Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 25 Lis 2017, 0:05
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  Turnieje i inne imprezy   »  [ Lokalny] Szczecin 500 26.11.2017
Autor Wiadomość
Cepelinek
~Bębniarz z głębin

Galeria Cepelinek (1 zdjęcie)

Post Wysłany: 12 Lis 2017, 14:07
Zacytuj zaznaczone

Termin: 26.11.2017
Miejsce: Wrota Centrum Fantastyki Al. Papieża Jana Pawła II 13/2 • 70-445 Szczecin
Sędzia: Karol Kondracki
Czas gry: zaczynamy o 10, kończymy po 4 bitwach
Wpisowe wynosi 6 zł (5 zł na nagrody dla najlepszych, 1 zł na ligę)
Limit punktowy : 500

I Warunki ogólne

1. Armie muszą być skomponowane na podstawie aktualnych armylistów LO .
2. Gracze są zobowiązani do posiadania czytelnej rozpiski w formie drukowanej (rozpiska w telefonie się nie liczy), miarki calowej oraz kości.
3. Uzbrojenie na modelach musi być wpisane do rozpiski tak, aby zarówno sędzia jak i przeciwnik mieli do nich wgląd.
4. Rozpiski muszą zostać wysłane do 24 XI 2017 na adres [email protected]
NIE JAKO ZAŁĄCZNIK!

II Kompozycja armii:

Można mieć dwie rozpiski, jedną dobra oraz drugą zła, nakłada to jednak obowiązek dostosowania się do przeciwnika mającego tylko jedną.

III Rozgrywka

W losowej kolejności zagramy (bez powtórek):
https://warhammerworld.games-workshop.com/wp-content/uploads/Scenarios.pdf
Każda bitwa trwa do 70 min , początek i koniec każdej z rozgrywek ogłasza Osoba Upoważniona.

IV Punktacja

1. Po każdej bitwie gracze podliczają ilość zdobytych punktów i porównują z poniższymi wytycznymi:
a) Jeśli jeden z graczy uzyskał ponad dwukrotną przewagę w punktach nad swoim rywalem wynik meczu to 20:0
b) Jeśli jeden z graczy uzyskał więcej punktów nad swoim rywalem wynik meczu to 12:7
c) Jeśli gracze uzyskali równą ilość punktów mamy remis 9:9
d) Pauzowanie (w wypadku nieparzystej ilości graczy) jest warte 10 punktów za wyjątkiem pierwszej bitwy w której pauzujący otrzymuje 20 VP i 6 MP.
e) Walkower uznajemy za wynik 20:0
f) Wysłanie rozpiski w terminie +5 VP
g) Posiadanie 2 armii +5 VP
h) W sytuacji w której jeden gracz 2 raz w danej bitwie domaga się interpretacji sędziego nie wierząc na słowo przeciwnikowi i za drugim razem okazuje się, że ten nie kłamał gracz proszący o interwencję sędziego otrzymuje 2 VP karne.
2.W trakcie turnieju Osoba Wyznaczona oceni hobbyitstykę ,za którą można zdobyć kolejne Vp:
a) malowanko 0-3VP
b) podstawki 0-2VP

blaszko333
~Kwatermistrz-piwowar

Post Wysłany: 12 Lis 2017, 14:57
Zacytuj zaznaczone

Brak cięć na sojusze, potwory, czarodziejów i machiny? Wyczuwam pojedynki 4 nazgi na bestii vs Ioreth i pięć Avengerow :p

Wiesniak
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 12 Lis 2017, 20:44
Zacytuj zaznaczone

Kto coś takiego u nas wystawi? Nie sądzę. Zresztą, ja się nie boję Razz

Możesz mnie zapisać :-)

Sprzedam: http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=19319#429600
   Powrót do góry »

blaszko333
~Kwatermistrz-piwowar

Post Wysłany: 12 Lis 2017, 22:13
Zacytuj zaznaczone

Jak można proxowac, to praktycznie kazdy by dał radę, ale w sumie racja, że u nas same porządne chłopaki są i PG nie uderza za mocno do głowy... Smile

»  Forum Mitril.pl  »  Turnieje i inne imprezy  »  [ Lokalny] Szczecin 500 26.11.2017
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: