Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 26 Wrz 2017, 3:56
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  Kosz   »  Turnieje w Szczecinie

Czy przyjechałbyś na turniej w dniach 11-12 lutego do Szczecina ?
Tak
57%
 57%  [ 4 ]
Nie, mam za daleko
14%
 14%  [ 1 ]
Nie, termin mi nie pasuje
28%
 28%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
Shein
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 15:05
Zacytuj zaznaczone

Cześć,

Zwracam się z prośbą do ludzi jeżdżących na turnieje do innych miast. Zaznaczcie proszę w ankiecie jedno pole, zostawcie coś od siebie w komentarzu jeśli faktycznie będzie coś do dodania.

Ośrodek w Szczecinie można by uważać za martwy od pewnego czasu gdyby nie granie po domach oraz Battle Company organizowane w miarę cyklicznie. Stąd możecie być zaskoczeni, ale jest możliwość zrobienia dwudniowego turnieju czego z radością bym się podjął o ile będę miał dla kogo. Chciałbym uniknąć konieczności zredukowania formatu lub - w najgorszym razie - odwołania turnieju z powodu braku zainteresowania. Cała impreza miałaby zacząć się w sobotę rano i skończyć w niedzielę w południe.

Sonda potrwa do soboty bo wtedy muszę zgłosić taki turniej do LO.
   Powrót do góry »

uzumaki_n
~Odźwierny Morii

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 16:47
Zacytuj zaznaczone

Ja dałem na nie, bo za daleko, ale chętnie zmienię na tak, jak ktoś mi pomoże ogarnąć tani nocleg i dojazd, albo mogę własnym samochodem, ale wtedy potrzebuje pasażerów aby zwrócili za wachę. Z chęcią bym Was odwiedził, jak już będzie znany format i zasady turnieju.
Powodzenia w reaktywacji
   Powrót do góry »

TonyStark
@Redaktor

Galeria TonyStark (33 zdjęć)

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 16:59
Zacytuj zaznaczone

uzumaki_n napisał:
Ja dałem na nie, bo za daleko

No z Mirkwoodu to na pewno daleko Smile

Ja nie klikam nic, bo chętnie bym i do Szczecina się przejechał. Jednak już wiem ,że w tym terminie jest turniej lokalny w Katowicach na którym chce być. Niby dość wcześnie piszesz, ale ciągle za późno jak dla mnie Razz

Trzymam kciuki aby się udało !

Macu
~Gwardia Drzwi Durina

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 17:10
Zacytuj zaznaczone

Jeżeli studia mi pozwolą to chętnie wbije
   Powrót do góry »

K10
~Kwatermistrz-piwowar

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 17:11
Zacytuj zaznaczone

Ja chętnie ,ale termin w trakcie sesji,więc na nie. Już dawno chciałem odwiedzić Szczecin Very Happy

Shein
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 17:12
Zacytuj zaznaczone

Turniej odbędzie się w ścisłym centrum, noclegów więc w bród w okolicy. Polecić mogę, bo korzystałem, usługi Hotelu Gryf (3 przecznice od SP5, gdzie odbędzie się turniej). Można śmiało rezerwować przez stronę: http://www.noclegszczecin.com/

Format i zasady są już na etapie wykończeniowym - nie będą to duże punkty (sądzę, że 400-600), ewentualnych cięć także niewiele.
   Powrót do góry »

Wiesniak
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 17:24
Zacytuj zaznaczone

Mam kawał, ale raczej powinienem dać radę.

Szorstki Fred
~Gobliński jeździec

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 17:46
Zacytuj zaznaczone

Hej,
Współorganizuję z Sheinem to całe przedsięwzięcie.
Wybieram się jutro do Poznania i mam wieczorem wolną chwilę - z chęcią spotkałbym się z kimś doświadczonym z tamtego prężnego środowiska i pogadał na tematy organizacyjne.

Ktoś chętny? Jak tak do dajcie znać - na PW podam numer kontaktowy i umówimy się dokładniej Smile

uzumaki_n
~Odźwierny Morii

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 17:47
Zacytuj zaznaczone

Shein napisał:
Format i zasady są już na etapie wykończeniowym - nie będą to duże punkty (sądzę, że 400-600), ewentualnych cięć także niewiele.

Ja wolałbym na 600 Smile jeśli mam zbierać się z Warszawy Smile ale to zależy oczywiście od Was.
   Powrót do góry »

FishPriest
~Sędzia LO

Ostrzeżeń: 1

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 17:59
Zacytuj zaznaczone

Szorstki Fred napisał:
Hej,
Współorganizuję z Sheinem to całe przedsięwzięcie.
Wybieram się jutro do Poznania i mam wieczorem wolną chwilę - z chęcią spotkałbym się z kimś doświadczonym z tamtego prężnego środowiska i pogadał na tematy organizacyjne.

Ktoś chętny? Jak tak do dajcie znać - na PW podam numer kontaktowy i umówimy się dokładniej Smile

Zagadaj do Ajasa lub Mnila. Oni chyba bawią się w sędziowanie najdłużej w tym mieście.

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:

Cytat:

Wpierw skonsultuj z ww osobami, wyłapią ewentualnie luki. Jakby co sam tutaj mogę dopomóc.

W obecnej chwili nie mogę się zdeklarować, czy dam radę przyjechać. Za dużo czynników zewnętrznych wchodzi w grę.

Shein
~Krasnoludzki Zwiadowca

Post Wysłany: 11 Sty 2017, 18:31
Zacytuj zaznaczone

FishPriest napisał:

Wpierw skonsultuj z ww osobami, wyłapią ewentualnie luki. Jakby co sam tutaj mogę dopomóc.

W redagowaniu regulaminu wspiera mnie od pewnego czasu Potemp, za co raz jeszcze serdecznie mu dziękuję.

Dodano po 3 dniach 18 godzinach 21 minutach 6 sekundach:

Po ankiecie widzę zainteresowanie, choć niewielkie. Ale termin daleki to i czasu do namysłu będzie :)

Żeby nie było jednak lipy decydujemy się na turniej jednodniowy (11.02). Wszystko po weekendzie wrzucę do turniejówki.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.
   Powrót do góry »

»  Forum Mitril.pl  »  Kosz  »  Turnieje w Szczecinie
Wszystkie czasy w strefie GMT
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Wersja do druku

Skocz do: