Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 25 Lis 2017, 0:08
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  Prace w toku   »  WIP'y Morgif'a - Angmar przybywa!
Autor Wiadomość
Morgif
~Krasnoludzki Zwiadowca

Pochwał: 1

Post Wysłany: 07 Paź 2010, 16:03
Zacytuj zaznaczone

Witam.

Od dawna planowałem modernizacje mojej armii Gondor'u, lecz moje wrodzone lenistwo połączone z wieloma innymi czynnikami nie pozwalało mi na wprowadzenie owych planów w życie. Teraz będąc w klasie maturalnej udało mi się wreszcie przełamać wrodzony ”dar” i rozpocząłem wprowadzanie planów w życie.
Ten temat ma na celu za równo mobilizować mnie do dalszej pracy, jaki i (a może przede wszystkim) ukazywanie moich pomysłów wam byście je oceniali i doradzali w czasie ich wykonywania.

Na początek biorę się za dwa tuziny RoG i ósemkę FG. Chcę wykonać im klimatyczne podstawki (tak by dobrze wyglądały za równo w LotR'e, WotR'e jak i na półce), a także co nieco po konwertować by nie posiadać klonów. Dodatkowo chcę by połowa z RoG posiadała włócznie, natomiast wszyscy FG tarcze.
Zdjęcia:
Rodzinne.
RoG.
FG.

Jak widać na zdjęciu usunąłem wszystkim zwiadowcą belki od podstawek, a części z nich rozpocząłem konwersje poprzez amputacje niektórych części ciała. Dodatkowo obciążyłem ich podstawko Milliput'em dla lepszej stabilności na stole.
FG natomiast czekają na usunięcie belek i decyzje czy otrzymają tarcze na stałe czy też na magnesy tak by mieć WISIWYG za równo w LotR'e jak i WotR'e.

Ciąg dalszy nastąpi...

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Morgif dnia 19 Maj 2017, 16:27, w całości zmieniany 2 razy
   Powrót do góry »

Lemur
~Pogromca Smoków

Post Wysłany: 07 Paź 2010, 16:17
Zacytuj zaznaczone

M. OWE plany
D. OWYCH planów
C. OWYM planom
B. OWE plany
N. OWYMI planami
Msc. OWYCH planach
W. OWE plany

Skoro jesteś w klasie maturalnej to deklinację proponuję przećwiczyć, przyda się.
A co do modeli to magnesy na FG chyba są średnim pomysłem- trochę małe modele jak na to. Generalnie dawno nie widziałem Rangerów w takich ilościach, czekam na zdjęcia z malowania Wink

Uwagi sztygara:
Ja wiem Gofer, czy ta jesteś osobą mogącą poprawiać innych Question Wink //Kevin
   Powrót do góry »

Hagen92
~Potężny Krasnolud z Kosmosu

Ostrzeżeń: 1

Galeria Hagen92 (15 zdjęć)

Post Wysłany: 07 Paź 2010, 16:22
Zacytuj zaznaczone

Jeśli do malowania przykładasz się tak, jak do pisania postów, to bardzo ciekaw jestem co tam wystrugasz z tych gondorców Razz

Skyman
~Przyjaciel Daina

Pochwał: 3

Galeria Skyman (41 zdjęć)

Post Wysłany: 07 Paź 2010, 16:50
Zacytuj zaznaczone

Czepiacie się tego pisania, jakby swoimi umiejętnościami z języka polskiego pokrywał figurki zamiast farbką. Sam jestem studentem, a nie jestem w stanie wymienić co jest po "mianowniku", a co dopiero wymienić ich pytania (to pierwsze to "kto? co?" Razz). Gdyby ktoś do mnie podszedł i poprosił o deklinację to nie wiedziałbym co odpowiedzieć, bo gdyby nie post Lemur'a to bym sobie znaczenia tego słowa nie przypomniał.

Fakt, forum to forum i ważną rzeczą jest zwracanie uwagi na pisownię itp. sprawy, ale poświęcanie na nie swoich postów (dwóch pod rząd) przechodząc tym samym na offtopic to też coś nie teges.

Do samego tematu nie ma nic innego do napisania jak "powodzenia", bo właściwie prace są na mocno początkującym progu. Osobiście, na Twoim miejscu, wolałbym zainwestować w większą ilość magnesów i zastąpić miejsce Milliput'a właśnie nimi - w tray'ach by się trzymały dzięki dodatkowej (cienkiej) płytce przyklejonej od dołu, a na stole kilka gramów więcej pod podstawką i też powinno starczyć, zwłaszcza że figurki nie są nad wyraz źle zbalansowane (większy problem mam przy moich BA, którzy przez majstrowanie z podstawkami mają problem z tym balansem ;p).

emo.
~Honorowy Redaktor

Galeria emo. (1 zdjęcie)

Post Wysłany: 07 Paź 2010, 17:40
Zacytuj zaznaczone

Tak czy siak - skończta spamować. Powinienem te posty usunąć. Zostawię natomiast ku przestrodze..
Morgif - prośba do Ciebie. Faktycznie przed napisaniem posta wrzuć go w worda np. Ja też nie jestem polonistą ale pewne błędy mnie rażą Smile Nie ma sensu Cię upominać czy coś, natomiast troszkę się postaraj, bo na rozpiskach i tematach ogólnych piszesz bez błędów z tego, co kojarzę Smile

Odnośnie samych zaś konwersji - życze powodzenia w rozkminianiu nowych póz dla RoGów, gdyż da się z nich coś wyciągnąć - natomiast mało komu się chce Smile
Co do FG - magnesy niezbyt zdają egzamin, gdy trzeba je wkleić w rękę. Proponuję po prostu przykleić na super glue Smile

[quote="Alek24"]Wymienię na pozycje z "Kupię", ewentualnie kupię za dobrą cenę.
Datmord[/quote]
   Powrót do góry »

Wojto
~Giermek Balina

Galeria Wojto (16 zdjęć)

Post Wysłany: 07 Paź 2010, 18:17
Zacytuj zaznaczone

No zostaje mi życzyć Ci powodzenia w konwertowaniu a potem jak myślę w malowaniu tego wszystkiego .Trudno będzie dla każdego wymyślić inną pozę ale sam bawiłem się w konwertowanie tych figurek i powiem Ci że jak już zaczniesz to do głowy zaczyna ci spływać masa pomysłów Razz

IMO możesz się pobawić z magnesami , nie jest to aż takie trudne.

Pozdrawiam

Skyman
~Przyjaciel Daina

Pochwał: 3

Galeria Skyman (41 zdjęć)

Post Wysłany: 07 Paź 2010, 18:33
Zacytuj zaznaczone

Aj, zapomniałem napisać najważniejszego; zamiast używać magnesów do ekwipunku lepiej spinuj rączki. Magnesy nawet te małe mogą okazać się za duże, zwłaszcza na rączki wymienne (na nadgarstki).

Wiercisz dziurki (jedna w tułowiu czy gdzie tam potrzebujesz), druga na rączce lub innym wymiennym elemencie (np. tarcza) i do wymiennego elementu spinacz wkładasz, po czym przyklejasz. Dziurkę przy figurce zostawiasz nieruszoną. W ten sposób w easy way masz WYSIWYG gdziekolwiek i z czegokolwiek (o ile wcześniej to przygotujesz ;p).

Morgif
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 10 Paź 2010, 1:19
Zacytuj zaznaczone

Prace powoli idą do przodu, lecz nim wrzucę zdjącia mam do zauważania parę spraw.

Lemur napisał:
Skoro jesteś w klasie maturalnej to deklinację proponuję przećwiczyć, przyda się.

Każdemu się może zdarzyć pomyłka, nie ma osób nie omylnych.

Lemur napisał:
Generalnie dawno nie widziałem Rangerów w takich ilościach, czekam na zdjęcia z malowania Wink

Hagen92 napisał:
Jeśli do malowania przykładasz się tak, jak do pisania postów, to bardzo ciekaw jestem co tam wystrugasz z tych gondorców Razz

Niestety zmartwię was, moje doświadczenie malarskie kończy się na podkładowaniu i jednym pomalowanym orku, który zdążył już odbyć kilku dniową kąpiel w DOT-3 rozpoczętą zaraz po zakończeniu ”malowania”. Związku z tym nie planuje oddawać malowaniu ów jednostek póki nie zdobędę większego doświadczenia, ale o tym kiedy indziej przyjedzie mi pisać.

SkymaN napisał:
Do samego tematu nie ma nic innego do napisania jak "powodzenia", bo właściwie prace są na mocno początkującym progu. Osobiście, na Twoim miejscu, wolałbym zainwestować w większą ilość magnesów i zastąpić miejsce Milliput'a właśnie nimi - w tray'ach by się trzymały dzięki dodatkowej (cienkiej) płytce przyklejonej od dołu, a na stole kilka gramów więcej pod podstawką i też powinno starczyć, zwłaszcza że figurki nie są nad wyraz źle zbalansowane (większy problem mam przy moich BA, którzy przez majstrowanie z podstawkami mają problem z tym balansem ;p).

Obciążenie Milliput'em ma na celu przede wszystkim wy balansowanie pojedynczej figurki, nie natomiast całego tray'a (który według mnie sam w sobie jest odpowiednio stabilny). Jest to spowodowane przede wszystkim moimi doświadczeniami podczas wielu różnych potyczek w trakcie których miałem spore problemy z ustawieniem figurek na ”wzniesieniu” terenu (a raczej stołu) i nie raz musiałem ustawiać część jednostek u podnóża owego ”wzniesienia” (co wielokrotnie doprowadzało potem do sprzeczek z przeciwnikiem/przeciwnikami gdzie owe jednostki „realnie” miały stać).
Dlatego rozpocząłem eksperymentowanie z dociążeniem podstawek począwszy od plasteliny, poprzez śrut, gips, różnego rodzaju kleje kończąc na masach plastycznych. Ostatecznie po wielu próbach najbardziej opłacalnym materiałem okazał się dla mnie aktualnie stosowany (jak widać na zdjęciach) Milliput.

Lemur napisał:
A co do modeli to magnesy na FG chyba są średnim pomysłem- trochę małe modele jak na to.

emoer. napisał:
Co do FG - magnesy niezbyt zdają egzamin, gdy trzeba je wkleić w rękę. Proponuję po prostu przykleić na super glue Smile

Hmm... ten pomysł jest dla mnie niewątpliwym wyzwaniem, lubię ”chodzić własnymi drogami” które nie zawsze są proste i łatwe. Dlatego nim rozpocznę prace nad całą ósemka FG, wpierw chcę poeksperymentować na jednym, może dwóch spośród nich. Jeśli próby okażą się owocne cała ósemka otrzyma M-tarcze, jeśli nie poeksperymentuje z inną metodą.

emoer. napisał:
Odnośnie samych zaś konwersji - życze powodzenia w rozkminianiu nowych póz dla RoGów, gdyż da się z nich coś wyciągnąć - natomiast mało komu się chce Smile

Wojto napisał:
No zostaje mi życzyć Ci powodzenia w konwertowaniu a potem jak myślę w malowaniu tego wszystkiego .Trudno będzie dla każdego wymyślić inną pozę ale sam bawiłem się w konwertowanie tych figurek i powiem Ci że jak już zaczniesz to do głowy zaczyna ci spływać masa pomysłów Razz

Nie dziękuje by nie zapeszyć, ale daje słowo że dam z siebie wszystko by osiągnąć jak najlepsze wyniki i mam nadzieje że nie zawiedziecie się na mnie.
Co do konwersji RoG oni są na rozgrzewkę i ”rozprostowanie” palców, przed ”masakrą” którą przejdą FG. Już gotuje całą gamę narzędzi (począwszy od brzeszczota poprzez pilniki, noże, obcęgi, nożyce do drutu kończąc na wiertłach) dzięki którym chce wycisnąć (z tych posiadających bardzo stabilne i podobne do siebie pozy) jak najwięcej dynamiki.

SkymaN napisał:
Aj, zapomniałem napisać najważniejszego; zamiast używać magnesów do ekwipunku lepiej spinuj rączki. Magnesy nawet te małe mogą okazać się za duże, zwłaszcza na rączki wymienne (na nadgarstki).

Wiercisz dziurki (jedna w tułowiu czy gdzie tam potrzebujesz), druga na rączce lub innym wymiennym elemencie (np. tarcza) i do wymiennego elementu spinacz wkładasz, po czym przyklejasz. Dziurkę przy figurce zostawiasz nieruszoną. W ten sposób w easy way masz WYSIWYG gdziekolwiek i z czegokolwiek (o ile wcześniej to przygotujesz ;p).

Rozważałem zastosowanie pinów, lecz ten pomysł został wyparty przez aktualnie realizowany przeze mnie pomysł z magnesami, przede wszystkim ze względów wizualnych (dziura w ramieniu nie wyglądała by najlepiej). Natomiast pomysł z wymiennymi rączkami jest całkiem ciekawy i powinien dawać całkiem dobre efekty.

emoer. napisał:
Morgif - prośba do Ciebie. Faktycznie przed napisaniem posta wrzuć go w worda np. Ja też nie jestem polonistą ale pewne błędy mnie rażą Smile Nie ma sensu Cię upominać czy coś, natomiast troszkę się postaraj, bo na rozpiskach i tematach ogólnych piszesz bez błędów z tego, co kojarzę Smile

Hmm... każdą wypowiedź czy to na naszym forum, czy też innym na którym mam przyjemność dyskutować pisze w edytorze tekstu, nie natomiast w przeglądarce. Dzięki temu mam większą pewność do poprawności ortograficznej tego co pisze, a przy okazji lubię mieć wszystko czarne na białym, a nie odwrotnie.
Co do błędu (zamiany owych na ów) nie jest to błąd który był by podkreślany, lub w inny sposób zaznaczany przez zwykłe edytory tekstu, więc samo wrzucenie mojej wypowiedzi do ”Worda”, nie wiele by dało (co najwyżej odkreśliło by parę niestandardowych wyrazów typu ”Gondor” czy też ”WISIWYG ”).

Aktualny wygląd ”prototypowej” podstawki:
1, 2, 3, 4, 5.

Pozdrawiam.

emo.
~Honorowy Redaktor

Galeria emo. (1 zdjęcie)

Post Wysłany: 10 Paź 2010, 10:13
Zacytuj zaznaczone

Podstawka - milliput, co nie? Smile
Ogółem jak chcesz robić tylko takie rowki, to nie warto łapać się za masę do modelowania - takie cuś można zrobić, wycinając je w samym plastiku Smile
Natomiast jeśli już masz robić to z milliputa - to dodaj trochę dramaturgii, imo trzebaby było obskrobać ten bruk, dodać jakieś pęknięcia itd. Zwłaszcza, że widzę tam leżące tarcze - czyli tray ma przedstawiać pobojowisko. Tym bardziej więc - zniszczyć Smile

Swoją drogą - średnio mi się podoba pomysł RoGów na bruku, ale to Twoja wizja, więc w porządku. Smile

Jeszcze z tymi FG - pisałem, że magnes to średni pomysł, bo musiałbyś strasznie dużo GieeSować po wwierceniu się i wklejeniu tegoż. Wiem sam, bo chciałem coś takiego zrobić - te 3x1mm są po prostu za duże, żeby to pięknie wyglądało. Co innego na jakichś orkach, gdzie łatwo to zakryć - tutaj powstaje pewien problem Smile
No i te pozy... imo nie da się osiągnąć praktycznie żadnej dynamiki, bez przerabiania rąk, i to dość poważnie. Sam posiadam fontanki, przerabiałem lekko, ale naprawdę - ciężko zrobić coś mocnego.

[quote="Alek24"]Wymienię na pozycje z "Kupię", ewentualnie kupię za dobrą cenę.
Datmord[/quote]
   Powrót do góry »

Morgif
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 19 Maj 2017, 16:25
Zacytuj zaznaczone

Witam po dłuuugiej przerwie.
Przez ostatnie kilka tygodni na nowo zacząłem w wolnych chwilach odwiedzać Mitril'a, przede wszystkim zapoznając się co się działo przez ostatnie lata.
Oczywiście nie uszło mi uwadze wprowadzenie nowych Polskich zasad do LotR'a/Hobbit'a. Chętnie zajrzałem do nich, a czym bardziej z nimi się zapoznawałem tym bardziej przypadały mi do gustu.
Muszę tutaj podkreślić iż jest to kawał świetnej roboty i Chwała twórcom nowych armii list i jednostek!
Widząc świeżość w systemie postanowiłem odkurzyć moje narzędzia i figurki które wiele lat przeleżały w pudełkach i na nowo trochę przy nich pogrzebać. Na pierwszy ogień postanowiłem wybrać moją Armie Angmar'u która dotychczas składała się z pewnej liczby plugawych Orc Warrior, Warg Rider i sprzymierzonych z nimi brzydali z gór Mglistych czyli Goblin Warrior.
Na początek więc wrzucę kilka zdjęć z mojego "warsztatu kowalskiego", tak więc:

Kilka oszczepów dla moich plugawych Orc Warrior i w niedalekiej przyszłości mam nadzieje również Warrior of Carn Dûm:

Oraz kilka włóczni dla nich:

Do tego garść nowych toporów i innych łamaczy kości:

Część z nich jest przewidziana jako dwu-ręczne topory które wejdą na wyposażenie Orc Warrior których zawsze lubiłem wrzucać do rozpiski w liczbie 2-6 wyposażonych właśnie w dwu-ręczną broń. Nawet jak padli przed walką wręcz nic nie robiąc to kosztują raptem 6 punktów, więc mi ich nie żal, lecz już podczas boju w ręcz przydawali mi się wiele razy na twardszych przeciwników. Dodam również że jeden z tych toporów przewiduje by dać w garść Orc Captain'owi również jako dwu-ręczny. Ot, moja to wariacja na temat otwierania cieżko zbrojnych puszek Smile .

Łuki które wejdą na uzbrojenie oddziału Orc Tracker i Orc Warrior:

Są one wykonane z 2 mm drutu miedzianego po pewnym rozklepaniu młotkiem i oszlifowaniu.

Na koniec odgrzebany z czeluści czasu topór który miał służyć Cave Troll'owi którego zacząłem dobre 5 lat temu rzeźbić:

Oczywiście topór ten przy obecnych zasadach nie wyląduje u Cave Troll, lecz po pewnych przeróbkach wyląduje najpewniej w łapkach Warlord of Carn Dûm.

Oczywiście jak widać po zdjęciach ogólny stan przygotowywanego uzbrojenia jest w różnym stopniu ukończenia, część z niego jest nowo przygotowywana, kilka sztuk pamięta czasy przed wyjściem Hobbit'a.

Pozdrawiam.

AnathemeBouffon
~Gwardia Drzwi Durina

Post Wysłany: 19 Maj 2017, 17:22
Zacytuj zaznaczone

Przepiękne te bronie i bardzo inspirujące. Może dla siebie zrobię podobne?

Zapraszam na mój blog!
   Powrót do góry »

*Slay
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 19 Maj 2017, 17:27
Zacytuj zaznaczone

Super bronie, ale głównie cieszy powrót gracza do systemu Smile
Witamy serdecznie :p

Pozdrawiam
Kamil Smile
   Powrót do góry »

Strider
*Sztygar regionalny

Galeria Strider (2 zdjęcia)

Post Wysłany: 22 Maj 2017, 19:27
Zacytuj zaznaczone

Zawsze miło powitać po przerwie zagrożony gatunek świętokrzyskiego Lotrowca Smile

Świetna robota z tym ekwipunkiem. Jestem pełen podziwu. Zapowiada się bardzo ciekawy WIP. Najbardziej urzekła mnie ta owijka z drobniutkiego drutu. Podzielisz się tajemnicą skąd masz takie cudo? Chyba pierwszy raz widzę coś takiego.

Pozdrawiam!

Morgif
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 23 Maj 2017, 13:37
Zacytuj zaznaczone

AnathemeBouffon napisał:
Przepiękne te bronie i bardzo inspirujące. Może dla siebie zrobię podobne?

To tak naprawdę dopiero szkielety broni. Do tego jeszcze dojdą elementy z GS'u i Milliput'a jak okucia do toporów, ćwieki, może jakieś owinięcia wokół drzewców. Oczywiście pojawią się również szczerby na ostrzach i ewentualnie jakieś kawałki szmatek lub inne "ozdóbki". Zależy która broń trafi w łapska Orc Warrior, a która w rączki Warrior of Carn Dûm.
Oczywiście polecam samemu robić jak najwięcej broni przede wszystkim dla takich zróżnicowanych oddziałów jak Orc Warrior.

*Slay napisał:
Super bronie, ale głównie cieszy powrót gracza do systemu Smile
Witamy serdecznie :p

Dziękuje za serdeczne przywitanie. Na razie wracam głównie Hobbistycznie, ale kto wie może znajdę w przyszłości miejsce i ludzi z którymi będę mógł grać również Smile .

Strider napisał:
Zawsze miło powitać po przerwie zagrożony gatunek świętokrzyskiego Lotrowca Smile

Świetna robota z tym ekwipunkiem. Jestem pełen podziwu. Zapowiada się bardzo ciekawy WIP. Najbardziej urzekła mnie ta owijka z drobniutkiego drutu. Podzielisz się tajemnicą skąd masz takie cudo? Chyba pierwszy raz widzę coś takiego.

Pozdrawiam!

Niestety Gracze LotR w Świętokrzyskim to raczej gatunek na wymarciu. Przez okres 6 lat jak mieszkałem w Kielcach udało mi się spotkać i zagrać raptem 3 razy z innymi graczami :/
Co do owinięcia drzewców na oszczepach zrobiłem go za pomocą miedzianego drutu 0,2-0,3 mm który uzyskałem z silnika starej wiertarki. Oczywiście można też kupić taki drut który stosuje się chociażby w wyrobach jubilerskich. Nawijam go na zamocowany na małym imadełku drucie głównym (w tym przypadku 1,5 mm drut z dużego spinacza biurowego), następnie poprawiam go odrobinę pęsetą by maksymalnie przylegał do siebie i daję kropelkę lub dwie kleju typu Super Glue by trzymało się to na swoim miejscu.
Ogólnie koncepcję tą wyniosłem z jakiegoś poradnika modelarskiego który oglądałem kilka lat temu, gdzie można dzięki temu uzyskać imitację owiniętego drzewca jak to w moim przypadku lub na przykład kabli zasilających lub przy grubszym druciku miedzianym kabli dostarczających gaz.

Za niedługo wrzucę coś nowego. Jestem aktualnie w trakcie przygotowywania podstawek pod Orc Warrior.

EDIT:
Aktualnie przygotowuje podstawki pod Orc Warrior oraz eksperymentuje z nową partią broni i tarczy dla oddziałów.
Kilka zdjęć z eksperymentów:
http://s300.photobucket.com/user/tom-delta/media/IMG_20170521_223035_1.jpg.html
W tym przypadku wpierw sprawdzam koncepcję wyniesiona z Warhammer'a Fantasy Battle czyli pod magnesowane podstawki na tray'ze w pozycji stojącej...
http://s300.photobucket.com/user/tom-delta/media/IMG_20170521_223118.jpg.html
I do góry nogami Razz . Każda figurka dostałą jeden magnes neodymowy 3x2 mm w podstawce i drugi magnes 3x1 mm w tray'ie. Wyjątkiem jest Warrior of Minas Tirith ze sztandarem gdzie dałem podwójne mocowanie, gdyż jest on cięższy i łatwiej może odpaść.
Koncepcja ta ma za zadanie trzymać z jednej strony stabilnie figurki w dużej podstawie, jak i pozwala transportować je na metalowych podstawkach np. w walizce czy na metalowej tacy. Dodatkowo wszystkie podstawki są obciążone Milliput'em:
http://s300.photobucket.com/user/tom-delta/media/IMG_20170523_160408.jpg.html

A tutaj mamy wyniki eksperymentów z budową tarczy z Plasticard:
http://s300.photobucket.com/user/tom-delta/media/IMG_20170519_162118_1.jpg.html?sort=3&o=8
http://s300.photobucket.com/user/tom-delta/media/IMG_20170523_154308.jpg.html?sort=3&o=4

Oczywiście nie są one jeszcze skończone, na razie to bardziej koncepcyjne modele niż "produkcyjne". Pomysł za czerpałem z tego filmiku.
Same tarcze składają się z kilku kawałków 1 mm Plasticard które kilka razy przetarłem grubym papierem ściernym co zostawiło po sobie wgłębienia, a następnie obrobione w odpowiedni kształt.

PS. Z niewiadomych przyczyn wyświetlanie zdjęć na stronie nie chce ze mną dzisiaj współpracować, dlatego podaje jedynie linki do zdjęć.

Pozdrawiam.

Dodano po 5 dniach 5 godzinach 19 minutach 36 sekundach:
Zrobiłem sobie małe postanowienie by wrzucać co Niedzielę wieczorem postępy swoich prac.
O to co udało mi się zrobić od Wtorku.

Pierwsze trzy pełne Tray'e w pełni z magnesowałem, razem z podstawkami.
Na pierwszym już pojawiły się elementy ruin Królestwa Arnor'u, oraz część Orc Captain od pasa w dół. Wyposażę go w dwu-ręczny topór.
http://i300.photobucket.com/albums/nn20/tom-delta/IMG_20170528_201246.jpg~original
Zbliżenie na Nogi Orc Captain:
http://i300.photobucket.com/albums/nn20/tom-delta/IMG_20170528_201328.jpg~original
Pozostałe dwia Tray'a:
http://i300.photobucket.com/albums/nn20/tom-delta/IMG_20170528_201349.jpg~original
Kilka nowych broni i łuków nie tylko dla Orc Warrior:
http://i300.photobucket.com/albums/nn20/tom-delta/IMG_20170528_201649.jpg~original
Oraz pierwsze 18 nowych tarcz wykonanych techniką którą podałem wyżej (a obok nich tarcza od Warrior of Rohan dla skali):
http://i300.photobucket.com/albums/nn20/tom-delta/IMG_20170528_201902.jpg~original
Oczywiście tarcze dorobią się jeszcze pełnych okuć i gdzie nie gdzie uszkodzeń.
Na koniec tuzin kolejnych półproduktów przygotowanych do wykonania z nich tarcz:
http://i300.photobucket.com/albums/nn20/tom-delta/IMG_20170528_202028.jpg~original

Pozdrawiam.

»  Forum Mitril.pl  »  Prace w toku  »  WIP'y Morgif'a - Angmar przybywa!
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: