Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 21 Lis 2017, 4:32
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
  »  Forum Mitril.pl  »  Wszystko o filmie   »  The Walking Dead - uwaga spoilery!
Autor Wiadomość
Ajas
@Redaktor

Pochwał: 1

Galeria Ajas (3 zdjęcia)

Post Wysłany: 18 Kwi 2013, 19:06
Zacytuj zaznaczone

Czas ruszyć ten temat - dość dawno temu skończył się trzeci sezon trupiaków - oto moje przemyślenia:
Spoiler napisał:
Po dość przeciętnym (choć niezłym drugim sezonie trzeci okazał się być na serio dobry.

Plusy:
+ śmierć Lori, ale to było w planie i na szczęście od tego odeszli
+ duet braci Dixon, miło że chociaż przez chwilę rodzina była znów w komplecie
+ Rick mimo początkowej fazy oderwania od rzeczywistości umie czasem pokazać, że ma jaja
+ trupiaki schodzą na drugi plan - to ludzie są gorsi Very Happy
+ śmierć Andrei - spory szok (zwłaszcza, jeśli czytało się komiks!) postać była spoko, ale co zabrzmi okropnie: jej śmierć więcej wnosi, niż gdyby żyła Balrog
+ mądra rola Hershela (dużo ciekawszy niż komiksowy Dale) i niegłupie zachowania Carol
+ randomowe zgony (np. postrzelenie tego kolesia z zadbanymi wąsami) udowadniające, że jak coś się dzieje, to zupełnie przypadkiem ktoś może złapać kulkę
+ interakcja między ludźmi w mieścinie Gubernatora, dobre studium szaleństwa Philippa
+ szokujące (niekomiksowe) zakończenie

Wady:
- przebieżki Andrei/Michonne/itp do więzienia i z powrotem... normalnie luz bez strachu przed zombiakami
- Tyreese i jego ekipa bardzo bezbarwna i w sumie nic nie wnosząca
- niedobicie zombiaków wokół więzienia... nie ma to jak zamiast zadziabać przez kraty oglądać je sobie w spokoju

Tyle na razie liczę, że ktoś pociągnie temat Smile

Zacny smaczek na koniec:
http://www.youtube.com/watch?v=xPbVR6TgO28

Pozdrawiam, Ajas Very Happy

Jesteś z Poznania? kliknij!
   Powrót do góry »

Grunthor
~Zbrojmistrz Khazad-dum

Post Wysłany: 18 Kwi 2013, 19:27
Zacytuj zaznaczone

Cytat:
Cóż Gubernator i tak zginie mimo, że teraz uciekł. Gdzieś na forach czy oficjalnej stronie/wypowiedzi scenarzystów było, że tak się stanie.
Co do przebieżek to hm..Michone i Andrea oraz Daryl i Rick to [Nie przeklinaj], więc wiadomo, że nie boją się tak biegać Wink
Denerwująca Lorii nie żyje, ale ciągle mam ją przed oczami na ekranie mogliby sobie darować te omamy cały czas. Też denerwuje mnie postać Carla, dobry drugi gubernator rośnie. No i szkoda rodzina Dixonów rozbita, ale też atak na Gubernatora solo mógł być lepszy. Nie tego się po Merle spodziewałem.

Cóż czekając na nowy sezon zacznę oglądać Braking Bad jak tylko wyjdzie druga częśc 5 sezonu Smile Polecam Smile

Grunthor - Rubaszny Olbrzym - żyjący w Cardif
   Powrót do góry »

Thein
@

Galeria Thein (2 zdjęcia)

Post Wysłany: 18 Kwi 2013, 19:40
Zacytuj zaznaczone

Spoiler napisał:
No więc tak, od czego by tu zacząć Very Happy
Oczywiście serial się rozkręca, podpisuje się całym sercem pod słowami Ajasa.
Dodam jeszcze tylko tyle, że ostatnia scena z Merlem i Darylem była chyba najbardziej wzruszającą sceną jaką widziałem ostatnio w filmie/serialu. Na + sceny z Rickiem, w końcu dojrzał do tego, że wszystkich nie uratuje vide akcja na drodze z "turystą".
Z rzeczy ktore mi się nie podobają to powiększenie "rodziny" Ricka, jakoś mi nie pasuje przyłaczenie do grupy wyjadaczy randomowych osób.
Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon!!

Powrót do góry »

joint
~Gwardia Drzwi Durina

Galeria joint (6 zdjęć)

Post Wysłany: 06 Lut 2017, 17:34
Zacytuj zaznaczone

Co jak co ale Negan ich teraz ładnie stępił Smile Będzie odwet.

iVAMOS!
   Powrót do góry »

»  Forum Mitril.pl  »  Wszystko o filmie  »  The Walking Dead - uwaga spoilery! Idź do strony:  Poprzedni  1, 2, 3
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: