Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 25 Lis 2017, 0:04
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  My name is Aragorn, son of Arathorn   »  "Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się
Autor Wiadomość
KMG
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 12 Wrz 2017, 11:31
Zacytuj zaznaczone

Witam,
Mam na imię Kamil, lat 27, mieszkam w okolicach Łodzi.
W LOTR-a zacząłem się bawić w gimbazie, kiedy wychodziły gazetki z DEA. Jednak zainteresowanie nie było we mnie w owym czasie tak silne i kiedy seria zbliżała się do końca odstawiłem modele na półkę. Teraz wracam, od 5 miesięcy zbieram figurki, robię makiety i próbuję wbić sobie do głowy zasady.
Poszukuję kogoś kto chciałby sobie pograć "na luzie". Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na priv.
Mam nadzieję że czas i chęci pozwolą dołączyć do rozgrywek ligowych.

Pozdrawiam,
Kamil, KMG
   Powrót do góry »

FishPriest
~Sędzia LO

Ostrzeżeń: 1

Post Wysłany: 12 Wrz 2017, 11:45
Zacytuj zaznaczone

KMG napisał:
Witam,
Mam na imię Kamil, lat 27, mieszkam w okolicach Łodzi.
W LOTR-a zacząłem się bawić w gimbazie, kiedy wychodziły gazetki z DEA. Jednak zainteresowanie nie było we mnie w owym czasie tak silne i kiedy seria zbliżała się do końca odstawiłem modele na półkę. Teraz wracam, od 5 miesięcy zbieram figurki, robię makiety i próbuję wbić sobie do głowy zasady.
Poszukuję kogoś kto chciałby sobie pograć "na luzie". Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na priv.
Mam nadzieję że czas i chęci pozwolą dołączyć do rozgrywek ligowych.

Pozdrawiam,
Kamil, KMG

Witaj! Bardzo chętnie się umówię na grę, nawet dzisiaj po 16 Smile
Co zaś do regularnych spotkań i gry turniejowej, bardzo chętnie udzielę Ci informacji na PW.
Zajrzyj też tutaj:
Link do grupy Łódzkich lotrowców na fb (aktualne turnieje, wyjazdówki, dyskusje i zamówienia)
https://www.facebook.com/groups/1458558481028818/

Grupa ogarniająca zasady systemu (w przypiętym poście kilka niespodzianek )
https://www.facebook.com/groups/722602234484334/

Patrol
~Czyściciel klatek Trolli

Post Wysłany: 13 Lis 2017, 12:18
Zacytuj zaznaczone

Siemanko,
Ostatnimi czasy reaktywowała się u mnie chęć aby wrócić do "środziemia", kiedyś miałem kilka figurek z gazetek DEA (jak spora część ludzi tutaj Very Happy), potem trochę pogrywałem w inne systemy. Ostatnimi czasy kumpel wygrzebał trochę starych modeli do LoTR'a, umyłem je i co się dało posklejałem do kupy, czeka mnie na koniec tego roku i początek przyszłego dość sporo malowania Very Happy. Generalnie sporo pytań mi się nasuwa ale postaram się je rozwiązywać w odpowiednich działach/wątkach.
Aby się jeszcze doprecyzować w witaniu, jestem ze Śląska, wiek, prawie 28 lat, jak ktoś pogrywa to chętnie pomęczę kogoś w tej materii Smile

Pozdrawiam Patrol ! Smile
   Powrót do góry »

Godfryd
~Sędzia LO

Pochwał: 1

Post Wysłany: 13 Lis 2017, 15:43
Zacytuj zaznaczone

Cześć Smile

Na śląsku gramy głównie w Innym Wymiarze (siedzibie klubu Szybki Szpil) przy ul. Dębowej 49, w każdy wtorek mamy wieczorki z hobbitem, gdzie trenujemy i uczymy zasad, reszta info na grupie FB:

https://www.facebook.com/groups/115716008622897/

»  Forum Mitril.pl  »  My name is Aragorn, son of Arathorn  »  "Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: