Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 28 Lip 2017, 17:00
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony:  1, 2, 3  Następny
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  Comiesięczny przegląd malarski  »  CPM 2017 - Lipiec
Autor Wiadomość
Barti
@Redaktor

Galeria Barti (4 zdjęcia)

Post Wysłany: 01 Lip 2017, 8:18
Zacytuj zaznaczone

Ruszamy z licowym CPM-em:

1. W Comiesięcznym Przeglądzie Malarskim może wziąć udział każdy, kto zadeklaruje wymalowanie minimum 5 figurek z systemu LotR/Hobbit na miesiąc*.

2. Zgłoszenie do przeglądu polega na wklejeniu zdjęcia wszystkich figurek przed malowaniem. Posty - deklaracje bez zdjęć zgłaszanych figurek będą kasowane jako zaśmiecające temat, a ich autorzy nagradzani upomnieniami. Figurki mogą być co najwyżej spodkładowane, podstawki mogą być wstępnie przygotowane tzn. można poprzyklejać skałki/kamyczki itd.

3. Zgłoszenie do Comiesięcznego Przeglądu Malarskiego może mieć miejsce w dowolnym momencie miesiąca.

4. Dalej już z górki: na bieżąco wklejamy w temacie zdjęcia pokazujące postępy w pracy, dzielimy się sugestiami z innymi osobami, przyjmujemy konstruktywną krytykę itp.

5. Zadeklarowane figurki trzeba skończyć malować do ostatniego dnia danego miesiąca. Przez ukończenie Comiesięcznego Przeglądu Malarskiego w terminie rozumiemy wklejenie; najpóźniej ostatniego dnia miesiąca, zdjęcia/zdjęć prezentujących wszystkie zgłoszone w danym miesiącu figurki w pełni wymalowane, z wykończonymi podstawkami.

6. W przypadku wcześniejszego wymalowania wszystkich zgłoszonych modeli, jest możliwość jednorazowego dodatkowego zgłoszenia kolejnych 5 lub więcej modeli*. Dodatkowo zgłoszone modele sumujemy ze zgłoszonymi oryginalnie i traktujemy jako jedno zgłoszenie, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

7. Osoby które nie wyrobią się z malowaniem przed końcem miesiąca nie mogą wziąć udziału w kolejnej edycji dopóki nie nadrobią zaległości, lub nie skorzystają z jednorazowej opcji wywieszenia białej flagi.

UWAGA: Z opcji wywieszenia białej flagi można skorzystać tylko raz w danym roku kalendarzowym. Wystarczy w temacie przeglądu w którym zadeklarowaliśmy udział, a nie wyrobiliśmy się z różnych względów się z malowaniem (i nie mamy zamiaru lub możliwości tego zrobić) napisać post o treści „BIAŁA FLAGA”.

Osoba która zadeklaruje wywieszenie białej flagi może przystąpić do kolejnej edycji przeglądu tak jakby nadrobiła zaległości, nie będzie jednak brana pod uwagę przy losowaniu nagród kwartalnych w kwartale w którym z Białej Flagi skorzysta (czyli nie dotyczy jej Punkt 8 Regulaminu).

8. Kolejne edycje Comiesięcznego Przeglądu Malarskiego, będą krótko podsumowywane na stronie głównej portalu w formie fotorelacji. Dodatkowo, Redakcja portalu Mitril.pl ma zamiar premiować wytrwałych malarzy drobnymi nagrodami kwartalnymi (podstawki żywiczne, farbki, akcesoria itp.). Nagrody będziemy rozlosowywać wśród osób, które terminowo ukończyły minimum 2 Comiesięczne Przeglądy Malarskie danego kwartału.

9. Spróbujemy również nagrodzić nagrodą niespodzianką najaktywniejszego malarza roku. Co miesiąc:

- osobom, które wymalowały wszystkie swoje modele w terminie przyznamy 1pkt za każdą wymalowaną figurkę, uwzględniając oczywiście zasady określone w pierwszym punkcie regulaminu (czyli np. za wymalowanego terminowo Enta, dostajecie 3pkt)

- osobom które wymalowały wszystkie zgłoszone modele, ale nie wyrobiły się w terminie, przyznajemy 1/2 punktu za każdą wymalowaną figurkę, uwzględniając oczywiście zasady określone w pierwszym punkcie regulaminu (czyli np. za wymalowanego po terminie Enta, dostajecie już tylko 1,5pkt)

Rankingi w formie tabelarycznej, będą prezentowane na stronie co kwartał wraz z podsumowaniem edycji marcowej, czerwcowej, wrześniowej i grudniowej.

* Figurka figurce oczywiście nierówna, dlatego uznajemy, że:

Figurki liczone jako 15 figurek: Smaug

Figurki liczone jako 7 figurek: War Mumak of Harad (bez załogi)

Figurki liczone jako 5 figurek: Fell Beast (bez jeźdźca), Balrog, Dragon, Cave Drake, Watcher in the Water,

Figurki liczone jako 4 figurki:Gulavhar, Great Beast of Gorgoroth (bez załogi), Kompletny Uruk-Hai battering ram, Warg Marauder, Khandish King/Chieftain in Chariot, Khandish Charioteer, Gundabad Troll, Troll Brute (bez jeźdźca)

Figurki liczone jako 3 figurki: Dweller in the Dark, Isengard Troll, Mordor Troll, Mordor Troll Chieftain, Gandalf on Cart, Treebeard (bez Hobbitów), Ent, Gwaihir, Great Eagle, Radagast on Sleigh, Bill the Troll, Bert the Troll, Tom the Troll, Shelob, Legolas & Gimli on Horseback

Figurki liczone jako 2 figurki: modele kawaleryjskie, czyli bohaterowie/szeregowcy wierzchem (dosiadający konia/warga/wielbłąda/kucyka) w tym Mounted Arwen with Frodo, a także: Bat Swarm, Cave Troll, Shade, Spider Queen (bez rojów), Mordor War Catapult (bez załogi), Gondor Battlecry Trebuchet (bez załogi), Sauron, Sauron Necromancer, Isengard Balista (bez załogi), Buhrdur, Goblin King, Mirkwood Spider, Beorn (w postaci niedźwiedźia), Gimli on Dead Uruk-Hai, Elendil & Isildur (z zestawu z Sauronem), Uruk-Hai z Merry/Pippinem, Bard with Windlance, Iron Hills Dwarf Balista (bez załogi), Gundabad Ogre;

Figurki liczone jako 1 figurka: bohaterowie/szeregowcy na podstawkach piechoty, psy Farmera Maggota, Bill the Pony, załoganci Great Beast of Gorgoroth, Fell Wargs, Golden King of Abrakan (bez tragaży), Mordor Siege-Bow (bez załogi), Avenger Bolt Throwler (bez załogi), Dwarfen Ballista (bez załogi), Wild Warg Chieftain, Wild Wargs, Giant Spiders, Broodingi od Spider Queen, Goblin Scribe, kawalerzyści bez wierzchowców, wierzchowce, polegli, Zwierciadło Galadrieli

Modele niepunktowane (nie wliczają się do limitu 5 figurek):
Moria Goblin Drum (bez doboszy), Drabiny/bomby z zestawu Uruk-Hai Siege Troops, ogniska etc.

Lista figurek będzie w razie potrzeby systematycznie uzupełniana o nowości do naszego systemu niedające się w łatwy sposób przypisać do kategorii zwykłej piechoty, czy kawalerii.

Zaległości:

1. MichałMM - 14 (styczeń)
2. Godfryd - 11 (styczeń)
3. PawełPaweł - 7 (luty)
4. Vhaerun - 9 (marzec)
5. Shein - 16 (marzec)
6. Vaeroun - 7 +12 = 19 (kwiecień)
7. Jawor - 6 (kwiecień)
8. Szorstki Fred - 14 (kwiecień)
9. Dominig - 5 (maj)
10. AnathemeBouffon - 6 (maj)
11. dridlonger - 12 + 28 = 40 (maj)
12. Garrry - 31 (czerwiec)
13. K10 - 5 (bez Bombura) (czerwiec)
14. Barti - 5 (czerwiec)

Lipcowe zapisy:
1. mstopj - 14
2. Sfacio - 7
3. Slay - 5
4. Lukan - 8
5. tofik - 16
6. Kirkor - 11 + 4 = 15
7. Kalins - 13
8. TarPalantir - 5
9. Damianburz - 7
10. Jurand - 9

Ostatnio zmieniony przez Barti dnia 25 Lip 2017, 19:16, w całości zmieniany 10 razy
   Powrót do góry »

mstopj
~Treser wargów

Galeria mstopj (5 zdjęć)

Post Wysłany: 02 Lip 2017, 7:05
Zacytuj zaznaczone

cześć , na lipiec 8 UH z mieczem i tarczą plus 6 warg raidersów , chciałem zgłosić komplet jeźdźców ale mam już podstawki w wargach zrobione wiec jeśli można to w ostatecznym rozrachunku pokaże całość co by orki na powietrzu nie siedziały Very Happy

[img][/img]

Sfacio
~Bębniarz z głębin

Post Wysłany: 02 Lip 2017, 8:44
Zacytuj zaznaczone

Lipiec długi to i ja się zgłoszę:
5 hobbitów i morgul knight

Liczę, że uda mi się ich zrobić jeszcze dzisiaj, ale zobaczymy.

Damianburz
~Gobliński jeździec

Post Wysłany: 02 Lip 2017, 9:08
Zacytuj zaznaczone

Super Sfacio ,że ktoś z naszych w końcu dał coś do CPM ! Smile

Sfacio
~Bębniarz z głębin

Post Wysłany: 02 Lip 2017, 17:09
Zacytuj zaznaczone

Damianburz przecież ty co chwile z czymś startujesz Very Happy
No dzisiaj się na pewno nie wyrobię, ale już niewiele przede mną:

mstopj
~Treser wargów

Galeria mstopj (5 zdjęć)

Post Wysłany: 02 Lip 2017, 17:36
Zacytuj zaznaczone

speed painting przez duże S Very Happy

Sfacio
~Bębniarz z głębin

Post Wysłany: 02 Lip 2017, 19:25
Zacytuj zaznaczone

Ja to nazywam szybkie hobbity Cool

mstopj
~Treser wargów

Galeria mstopj (5 zdjęć)

Post Wysłany: 02 Lip 2017, 21:11
Zacytuj zaznaczone

Grubasek wymiata Very Happy

*Slay
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 02 Lip 2017, 22:17
Zacytuj zaznaczone

Leci moje kolejne zgłoszenie Smile

Pozdrawiam
Kamil Smile
   Powrót do góry »

Damianburz
~Gobliński jeździec

Post Wysłany: 03 Lip 2017, 9:52
Zacytuj zaznaczone

Sfacio, no właśnie póki co to ja wystawiam te moje wypociny. Fajnie ,że ktoś połączył z naszego ośrodka Smile

Lukan
~Pomocnik Szamana

Ostrzeżeń: 1

Post Wysłany: 03 Lip 2017, 14:28
Zacytuj zaznaczone

po sesji to moze i ja cos zadziałam Razz ode mnie ogr i 6 berserkerów

Powrót do góry »

wiktor99
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 03 Lip 2017, 18:26
Zacytuj zaznaczone

Lukan czekamy na efekty twojej pracy
   Powrót do góry »

tofik
~Bębniarz z głębin

Galeria tofik (7 zdjęć)

Post Wysłany: 04 Lip 2017, 6:29
Zacytuj zaznaczone

W lipcu zgłaszam 8 skautów UH z tarczami i 8 z łukami Smile

Powodzenia chłopaki Mr. Green

Kirkor
~Poskramiacz Trolli

Galeria Kirkor (30 zdjęć)

Post Wysłany: 05 Lip 2017, 13:19
Zacytuj zaznaczone

Cała drużyna pierścienia tylko teraz ogarnąłem że nie ma na zdjęciu Borka Very Happy
do tego gollum i Bilbo

Dodano po 1 dniu 1 godzinie 31 minutach 19 sekundach:

No i zrobione Very Happy , ile punktów nie wiem bo Borek nie ujęty na początku

WIP: http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=15310

przyjmuję zamówienia na malowanie, zdjęcia w CMP, zapraszam Tanio i porządnie!
   Powrót do góry »

*Slay
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 07 Lip 2017, 9:51
Zacytuj zaznaczone

I czwóreczka skończona w krótkim czasie Smile

Pozdrawiam
Kamil Smile
   Powrót do góry »

»  Forum Mitril.pl  »  Comiesięczny przegląd malarski »  CPM 2017 - Lipiec Idź do strony:  1, 2, 3  Następny
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: