Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 29 Maj 2017, 0:04
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3 ... 606, 607, 608
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  Rozmowy ogólne / Strategia i taktyka  »  LOTR - Nowości wydawnicze GW
Autor Wiadomość
tofik
~Bębniarz z głębin

Galeria tofik (7 zdjęć)

Post Wysłany: 19 Maj 2017, 12:35
Zacytuj zaznaczone

Wiesniak dokładnie, to jest śmiech na sali Very Happy
Abstrahując od cen, ich polityka jest jak dla mnie jakimś nieporozumieniem - żadnych programów lojalnościowych chociażby.

Pamiętam jeszcze swego czasu jak GW lubiło podwyższać ceny w Dzień Dziecka Very Happy

Wszystko powyższe nie zmienia faktu, że taki rydwan to sobie bym sprawił Rolling Eyes

mój temat na forum: http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=4536 komentować Smile
   Powrót do góry »

Thorot
~Bębniarz z głębin

Galeria Thorot (19 zdjęć)

Post Wysłany: 19 Maj 2017, 15:45
Zacytuj zaznaczone

Troll Spoko, rydwan piękny, ale Gwahir wygląda jak zwykła konwersja
   Powrót do góry »

Kalins
@Redaktor Naczelny

Post Wysłany: 19 Maj 2017, 21:36
Zacytuj zaznaczone

Ciekawi mnie po co wydawany będzie Troll z Bofurem - czyżby siły Dobra doczekały się Trolla? A może to tylko moja wyobraźnia Smile ?

Pozdrawiam,
Kalins

K10
~Kwatermistrz-piwowar

Galeria K10 (1 zdjęcie)

Post Wysłany: 19 Maj 2017, 21:39
Zacytuj zaznaczone

Kalins napisał:
Ciekawi mnie po co wydawany będzie Troll z Bofurem - czyżby siły Dobra doczekały się Trolla? A może to tylko moja wyobraźnia Smile ?

Pozdrawiam,
Kalins

Po nich się można wszystkiego spodziewać. Jeszcze stwierdzą że to monstrualna kawaleria Very Happy

Ajas
@Redaktor

Pochwał: 1

Galeria Ajas (3 zdjęcia)

Post Wysłany: 19 Maj 2017, 22:03
Zacytuj zaznaczone

Ajas napisał:
Dodam tylko na marginesie, że model Bofura na trollu to miły ukłon w stronę graczy scenariuszowych - w "nowym" podręczniku jest scenariusz, który pozwala na przejęcie kontroli nad trollem

Pozdrawiam, Ajas Very Happy

Jesteś z Poznania? kliknij!
   Powrót do góry »

Nirnaeth
~Strażnik wyschniętej studni

Post Wysłany: 20 Maj 2017, 7:22
Zacytuj zaznaczone

I dla tego warto wydac 300/400 zeta na trolla po to aby scenariusz zagrać Smile.

Koniec offtopu:

A teraz serio Smile modele ogólnie na plus jąk dla mnie.
Najbardziej mi się podoba rydwan oczywiście, ale obawiam się ze nie zagości u mnie na Polce (chyba ze moja sfera materialna się zmieni Smile).

Ale coś musi zagościć, a wiec:
Troll brute jest imponujący i pomimo tego co napisałem powyżej fajnie byłoby mieć go w armii choćby dla samej prezentacji w gablotce - ot taki rodzynek. Same te łańcuchy w oczach powodują ciary na plecach pomijając wygląd tej ślepej abominacji.

Gwaihir mało efektowny chyba ze będzie kosztował te 200 zeta to spoko, ale coś można wycisnąć z rzeźby orła? wyciem wargu wyciem xD

N.
   Powrót do góry »

Barti
@Redaktor

Galeria Barti (4 zdjęcia)

Post Wysłany: 27 Maj 2017, 21:15
Zacytuj zaznaczone

Modele ze startera do Hobbita trafiają do sprzedaży w formie odrębnych zestawów, na FB pojawia się info o Strategy Battle-Games in Middle Earth na przełomie wiosny i lata....hmm...czyżby nowy starter się szykował Smile

Jeru
~Płomień z Udunu

Galeria Jeru (13 zdjęć)

Post Wysłany: Wczoraj o 12:24
Zacytuj zaznaczone

Wszystko, tylko nie banda nie pasujących do siebie ziomków pod wodzą super ćpuna uciekająca przed bandą kurdupli.
   Powrót do góry »

Wojteq
~Plugawy Szaman

Galeria Wojteq (8 zdjęć)

Post Wysłany: Wczoraj o 20:27
Zacytuj zaznaczone

Chyba tu jeszcze nie było.
Iron Hills Dwarves with Crossbows:

Bard the Bowman’s Family: Bain, Sigrid & Tilda:

Wiesniak
~Gwardia Drzwi Durina

Post Wysłany: Wczoraj o 20:36
Zacytuj zaznaczone

Dziwne te dzieciaki. Trochę jak The Kelly Family.
Krasnoludy z turbo plasma rifle'ami ok.

Barti
@Redaktor

Galeria Barti (4 zdjęcia)

Post Wysłany: Wczoraj o 20:39
Zacytuj zaznaczone

Krasie mega! Dzieciaki....hmm...Wiesniak, dałbym Ci dużego lajka za to porównanie Mr. Green

To jeszcze za One Ring:

A tu już trochę innych wieści - smuci kolejne info o niewydawaniu modeli w plastiku.... No i nowy rulebook za rok a nie teraz jak myślałem:

Cytat:
New Generals pack with markers and army lists sheets (to plan your own list) out in next 2 months
Pictures below of new releases
Nazgul in planning stage, not sure of they will be static or jumping atround like in the film
Dwarf Heros for the Chariot will be released, maybe in a upgrade pack, but the chariot is different as it has a cow catcher on the front
Updated rules summer 2018, see the picture below
Battle Companies with 80 pages, not 64 coming soon
GW very pleased how Middle earth is selling, its a long licence which will be renewed.
"there and back again" sells are very high, on its third reprint
No more plastics, only forge world resin
Gwaihir was sculpted a few years ago by Aly Morrison, who upgraded the base this year. they have more sculpts stashed away!
The Dwarf cross bow men are nicknamed "boar-listas" as the cross bow has a boars head at the front!

Slotgan
~Gwardia Drzwi Durina

Post Wysłany: Wczoraj o 20:59
Zacytuj zaznaczone

Bardzo elitarne może stać się to hobby przy takiej polityce Smile trzeba skillować zdolności modelarskie. Kusznicy bardzo fajni, dzieciaki... jak wyżej Very Happy
   Powrót do góry »

Silverhand
~Honorowy Redaktor

Pochwał: 2

Galeria Silverhand (11 zdjęć)

Post Wysłany: Wczoraj o 21:05
Zacytuj zaznaczone

Do kompletu wieści trzeba dodać jeszcze te dwa zdjęcia

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18698156_10158724695465305_486629189259753886_n.jpg?oh=6c27957c78c605c9faaf30f16f556059&oe=59A17CC6

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18765764_10158724695475305_4720294721216147453_n.jpg?oh=50ee77598861a0ae7cf29d32252d84db&oe=59BC26D4

Czyli wychodzące pod koniec tego roku oficjalne Battle Companies. Czyli jak to GW po 5+ latach zorientowało się, że świetnie działający system małych potyczek można ściągnąć z produktu fanowskiego do oferty. Mam nadzieję, że chociaż odświeżą trochę zasady, jak to będzie kopia tego co wydawali dekadę temu w WD to słabo Rolling Eyes

EDIT: hm, facebook nie jest bardzo przyjazny jeśli chodzi o wrzucanie obrazków, zobaczę, czy da się to jakoś obejść

Uwagi sztygara:
Poprawione linki, [img] nie działa z FB Smile //Mnil
   Powrót do góry »

OrcSlayeR
~Kwatermistrz-piwowar

Galeria OrcSlayeR (5 zdjęć)

Post Wysłany: Wczoraj o 21:58
Zacytuj zaznaczone

Dodam coś na świeżo z pierwszej ręki - byłem na tej prezentacji i poza tym rozmawiałem chwilę z Adamem Troke Smile

- W przyszłym roku (wiosna lato) suplement o upadku Osgiliath i Pelennorze

- Kolejne planują robić, opierając się na ważnych wydarzeniach z historii Śródziemia, w których będą w stanie rozbudować armie i tak dalej (jako przykład atak Isengardu na Rohan, Adam też mówił, że jego ambicją jest zabranie się za wojnę Ostatniego Przymierza z Sauronem)

- Chcą się raczej skupiać na wydawaniu modeli do nowych jednostek zamiast robieniu nowszych wersji starych, poza kilkoma wyjątkami (bezpośrednio wskazani Numenoryjczycy, którzy są jakoś wielkości obecnych krasnoludów Razz)

- Część wycofanych z produkcji rzeczy ma wracać, myślą też o opcji z Made to Order (akcje z 40k i chyba Sigmara, gdzie przez kilka dni można było zamówić wycofane z produkcji figurki), ale Adam mówił, że wolałby ich powrót na stałe

- Goblin Mercenaries mają trafić do sprzedaży jako cały warband (prawdopodobnie razem z kapitanem)

- Battle Companies ma odświeżone zasady, łącznie z całą kampanią fabularną dla kompanii dobra, dodatkowe kompanie i scenariusze będą pojawiać się w WD

Jak sobie coś jeszcze przypomnę, to zedytuję Smile
   Powrót do góry »

K10
~Kwatermistrz-piwowar

Galeria K10 (1 zdjęcie)

Post Wysłany: Wczoraj o 22:09
Zacytuj zaznaczone

OrcSlayeR napisał:

- Kolejne planują robić, opierając się na ważnych wydarzeniach z historii Śródziemia, w których będą w stanie rozbudować armie i tak dalej (jako przykład atak Isengardu na Rohan, Adam też mówił, że jego ambicją jest zabranie się za wojnę Ostatniego Przymierza z Sauronem)

Teraz to mi poprawiłeś humor, jak w końcu wydadzą jakieś nowe jednostki do Wysokich Elfów. Długo na to czekałem : p

»  Forum Mitril.pl  »  Rozmowy ogólne / Strategia i taktyka »  LOTR - Nowości wydawnicze GW Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3 ... 606, 607, 608
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: