Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 25 Lut 2018, 21:28
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  My name is Aragorn, son of Arathorn   »  "Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się
Autor Wiadomość
KMG
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 12 Wrz 2017, 11:31
Zacytuj zaznaczone

Witam,
Mam na imię Kamil, lat 27, mieszkam w okolicach Łodzi.
W LOTR-a zacząłem się bawić w gimbazie, kiedy wychodziły gazetki z DEA. Jednak zainteresowanie nie było we mnie w owym czasie tak silne i kiedy seria zbliżała się do końca odstawiłem modele na półkę. Teraz wracam, od 5 miesięcy zbieram figurki, robię makiety i próbuję wbić sobie do głowy zasady.
Poszukuję kogoś kto chciałby sobie pograć "na luzie". Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na priv.
Mam nadzieję że czas i chęci pozwolą dołączyć do rozgrywek ligowych.

Pozdrawiam,
Kamil, KMG
   Powrót do góry »

FishPriest
~Sędzia LO

Ostrzeżeń: 1

Post Wysłany: 12 Wrz 2017, 11:45
Zacytuj zaznaczone

KMG napisał:
Witam,
Mam na imię Kamil, lat 27, mieszkam w okolicach Łodzi.
W LOTR-a zacząłem się bawić w gimbazie, kiedy wychodziły gazetki z DEA. Jednak zainteresowanie nie było we mnie w owym czasie tak silne i kiedy seria zbliżała się do końca odstawiłem modele na półkę. Teraz wracam, od 5 miesięcy zbieram figurki, robię makiety i próbuję wbić sobie do głowy zasady.
Poszukuję kogoś kto chciałby sobie pograć "na luzie". Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na priv.
Mam nadzieję że czas i chęci pozwolą dołączyć do rozgrywek ligowych.

Pozdrawiam,
Kamil, KMG

Witaj! Bardzo chętnie się umówię na grę, nawet dzisiaj po 16 Smile
Co zaś do regularnych spotkań i gry turniejowej, bardzo chętnie udzielę Ci informacji na PW.
Zajrzyj też tutaj:
Link do grupy Łódzkich lotrowców na fb (aktualne turnieje, wyjazdówki, dyskusje i zamówienia)
https://www.facebook.com/groups/1458558481028818/

Grupa ogarniająca zasady systemu (w przypiętym poście kilka niespodzianek )
https://www.facebook.com/groups/722602234484334/

Patrol
~Czyściciel klatek Trolli

Post Wysłany: 13 Lis 2017, 12:18
Zacytuj zaznaczone

Siemanko,
Ostatnimi czasy reaktywowała się u mnie chęć aby wrócić do "środziemia", kiedyś miałem kilka figurek z gazetek DEA (jak spora część ludzi tutaj Very Happy), potem trochę pogrywałem w inne systemy. Ostatnimi czasy kumpel wygrzebał trochę starych modeli do LoTR'a, umyłem je i co się dało posklejałem do kupy, czeka mnie na koniec tego roku i początek przyszłego dość sporo malowania Very Happy. Generalnie sporo pytań mi się nasuwa ale postaram się je rozwiązywać w odpowiednich działach/wątkach.
Aby się jeszcze doprecyzować w witaniu, jestem ze Śląska, wiek, prawie 28 lat, jak ktoś pogrywa to chętnie pomęczę kogoś w tej materii Smile

Pozdrawiam Patrol ! Smile
   Powrót do góry »

Godfryd
~Sędzia LO

Pochwał: 1

Post Wysłany: 13 Lis 2017, 15:43
Zacytuj zaznaczone

Cześć Smile

Na śląsku gramy głównie w Innym Wymiarze (siedzibie klubu Szybki Szpil) przy ul. Dębowej 49, w każdy wtorek mamy wieczorki z hobbitem, gdzie trenujemy i uczymy zasad, reszta info na grupie FB:

https://www.facebook.com/groups/115716008622897/

AreMas
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 07 Sty 2018, 17:21
Zacytuj zaznaczone

Witam
Jestem Arek mam 27 zim Very Happy
Zainteresowałem się Lotrem i WHFB jeszcze w gimnazjum jednak przez brak czasu skończyło się to na gazetkach DEA. Teraz postanowiłem wrócić do starego hobby i szukam kogoś do grania w AOS i LOTR w Warszawie. Mam nadzieje na owocna współprace Balrog
   Powrót do góry »

arekarkadiusz
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 16 Sty 2018, 9:40
Zacytuj zaznaczone

Witam
Ja też Arek jestem, czy w Lublinie są jacyś gracze ?
   Powrót do góry »

Turgon
~Strażnik Wschodniej Bramy

Post Wysłany: 16 Sty 2018, 11:29
Zacytuj zaznaczone

Cześć jestem Turgon, wiek 16, ogólnie lubię świat Tolkiena. Przeczytałem kilka jego książek.
Lubię elfy i myślę żeby nimi pograć, bo słyszałem że są najlepsze Question
Ktoś umie grać w Gnieźnie?
   Powrót do góry »

Carmar
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 17 Sty 2018, 12:31
Zacytuj zaznaczone

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Mam na imię Karol i w tym roku kończę 25 lat. Mieszkam w okolicach Poznania i pracuję w Poznaniu więc jestem otwarty na społeczność LOTRa w tym mieście. Nie wiem jedynie do kogo się zwrócić o pomoc a odnośnie systemu jestem zielony. Co do LOTRa to wychowałem się na Tolkienie i do jego świata mam wielki sentyment. Modeli i podręczników nie mam więc pokornie proszę o pomoc w złożeniu aktualnych zasad i otrzymaniu kilku wskazówek na pw.
   Powrót do góry »

Kalins
@Redaktor Naczelny

Post Wysłany: 17 Sty 2018, 13:52
Zacytuj zaznaczone

Witam serdecznie wszystkich Nowych, Powracających Graczy Lotrowych i odnoszę się do Waszych postów po kolei:

AreMas - jesteś z Warszawy stąd proszę zwróć uwagę na zakładkę "Turnieje" i co miesiąc w Warszawie organizowany jest lokalny turniej - najbliższy w dniu 21 stycznia. Na pewno znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże wejść do systemu, przypomni i nauczy zasad. Ja osobiście będę na lutowym spotkaniu, dlatego w razie czego proszę pisz do mnie pmkę.

arekarkadiusz - środowisko Lubelskie, tak mocne kilka lat temu, teraz niestety obumarło. Szukaj proszę innych ośrodków, a może masz na tyle siły, powera, aby ruszyć ten ośrodek.

Turgon - witaj na Mitrilu - nie wiem, jak wygląda sytuacja w samych Gnieźnie, ale blisko masz do Poznania, a tam jest prężny ośrodek Lotra w Polsce.

Carmar - witaj na Mitrilu. Mieszkasz i pracujesz w pobliżu aktywnego ośrodka Lotrowego, więc proponuję zerknij na dział Turnieje i sprawdź, kiedy jest najbliższy turniej w Poznaniu. W zakresie pomocy w wejści w system odezwę się do Ciebie na dniach na pmce.

Pozdrawiam,
Kalins

Krionah
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 13 Lut 2018, 17:49
Zacytuj zaznaczone

Witam wszystkich!
Na imię mam Szymon, 34 wiosen mi minęło i jestem z Kalisza. LotRa zacząłem zbierać z gazetkami DeAgostini i gdzieś w połowi serii brakło mi na to kasiory Smile i gra poszła w odstawkę na długo (modelami zaopiekował się braciszek). Teraz ponownie mnie naszło na LotRa, bo w sumie miał/ma fajne zasady i grosza jakby więcej w mojej kieszeni Smile Jestem mile zaskoczony, że jest tylu aktywnych graczy. Co prawda w moim mieście pewnie nikogo nie znajdę do gry (zmolestuję braciszka ^^), ale kultura wymaga przedstawienia się w nowym towarzystwie, co też czynię.
   Powrót do góry »

*Slay
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 13 Lut 2018, 17:53
Zacytuj zaznaczone

Zaskoczę Cię ,bo ja pochodzę z Kalisza Smile

I o dziwo nie zdażyło mi się tam jeszcze grać, ale jak bywam na weekendy co jakiś czas to mógłbym pomóc i conieco pokazać, jak znajdziesz jakiś stół do gry Smile (np Blaszany Żołnierzyk"

https://www.facebook.com/slaysstudio

Pozdrawiam
Kamil Smile
   Powrót do góry »

Krionah
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 13 Lut 2018, 17:58
Zacytuj zaznaczone

W Blaszaku gramy (w różności) tylko w czwartki i piątki ALE stół mam też w domu Smile Możemy się umówić na jakąś grę Smile
   Powrót do góry »

ellesar303
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 23 Lut 2018, 17:11
Zacytuj zaznaczone

Cześć wszystkim

Nazywam się Mateusz, mam 25 lat i jak pewnie większość tutaj zgromadzonych, zaczynałem zbierać figurki z lotra z gazetek Deagostini wiele lat temu. Chętnie bym wrócił do tego systemu. Jestem ciekaw czy poza malowaniem znajdzie się ktoś z Legnicy czy okolic kto może gra, albo chciałby grać?
   Powrót do góry »

»  Forum Mitril.pl  »  My name is Aragorn, son of Arathorn  »  "Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: