednej tabeli.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odsłon: 3354

Drodzy,
Czasami się zastanawiam czego jest więcej w naszym hobby – czy samego grania, czy też malowania? Jak Wisła szeroka, zapewne ten dylemat nie zostanie rozwiązany w niniejszym artykule, jednak fakt jest jeden i niezaprzeczalny – bawimy się w hobby, gdzie malowanie figurek jest nierozłączną częścią naszego zainteresowania. Zapewne każdy z Was zna też i takich hobbystów, którzy malują figurki, po to tylko, aby odstawić je na półkę i cieszyć się ich widokiem, a do samego toczenia bitew wcale im się nie spieszy. Ja osobiście znam jednego z naszych Redaktorów, który świetnie maluje, ale nie udało i się go jeszcze namówić na granie – przyjdzie i na to pora : ).

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odsłon: 2939
Dodał: Alexander
15.03.2012, 23:47

Miesiąc temu otrzymaliśmy od GW aktualizację zasad do LotRa. Musieliśmy na nią bardzo długo czekać i niestety nie widać tego po pięciu książkach opisujących 18 armii do Władcy Pierścieni. Kiedy inne firmy wypuszczają na rynek zasady turniejowe z kilkunastoma (jak i nie więcej) scenariuszami turniejowymi – my dostajemy ich 6 (słownie: s-z-e-ś-ć)… Może to świadczyć o podejściu producenta do nas, klientów. Może jednak nie jest tak źle?

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odsłon: 3018
Dodał: Redakcja
06.11.2011, 19:19

Drodzy Mitrilowcy,

Mamy przyjemność zaprosić Was z okazji premiery gry ze świata Śródziemia „Władca Pierścieni: Wojna na Północy” do konkursu w którym będziecie mieli możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Zanim przejdę do szczegółów, pozwólcie, że słów kilka napiszę na temat samej gry, która premierę miała w dniu 4 listopada.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odsłon: 4182
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »  
[strona 1 z 6 - wszystkich artykułów: 31]
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS