Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 21 Lis 2017, 4:32
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  Rozmowy ogólne o WotR  »  Ogólnie o WotR'ze
Autor Wiadomość
Sabcio
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 11 Lut 2015, 8:12
Zacytuj zaznaczone

I tyle? Coś mi się nie chce wierzyć. Zresztą z chwilą zakończenia produkcji modeli plastikowych i pojawienia się zywicznych to jakiś pogrom nastał jeśli chodzi o Lotr...Czekam na dalsze odpowiedzi Very Happy
   Powrót do góry »

Sauron14
~Strażnik wyschniętej studni

Post Wysłany: 12 Mar 2016, 1:08
Zacytuj zaznaczone

W 2011 grałem ostatni raz w WOTRA, system sie jakos nie przyjal mialem wrazenie. Wymagana byla duza ilosc modeli,moze dlatego? Juz wtedy LOTR podmierał... zamiast sprobowac poprawic sytuacje LOTRA, wypuscili nowy system bitewny. To samo zreszta nastapilo teraz, Hobbit? Odbiło się echem przez chwile i juz cisza. Zamiast pielegnowac cos co dało im wielki przyrost fanów lata temu, biora sie za nowe systemy. Nie pojmuje tej polityki myslenia

Pozdrawiam
   Powrót do góry »

AnathemeBouffon
~Gwardia Drzwi Durina

Post Wysłany: 12 Mar 2016, 14:31
Zacytuj zaznaczone

Polityka GW jest nie do ogarnięcia, to fakt niezaprzeczalny. Najbardziej dziwi mnie ich zaskoczenie, gdy po właściwie corocznym podnoszeniu cen przez kilka lat zorientowali się ,że nawet niedawna pozycja monopolisty ich nie ratuje i ludzie odchodzą. Przydałyby się dwa systemy w świecie LotRa, jeden skrimishowy i jeden battlowy, ale to co stworzyło GW najeży rozpiździć Balrog i na tego podstawie zbudować nowe systemy z rozsądnymi zasadami i zbalansowanymi armiami. Można bazować na ich modelach, ale i tak należałoby wydawać fanowsko znaczną część, tak jak to robi UM.

Zapraszam na mój blog!
   Powrót do góry »

Sauron14
~Strażnik wyschniętej studni

Post Wysłany: 13 Mar 2016, 2:15
Zacytuj zaznaczone

Ceny sie zmienily? Chyba box wojownikow dalej oscyluje w sumie około 75zł? I gdybys mogl mi wytlumaczyc co kryje się, za skrótem UM? Very Happy Nie sledzilem tematu przez ostatnie 5 lat
   Powrót do góry »

Ereinion
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 13 Mar 2016, 7:49
Zacytuj zaznaczone

Tylko boxy jednostek starej produkcji kosztują koło 75 zł, ale już za 12, nie 24 modele... Razz Hobbitowe kosztują stówę lub więcej za 12 modeli.
   Powrót do góry »

AnathemeBouffon
~Gwardia Drzwi Durina

Post Wysłany: 13 Mar 2016, 9:17
Zacytuj zaznaczone

UM - Unrealesed Miniatures. Gdy zaczałem zbierać raczej, niż grać, mogłem 24 wojów kuoić nowych za mniej niż 70 zł. Nawet jeżeli było to 9 lat temu,to wzrost cen o ponad 100% to grube przegięcie. Nie dziwne ,że nowe modele kupowane sa rzadko.

Zapraszam na mój blog!
   Powrót do góry »

Alexij
~Sędzia LO

Post Wysłany: 09 Wrz 2016, 21:04
Zacytuj zaznaczone

Panowie. Czy skoro udało sie dzięki LO reaktywować umierający wg niektórych system LotR może udałoby sie wskrzesić WotRa?

FishPriest
~Sędzia LO

Ostrzeżeń: 1

Post Wysłany: 09 Wrz 2016, 21:16
Zacytuj zaznaczone

Alexij
Propsuję.
W Łodzi chłopaki o tym przebąkują, powoli przerabiając niektóre zasady i magię.

Kalins
@Redaktor Naczelny

Post Wysłany: 11 Wrz 2016, 9:35
Zacytuj zaznaczone

Panowie,

Wotr jako system był bardzo dobry, poza zbyt potężną magią na wyższych poziomach.
W mojej ocenie nie ma potrzeby grzebać w mechanice systemu, a magię można zwyczajowo przyciąć na turniej. Tak zrobiliśmy organizując turniej wiele lat temu w Warszawie i grało się bardzo przyjemnie.

Ponieważ rozegraliśmy z Darulusem, Mateuszem sporo bitew na bazie Wotra w razie pytań, uwag służę pomocą. Sam zastanawiam się nad wprowadzeniem Wotra do Klubu lub przynajmniej rozegrania od czasu do czasu jakiejś bitwy.

Pozdrawiam,
Kalins

Alexij
~Sędzia LO

Post Wysłany: 11 Wrz 2016, 10:17
Zacytuj zaznaczone

Czyli vo w Twojej ocenie jest/było powodem iż system sie nie przyjął lub tez odszedł do lamusa? Brak aktywizacji na poziomie lokalnym?

Kalins
@Redaktor Naczelny

Post Wysłany: 11 Wrz 2016, 10:38
Zacytuj zaznaczone

Hmm, w mojej ocenie problemów z brakiem przyjęcia Wotra było kilka:
- system odwzorowujący duże bitwy wymagał naprawdę dużych ilości figurek, aby stworzyć armie na sensowne punkty.
- zbyt potężne możliwości magii trochę wypaczały grę - jeden mag mógł naprawdę spowodować, że pół armii przeciwnika stała w miejscu lub była tak osłabiona, że nie było z jednostek pożytku.
- GW poza jednym dodatkiem do gry nie stworzyło updatu zasad właśnie z nastawieniem na korektę magii - sam system rzucania czarów był świetny, ale niektóre z czarów za mocne. Pomijam kwestię braku zupełnego wsparcia systemu.
- w momencie kiedy GW zaczęło odchodzić od plastikowych boxów na rzecz modeli z Finecasta, to był gwóźdź do trumny - przy takich cenach nie jesteś w sanie wystawić np. 24 finecastowych modeli, a tyle standardowo liczył jeden unit.

Uważam, że Wotr to świetny system i chętnie włączę się w przywrócenie go do życia.

Pozdrawiam,
Kalins

Arasanin- Julian szucik
~Gobliński jeździec

Post Wysłany: 11 Wrz 2016, 15:29
Zacytuj zaznaczone

Nie jestem w temacie; WoTR a Lotr, o co w tym chodzi?

Alexij
~Sędzia LO

Post Wysłany: 11 Wrz 2016, 16:52
Zacytuj zaznaczone

Wpadnij w sobotę to ci nawet podręcznik podrzucę. WotR to system bitewny oparty na Władcy Pierścieni , ale w odróżnieniu od naszego skirmishowego LotRa czy tez Hobbita, oddziały poustawiane są w większych grupach na trayach. System pod katem wizualnym przypomina Warhammera starych edycji.

Arasanin- Julian szucik
~Gobliński jeździec

Post Wysłany: 12 Wrz 2016, 14:15
Zacytuj zaznaczone

Dzieki

Gazbag
~Pucybut Durina

Post Wysłany: 20 Maj 2017, 17:20
Zacytuj zaznaczone

Wotr jeszcze żyje? Czy ktoś myślał o adaptacji armii z Hobbita pod Wotr?
   Powrót do góry »

»  Forum Mitril.pl  »  Rozmowy ogólne o WotR »  Ogólnie o WotR'ze Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: