| |
Przeglądasz: Mitril.pl » Konkursy Mitrila
Dzisiaj jest Niedziela, 22 kwietnia 2018
Najnowsze artykuły
Mumak War Leader w preorderze...
Witajcie,Forge World realizuje kolejną z zapowiedzi i w pre-orderze...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


Szaser 1
od ~Seba85TG

Ocena: 8.50
Komentarze: 2


Bloodletter
od ~Raugruth

Ocena: brak ocen
Komentarze: 0


Gandalf ?Szary?
od ~Everybody

Ocena: 6.20
Komentarze: 5


Moria wzgórze 2
od ~Alek 24

Ocena: brak ocen
Komentarze: 2


Helmowe mury mojej roboty
od ~Drogoth95

Ocena: 7.00
Komentarze: 5


MROCZNY NOTATNIK, KSIĘGA
od ~Madame

Ocena: 9.00
Komentarze: 6
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 756

Konkursy Mitrila

Dodał: Barti
02.12.2013, 22:09

Konkurs na najładniejszy Warband za nami, ale ponieważ, nie licząc Offa, reszta Jury mało udzielała się w tematach uczestników i ograniczyła się raczej do finalnej oceny zgłoszonych prac, postanowiliśmy z Gildorem pokusić się o krótki komentarz z naszej strony. Off dopisał też parę zdań od siebie i oto co z tego wyszło...

Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Odsłon: 2188
Dodał: Redakcja
17.11.2013, 21:45

Szanowni,

Zgodnie z zapowiedzią, pora na ogłoszenie wyników naszego forumowego konkursu na malowanie Warbandów. Zabawa cieszyła się calkiem sporym zainteresowaniem, aż 47 osób założyło na Forum swoje tematy konkursowe, z czego 17 w kategorii Young Blood, czyli malarzy do lat piętnastu i młodszych. Nie wszystkim udało się co prawda dobrnąć do mety w wyznaczonym terminie, niemniej, aż 24 osoby, a więc prawie 60% uczestników konkursu, pokazało, że można, co bardzo nas cieszy.

Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Odsłon: 1817
Dodał: Kalins, Gildor & Redakcja
14.09.2013, 01:55

Drodzy Mitrilowcy,

Naprawdę dużo wody upłynęło w Anduinie od ostatniego konkursu, dlatego też zmobilizowani przez kolegę Gildora, ogłaszamy długo oczekiwany konkurs. Od ostatnich zmagań konkursowych dużo rzeczy w świecie naszego hobby uległo zmianie: pojawiła się pierwsza część ekranizacji „Hobbita”, pojawiła się aktualizacja zasad, nowe armie i figurki, otwarto oficjalny sklep Games Workshop w Warszawie. Te wszystkie sprawy są ważne, jednak mam wrażenie, że jedna rzecz się nie zmienia – konkursy zawsze budziły emocje i dawały nowy zastrzyk adrenaliny i chęci do działania. Wypoczęci w okresie wakacyjnym, a jeszcze nie zmęczeni szkołą, studiami, pracą zawodową mam nadzieję, że znajdziecie chęci i czas do walki o najwyższe laury.

Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Odsłon: 3209

Drodzy,
Na pierwszą część „Hobbita” w ekranizacji Petera Jacksona, jeszcze chwilę trzeba poczekać, ale my już proponujemy ponowne zanurzenie się w fantastycznym filmowym świecie Władcy Pierścieni. Ponadto mamy dla Was konkurs z fantastycznymi nagrodami, ale po kolei. W dniu 31 sierpnia w 26 kinach sieci Multikino, odbędą się specjalne reżyserskie pokazy trylogii Władcy Pierścieni. Projekcja z kopii cyfrowych po remasteringu z idealną jakością dźwięku i obrazu. Do tego wieczór wymagać będzie maksymalnej wytrzymałości organizmu – zaczynacie oglądanie o godzinie 22.00, a kończycie o 10.00 dnia następnego.

Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Odsłon: 1850
Dodał: Kalins & Redakcja
14.11.2011, 10:13

Szanowni, Przepraszając za obsunięcie czasowe, mam przyjemność poinformować o wynikach losowania trzech nagród w postaci gier na PC „Władca Pierścieni: Wojna na Północy”. Zapewniam, że do losowania nagród przyjąłem tylko te zgłoszenia, które nadesłane zostały w wyznaczonym terminie, czyli do dnia 11 listopada (włącznie). Łącznie na nasz konkurs, nadesłano 43 prawidłowe odpowiedzi, spośród których wylosowaliśmy 3 gry. No dobrze, czas na konkrety . Poprosiłem moją żonę, aby wybrała trzy liczby (Jej wybór to: 17, 26, 31) i przyporządkowując liczby do osób, które w takiej kolejności nadesłali swoje prace, otrzymujemy następujących laureatów:

Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Komentarzy: 8  |  
Odsłon: 1570
Dodał: Redakcja
31.10.2011, 08:54
Szanowni, Jakiś czas temu zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na jubileuszowy konkurs Mitrila, jury miało sporo czasu na przeczytanie prac nadesłanych przez Was w dwóch kategoriach konkursowych, dziś natomiast, zgodnie z zapowiedzią, czas na wyniki. Dla formalności jednak, zanim ogłosimy zwycięzców przypomnimy zasady jakimi kierowaliśmy się przy ocenie prac oraz wspomnimy raz jeszcze o przygotowanych dzięki uprzejmości naszych sponsorów nagrodach.
Kategoria: Konkursy Mitrila  |  
Odsłon: 1756
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  
[strona 1 z 7 - wszystkich artykułów: 42]
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS