| |
Przeglądasz: Mitril.pl » Mitril Poleca
Dzisiaj jest Niedziela, 22 kwietnia 2018
Najnowsze artykuły
Mumak War Leader w preorderze...
Witajcie,Forge World realizuje kolejną z zapowiedzi i w pre-orderze...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Dark Angels Veteran
od ~Tomek TT

Ocena: 9.17
Komentarze: 6


Durbuz i jego Prawa Ręka
od ~Saruman z Isengardu

Ocena: 4.50
Komentarze: 6


Morannon Orc Cap
od ~Spyro

Ocena: 8.30
Komentarze: 17


Kapitanowie orków .
od ~Gothmog1991

Ocena: 9.00
Komentarze: 1


kaoczuga
od ~aragorn34111

Ocena: 10.00
Komentarze: 4


Górska Twierdza
od *Mordor_ASR

Ocena: 9.00
Komentarze: 13
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 756

Mitril Poleca

Dodał: Alexij
31.12.2017, 12:30

Śródziemie nie zawsze było miejscem spokojnym. Bandy orków i istot ciemności przemierzały bezkresne góry i mroczne lasy w poszukiwaniu nowej zdobyczy. Bandyci i piraci napadali na podróżnych na traktach lądowych i morskich. Co jakiś czas hordy z Dunlandu, Wschodnich Królestw lub Haradu najeżdżały na sąsiadów, zaś królestwa ludzi, elfów lub krasnoludów dokonywały odwetu za poczynione zbrodnie. Lecz Wielka Wojna między wszystkimi rasami dopiero się zbliża. Jest to czas kiedy Śródziemie stanie w ogniu.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Komentarzy: 5  |  
Odsłon: 779
Dodał: Kalins
21.10.2017, 22:19

Drodzy,

Dużo wody upłynęło w Anduinie od momentu rozpoczęcia sprzedaży pierwszej serii koszulek z logo Mitrila. Z nieukrywaną radością widziałem kilku dinozaurów w starych koszulkach na ostatnich 9 Urodzinach Mitrila, gdzie wypłowiały napis Mitril jeszcze się przebijał . W tym miejscu pozdrowienia dla kolegi Shoguna z którym miałem okazję rozegrać sympatyczną bitwę. W swoim czasie koszulki cieszyły się Waszym dużym uznaniem, jednak lata minęły i czas na nową edycję.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Komentarzy: 2  |  
Odsłon: 504
Dodał: Kalins
22.10.2016, 11:13

Drodzy,

Większość z nas rozegrała mnóstwo razy dotychczasowe oficjalne scenariusze, które znajdują się w głównym podręczniku, czy też w dotychczasowych podręcznikach armijnych – to doskonale znane nam m.in. „To the Death”, „Hold Ground”, „Lords of the Battle” itd. Warto dodać, że w podręczniku „Hobbit: The Desolation of the Smaug” pojawiły się trzy nowe scenariusze, tj. „Size the price”, „Rescue” i „Blockade”, ale jakoś mam wrażenie, że nie przyjęły się na turniejowych stołach. Przeglądając czeluście internetu w poszukiwaniu lotrowo / hobbitowych natchnień trafiłem na ciekawy materiał, którym za zgodą jego twórców postanowiłem się z Wami podzielić. Otóż, na facebookowej stronie Brytyjskiej Ligi Hobbitta pojawił się plik pdf pt. „Hobbit SBG Blackfyre Scenario Pack vol. 1”, czyli nic innego, jak zestaw aż 10 nowych scenariuszy do naszego systemu. Scenariusze przygotowane zostały przez Lewisa Belgum & Blackfyre Production i z rozmowy przeprowadzonej z twórcami wynika, że scenariusze były testowane, tak, aby oddać w ręce graczy sprawdzony materiał.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Komentarzy: 9  |  
Odsłon: 1316
Dodał: Stanisław Sierny
18.08.2013, 15:27

Drodzy, Byłem przekonany, że niewiele może mnie zaskoczyć w naszym hobby, a jednak życie niesie ze sobą ciągłe zmiany. Kilka dni temu otrzymałem mail od Pana Stanisława Siernego (nauczyciel z technikum), który wraz z grupą swoich uczniów od lat tworzy alternatywną wersję zasad dla naszego klasycznego Lotra / Hobbita. Byłem przekonany, że przy braku wsparcia naszego hobby przez GW (nazwijmy sprawę po imieniu), nie znajdzie się grupa pasjonatów, która stworzy grywalną alternatywę do obecnego systemu, a tu proszę miłe zaskoczenie.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odsłon: 4439
Dodał: Pawlik
05.06.2013, 21:05

Czy zastanawialiście się kiedyś długi czas gdzie znaleźć jakiś fajny scenariusz do figurek, które aktualnie posiadacie? Zdarzyło się Wam zniechęcić do gry tylko dlatego, że nie mieliście czasu znaleźć i ogarnąć jakiejś ciekawej bitwy, którą aktualnie byście chcieli zagrać? A może chcielibyście wrócić do bitew ze starych podręczników, ale nie macie czasu szukać?
To co przy odrobinie chęci zaraz ujrzycie to w skrócie wszystkie scenariusze, które zostały wydane w „Starym LotR'ze" zamieszczone w jednej tabeli.

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odsłon: 3621

Drodzy,
Czasami się zastanawiam czego jest więcej w naszym hobby – czy samego grania, czy też malowania? Jak Wisła szeroka, zapewne ten dylemat nie zostanie rozwiązany w niniejszym artykule, jednak fakt jest jeden i niezaprzeczalny – bawimy się w hobby, gdzie malowanie figurek jest nierozłączną częścią naszego zainteresowania. Zapewne każdy z Was zna też i takich hobbystów, którzy malują figurki, po to tylko, aby odstawić je na półkę i cieszyć się ich widokiem, a do samego toczenia bitew wcale im się nie spieszy. Ja osobiście znam jednego z naszych Redaktorów, który świetnie maluje, ale nie udało i się go jeszcze namówić na granie – przyjdzie i na to pora : ).

Kategoria: Mitril Poleca  |  
Odsłon: 3278
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »  
[strona 1 z 6 - wszystkich artykułów: 33]
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS