Liga podkarpacka - turnieje, gracze ?

Moderatorzy: Konradussss, Koshara, TonyStark, Mnil, luckero

SeraphiN
Treser wargów

30 cze 2015, 8:33

Cześć.
Po kilkuletniej przerwie postanowiłem wrócić do LOTRa (co prawda na razie for funowo, ale może w przyszłości postanowię wziąć figurki pod rękę i wychylić nos z pokoju).
Z racji ciszy na forum chciałbym spytać czy dzieje się coś jeszcze na podkarpaciu? Które ośrodki podkarpackie jeszcze żyją a które ledwo dychają?

Czy ktoś ogólnie mógłby mi opisać sytuację gamingową na podkarpaciu? Bo pamiętam, że za moich czasów (stara gwardia będzie mnie pamiętać pod ksywą Maciop :P ) działo się bardzo dużo - nie tylko turniejów ale także towarzyskich bitew.
Znany starym wyjadaczom jako Maciop/Maciopek ;)
Awatar użytkownika
puzi
Strażnik wyschniętej studni

30 cze 2015, 11:05

Cześć,
na chwilę obecną muszę Cię zmartwić. Podkarpacki LotR leży i podryguje. Rzeszów miał bardzo krótki zryw ostatnio i znów cisza. Nic chłopaki nie piszą. Również w Zaklikowie rozgrywano grania towarzyskie jak i małe turnieje. Poza tym cisza. Dębica umarła. W sumie w Dębicy i jej okolicach w miarę aktywnych graczy jest 4-6 osób. Szaleństwa nie ma.

Sytuację ratują co nieco turnieje organizowane przez Borsuka w Tarnowie - średnio turniej co dwa miesiące. Miały być też i Challe i jakiś Master, ale ze względów logistyczno/noclegowo/frekwencyjnych nie będzie.

Co więcej Tarnów rozszerza zapatrywania na kolejne systemy bitewne i ekipa od lotra konwertuje się na inne zapatrywania ;)

Jak chcesz pograć towarzysko w Rzeszowie, to myślę, że co jakiś czas uda Ci się kogoś namówić na granie.
Awatar użytkownika
LibraPL
Mistrz zardzewiałych zbroi

30 cze 2015, 13:44

Mogę ci dać jakiś kontakt do ostatnich 3 lotrowców w Rzeszowie, jak jesteś ze starej gwardii to możliwe że żadnego nie będziesz znał.
Poza tym w Dębicy i okolicy tylko ja, Puzi i 2 jego podopiecznych grywamy, chyba że o kimś nie wiem.
W Rzeszowie lepiej się trzyma Warmachine&Hordes, jest więcej graczy i są bardziej aktywni, głównie za sprawą PressGangera(człowieka który organizuje turnieje i robi pokazy). Polecam, system trudniejszy, dający dużo więcej możliwości, wspierany przez wydawce, rozwijający się po woli (zamiast dogorywać jak Lotr) i dający dużo większą satysfakcji z wygranej
-Skoro strzelanie straciło na znaczeniu i trzeba wystawiać się na środku... to dlaczego strzlające leśniaki nadal zapinają?

-Chyba siebie nawzajem :D
Awatar użytkownika
patryczekRIP

30 cze 2015, 14:22

No gramy jeszcze ale ze względu na brak czasu to raczej towarzysko w domach
Awatar użytkownika
Kirkor
Pomocnik Szamana

30 cze 2015, 16:00

U nas też jest kilku graczy, pamiętam te czasy kiedy w Rzeszowie były turnieje, bardzo fajna atmosfera. może się coś zreaktywuje ;)
Forth Eorlingas!!!

WIP: http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=15310

przyjmuję zamówienia na malowanie, zdjęcia w CMP, zapraszam Tanio i porządnie!
SeraphiN
Treser wargów

30 cze 2015, 19:41

No właśnie kwestia jest taka, że zagrałem z kumplem również ze starej gwardii jedną bitwę (chociaż ze względów praktycznych graliśmy na starych zasadach, na których się jeszcze - że tak powiem - wychowaliśmy) i mnie trochę wciągnęło na powrót ;)
A przynajmniej na tyle, żeby na drugi dzień iść po farby i wziąć się za dalsze malowanie swojej armii, także myślę że dość mocny "dryg" :)

Myślicie, że dałoby się raz na jakiś czas zorganizować jakieś większe granie? Nawet jeśli nie turniej to nawet żeby zjechać się w kilka osób w jedno miejsce i zagrać na kilku przeciwników 3-4 bitwy. Taki niby turniej ale nie turniej ;)
Awatar użytkownika
LibraPL

30 cze 2015, 22:02

W klubie K20 można zagrać przy piwie, właściciel udostępnia stoły, makiety i miejsce za darmo. Turnieje też tam można robić
O jeszcze Dziadek Mazi coś wspominał że czasem by zagrał jak mu czas pozwoli.
-Skoro strzelanie straciło na znaczeniu i trzeba wystawiać się na środku... to dlaczego strzlające leśniaki nadal zapinają?

SeraphiN
Treser wargów

30 cze 2015, 22:08

No też o tym pomyślałem bo ostatnio jak byłem to grali w czterdziestkę, jakby gdzieś tam wcześniej zagadał i w któryś dzień zorganizował granie to nie dość, że pogralibyśmy w LOTRa to jeszcze zostawilibyśmy trochę kasy za barem pewnie ;)
Awatar użytkownika
LibraPL

30 cze 2015, 22:14

40k? Tfu łochydne. Co te gracze w tym widzo?
Generalnie życzę powodzenia, nie jeden na tym polu już poległ.
Jak by cię jednak zainteresowało WM&H to daj znać :)
(tak jestem je***** pesymistą, a nawet realistą)

Awatar użytkownika
patryczekRIP

01 lip 2015, 18:53

Libra spadaj z gość chce pograć w LOTRA rób reklame gdzie inndziej ;)
Ja chetnie zagram w K20 tylko teraz kwestia dogadania się kiedy
SeraphiN
Treser wargów

01 lip 2015, 18:56

Patryczek a ogarniasz nowe zasady wszystkie? Bo ja stanąłem w sumie przed update'em, po którym do każdych 12 wojów musisz mieć bohatera.

Na wakacjach jestem dostępny na pewno bardziej w tygodniu niż na weekendach, także myślę, że jak najbardziej idzie się dogadać co do terminu, nawet gdzieś niedługo :)
Awatar użytkownika
patryczekRIP

04 lip 2015, 12:50

Napisałem PW do ciebie co prawda jakies pol roku nie gralem ale do tej pory wszystko ogarniam ;)
SeraphiN
Treser wargów

12 wrz 2015, 7:18

Niestety jak przeczytać można na głównej mitril pada, pytanie czy tworzymy jakąś grupę na fb, żeby ewentualnie umawiać się na towarzyskie granie?
Awatar użytkownika
LibraPL

12 wrz 2015, 9:12

A grywacie cokolwiek? Jeśli tak to jasne że trzeba założyć

SeraphiN
Treser wargów

12 wrz 2015, 13:10

Tzn na razie NIE grywamy (przynajmniej nie ja) ale to głównie ze względu na zabiegany czas, niedługo jednak chętnie bym się ugadał na jakąś partyjkę :)

ODPOWIEDZ