Szczecin 500 26.11.2017

Karimatka, śpiwór, termos z kawą i w drogę...

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Cepelinek
Gobliński jeździec

12 lis 2017, 14:07

Termin: 26.11.2017
Miejsce: Wrota Centrum Fantastyki Al. Papieża Jana Pawła II 13/2 • 70-445 Szczecin
Sędzia: Karol Kondracki
Czas gry: zaczynamy o 10, kończymy po 4 bitwach
Wpisowe wynosi 6 zł (5 zł na nagrody dla najlepszych, 1 zł na ligę)
Limit punktowy : 500

I Warunki ogólne

1. Armie muszą być skomponowane na podstawie aktualnych armylistów LO .
2. Gracze są zobowiązani do posiadania czytelnej rozpiski w formie drukowanej (rozpiska w telefonie się nie liczy), miarki calowej oraz kości.
3. Uzbrojenie na modelach musi być wpisane do rozpiski tak, aby zarówno sędzia jak i przeciwnik mieli do nich wgląd.
4. Rozpiski muszą zostać wysłane do 24 XI 2017 na adres [email protected]
NIE JAKO ZAŁĄCZNIK!

II Kompozycja armii:

Można mieć dwie rozpiski, jedną dobra oraz drugą zła, nakłada to jednak obowiązek dostosowania się do przeciwnika mającego tylko jedną.

III Rozgrywka

W losowej kolejności zagramy (bez powtórek):
https://warhammerworld.games-workshop.c ... narios.pdf
Każda bitwa trwa do 70 min , początek i koniec każdej z rozgrywek ogłasza Osoba Upoważniona.

IV Punktacja

1. Po każdej bitwie gracze podliczają ilość zdobytych punktów i porównują z poniższymi wytycznymi:
a) Jeśli jeden z graczy uzyskał ponad dwukrotną przewagę w punktach nad swoim rywalem wynik meczu to 20:0
b) Jeśli jeden z graczy uzyskał więcej punktów nad swoim rywalem wynik meczu to 12:7
c) Jeśli gracze uzyskali równą ilość punktów mamy remis 9:9
d) Pauzowanie (w wypadku nieparzystej ilości graczy) jest warte 10 punktów za wyjątkiem pierwszej bitwy w której pauzujący otrzymuje 20 VP i 6 MP.
e) Walkower uznajemy za wynik 20:0
f) Wysłanie rozpiski w terminie +5 VP
g) Posiadanie 2 armii +5 VP
h) W sytuacji w której jeden gracz 2 raz w danej bitwie domaga się interpretacji sędziego nie wierząc na słowo przeciwnikowi i za drugim razem okazuje się, że ten nie kłamał gracz proszący o interwencję sędziego otrzymuje 2 VP karne.
2.W trakcie turnieju Osoba Wyznaczona oceni hobbyitstykę ,za którą można zdobyć kolejne Vp:
a) malowanko 0-3VP
b) podstawki 0-2VP
Pozdrawiam Łukasz :)
Awatar użytkownika
blaszko333
Mistrz zardzewiałych zbroi

12 lis 2017, 14:57

Brak cięć na sojusze, potwory, czarodziejów i machiny? Wyczuwam pojedynki 4 nazgi na bestii vs Ioreth i pięć Avengerow :p
Jak taki z niego król, to gdzie ma koronę? Ja jestem królem, to mam. Jakbym nie miał, to bym nie był, ale jestem, ponieważ ją mam. Na głowie ją mam. Mam ją, prawda?
Awatar użytkownika
Wiesniak
Strażnik wyschniętej studni

12 lis 2017, 20:44

Kto coś takiego u nas wystawi? Nie sądzę. Zresztą, ja się nie boję :P

Możesz mnie zapisać :-)
:gandalf:
Awatar użytkownika
blaszko333
Mistrz zardzewiałych zbroi

12 lis 2017, 22:13

Jak można proxowac, to praktycznie kazdy by dał radę, ale w sumie racja, że u nas same porządne chłopaki są i PG nie uderza za mocno do głowy... ;)
Jak taki z niego król, to gdzie ma koronę? Ja jestem królem, to mam. Jakbym nie miał, to bym nie był, ale jestem, ponieważ ją mam. Na głowie ją mam. Mam ją, prawda?

ODPOWIEDZ