Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 19 Paź 2017, 23:38
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony:  1, 2, 3 ... 116, 117, 118  Następny
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  My name is Aragorn, son of Arathorn   »  "Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się
Autor Wiadomość
Khazad
~Giermek Balina

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 3:22
Zacytuj zaznaczone

Jak się nazywasz? Skąd jesteś? Czego tu szuk...?
E, nieważne. To nie przesłuchanie, ale prezentacja własnej osoby. W tym temacie możecie się przedstawić i coś o sobie opowiedzieć. Ja zacznę.

Imię: Mirek
Miasto: Lublin(dawniej Biała Podlaska :o )

LotR'em interesuję się już od 4 lat, od pierwszego numeru DeAgostini. Niemal od razu zacząłem czytać(rzadziej wypowiadać się) fora internetowe. Stare dobre czasy Cytadeli, Śródziemia i Gildii. Na turnieje zacząłem jeździć od września 2006 roku. Teraz dość często wyjeżdżam i z wieloma z Was znamy się na żywo, jednak nadal jest sporo graczy których mam nadzieję kiedyś poznać. Ten temat może być zaczątkiem tego. Smile

pozdrawiam
   Powrót do góry »

Kalins
@Redaktor Naczelny

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 11:48
Zacytuj zaznaczone

Imię: Michał
Nick: Kalins
Miasto: Józefów kołow Wawy

Lotrem param się od blisko 4-5 lat - praktycznie jak tylko pojawił się w kraju. Oczywiście De Agostini swoje zrobiło i zmysły rozpaliło. Współpracowałem ze Śródziemiem pisząc od czasu do czasu raporty bitewne, ale jak zmieniła się koncepcja strony, postanowiłem stworzyć coś nowego - tak powstał Mitril.
Na turniejach bywam rzadko, ze względu na obowiązki Rodzinne Wink , ale jak się pojawiam, to coś tam pogrywam Wink .
Mam nadzieję, że dzięki Mitrilowi poznam wielu ciekawych ludzi i wierzę, że uda nam się obudzić ducha podróży z turnieju na turniej.
Miłego pobytu i ciekawych wrażeń na Mitrilu życzę.

Pozdrawiam,
Kalins

Neo
~Angin

Ostrzeżeń: 1

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 12:32
Zacytuj zaznaczone

Imię: Wojtek
Nick: Neo
Miasto: Opole a teraz i Wrocław
W LotR'a gram od 5 lat. Ładny kawałek czasu - prawda? Ostatnio grywam mniej - za racji tego, że studiuję medycynę. Jednak staram się być na każdym większym turnieju.
Poza tym kocham muzykę wszelaką.
Dumny członek UWO

Ostatnio zmieniony przez Neo dnia 23 Sty 2008, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
   Powrót do góry »

Viruk
~Honorowy Redaktor

Galeria Viruk (20 zdjęć)

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 17:54
Zacytuj zaznaczone

Imię: Wojtek
Miasto: Grodzisk Maz./Kraków

Lotrem zajmuję się od dość dawna, praktycznie odkąd wyszła pierwsza edycja gry wydana przez Trefl z zestawem figurek TLA i goblinów oraz podręcznikiem w wersji polskiej.
Zajmuję się malowaniem, konwertowaniem itp. - obecnie nie wykraczam poza te aspekty hobby, ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni Wink

Independent Painters
   Powrót do góry »

isengard1
~Pogromca Smoków

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 19:21
Zacytuj zaznaczone

Imię: Daniel
Nick isengard1
Miasto: Warszawa

Lotrem zajmuję się od ok 3 (może wiecej) lat. Zaczęło się od gazetek DeA, poźniej 1 turniej, poznanie różnych armi itd. Lubię Malwać i konwertować figsy a szczególnie grać Wink

pozdrawiam
   Powrót do góry »

moa
~Kwatermistrz-piwowar

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 19:22
Zacytuj zaznaczone

Imię: Łukasz
Miasto: Stolica IV Rzeszy czyli Opolau
Miejsce zamieszkania: Irlandia Północna, Newry
Rocznik: 91

Lotr, obok sprzętu komputerowego jest moim głównym hobby na którego rozwój nie żal mi kasy Smile Param się tym już od 5 lat, choć ostatnio gram bardo rzadko z racji tego że w Irlandii poziom leży i kwiczy i to co się dzieje na stole w żadnym wypadku grą nazwać nie można.

W lotrze głównie interesuję się tworzeniem rozpisek które często określa się mianem "PG" - tak samo ze mną mam podłe podejście PG do wszystkich gier jakie gram.

Jestem sarkastycznym, cynicznym człowiekiem kochającym punkrock i szybkie karty graficzne Very Happy. Nie znoszę i nie akceptuję głupoty i hiphopolo.

Nie znoszę gwałcenia języka polskiego vide Off który powinien mieć dożywotniego bana na korzystanie z klawiatury, oraz masa durniów którzy nie potrafią prawidłowo rozkładać akcentów.

Czasami można mnie spotkać w Opolu, spędzam tam wszystkie przerwy semestralne oraz tradycyjnie pojawiam się na dniach. Najczęściej siedzę w Azeroth na serwerze Burning Legion, horda oczywiście.

EDIT: Zapomniałbym, gram Gondorem na fontankach, Krasnoludami i Morią.

Pozdrawiam moje fanki

Ostatnio zmieniony przez moa dnia 05 Mar 2008, 22:38, w całości zmieniany 4 razy
   Powrót do góry »

Solmyr
~Pogromca Smoków

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 19:34
Zacytuj zaznaczone

Imię: Mariusz
Miasto: Opole

W Lotra zacząłem grać, gdy tylko pojawiła się pierwsza gazetka DeA, pewnie jak większość z nas Razz Początki były ciężkie, pierwszy turniej po roku gry w domu, zająłem zaszczytne czwarte miejsce (na sześciu graczy Razz ). Następnie Dni Fantastyki i tak zaczęły się wyjazdy.
Do zobaczenia na turniejach cyklop

Ezekiel
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 19:41
Zacytuj zaznaczone

Imię: Kuba

Cóż, Lotrem zajmuję się już kilka lat, turniejowo 3 sezon szlajam się po Polsce, choć ostatnio mniej (ach, to wygrani Ligi rozleniwia) Smile Z figurkami mam styk od wielu lat, a jakby tego było mało, to pracuję jako sprzedawca figsów w księgarni Faber i Faber Twisted Evil Sam się dziwię, że mam jeszcze siły wchodzić na fora poświęcone graniu po całym dniu z figurkami Very Happy Tak, też nie lubię jak bezcześci się mój ojczysty język. Pilnujcie się Twisted Evil
   Powrót do góry »

Florek
~Kwatermistrz-piwowar

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 19:42
Zacytuj zaznaczone

Imie: Dawid
Miasto: Poznań

LOTR'em interesujie sie od pierwszego numeru De Agostini. Jestem głównym organizatorem turnieji w Poznaniu. Współpracujie z Cube CP i dzęki nim przez rok zwiekszyłem liczbe graczy w lidze wielkopolskiej. Sam tez grywam, gram armiami elfów wszystko jedno jaka, mam każda Very Happy. Na co dzień uczeszczam do szkoły gastronomicznej, ucze sie na kucharza Very Happy.
   Powrót do góry »

Ekthelion
~Strażnik Wschodniej Bramy

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 19:44
Zacytuj zaznaczone

Imię: Maciej
Nick: Ekthelion
Miasto: Opole

W LotR'a gram od 4 lat i ciągle czerpię z tego przyjemność.
Ostatnio staram się poprawiać swój warsztat malarski oraz tworzę rozpiski.

Jestem w drugiej klasie liceum. Moje zainteresowania to: muzyka (blues i rock), aikido.
   Powrót do góry »

Ulryk
~Treser wargów

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 19:53
Zacytuj zaznaczone

Imie: Robert

Witam
LOTR’em zacząłem interesować się od pierwszego numeru gazetek DeA , a grać to tak od 2006 Smile , prócz tego pogrywam jeszcze w Mordheima nie rezygnując jednak z LOTR'a Wink
   Powrót do góry »

Haldir
~Honorowy Redaktor

Galeria Haldir (35 zdjęć)

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 19:56
Zacytuj zaznaczone

Imię: Wiktor (jakby nie patrzeć zwycięzca Very Happy )
Nick: Haldir
Miasto: Urodzony w Lublinie, żyje w Siedlcach, choć aktualnie studiuje w Lublinie Very Happy
Wiek: TO zawsze problematyczne jak się jest z Grudnia Smile Dla potrzeb dyskusji przyjmijmy rocznik '88 Very Happy

W LotR'ze od 4 lat przy modelach od 8 Smile Ostatnio trochę poza grą na rzecz spraw modelarskich i studencko-życiowych, jednakże szykuje się na wielki Comeback Smile

http://independent-painters.blogspot.com/
   Powrót do góry »

Nazgul
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 20:12
Zacytuj zaznaczone

Imię: Maciek
Miasto: Lubań

LotRem zainteresowałem się jak wyszło DeA, i od tego czasu, z przerwami, sobie gram Razz Na turniejach byłem na razie tylko dwóch (Jednak pochwalę się, że miałem okazję 2 razy przegrać z Solmyrem 20:0 Wink ). Malowanie też mi nie wychodzi, jednak robię postępy. Smile Jestem również moderatorem na Twerdzy, ale ani mi, ani mam nadzieję Wam, to nie przeszkadza Smile
A gram Pellenor Fields Evil i zaczynam Krasnoludami.

tyle Smile

pozdrawiam, Maciek
   Powrót do góry »

Maximus Vel Bols
~Gwardia Drzwi Durina

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 20:12
Zacytuj zaznaczone

Witam,

Nick: Maximus, od niedawna Bols Very Happy
Imię:Dominik
Nazwisko: Tylko (tak Tylko Very Happy )
Zainteresowanie Lotrem: W zasadzie grami bitewnymi interesuje się od dawna, od 10 roku życia, wszystko przez mojego brata który zajmował się modelami. Lotrem interesuje się od wydania pierwszych figurek, dodatek TLA. Na turniejach zacząłem się pojawiac z 3 lata temu. Zbieram armię Gondoru, PANCERNĄ ARMIĘ GONDORU! ''This, is Sparta" i te sprawy xD, jestem z takich głupot znany, 40 Fonntan itp. Very Happy Tak to ja xD
Na turniejach jestem często, w tych, które odbywają się w moim rodzinnym mieście i tych poza. Oprócz Lotra zbieram WFB oraz od niedawna zajmuje się Air Softem. Very Happy

pozdrawiam i Witam na mitrilu.pl

Maximus, Dominik Tylko

........................................

Dominik Tylko MAXIMUS

a Prutass na to " Roger That !" xD xD hahaha
   Powrót do góry »

Nuno
~Gwardia Drzwi Durina

Post Wysłany: 23 Sty 2008, 20:15
Zacytuj zaznaczone

Eh. moglibyście jeszcze napisać o sobie coś, więcej. Bo trudno poznać człowieka po tym, ile lat gra w LotR'a. Smile

Ja nazywam się Łukasz bardziej rozpoznawany jako nuno. Lat mam ile mam... i kwestie tą pozostawie bez komentarza. ^^ Mieszkam i urodziłem się w Lublinie, ucze się (przynajmniej taka jest oficjalna wersja) w Gimnazjum. W LotRa... ble ble ble, bawie się stanowczo za długo. Oprócz tego gram w rugby, w klubie KS Budowlani Smile lubie każdą muzyke, ale w szczególności Avril Lavigne xD to chyba wszystko jak na pierwszy post, pozdro!

»  Forum Mitril.pl  »  My name is Aragorn, son of Arathorn  »  "Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się Idź do strony:  1, 2, 3 ... 116, 117, 118  Następny
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: