Mapa Forum

Zaloguj  |
Obecny czas to 28 Lip 2017, 16:54
Forum Mitril.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony:  1, 2, 3 ... 79, 80, 81  Następny
Użytkownicy przeglądający to forum: ~F4T4L1TY
  »  Forum Mitril.pl  »  Sprzedam, kupię, wymienię  »  Po transakcji
Autor Wiadomość
Skyman
~Przyjaciel Daina

Pochwał: 3

Galeria Skyman (41 zdjęć)

Post Wysłany: 31 Maj 2011, 18:38
Zacytuj zaznaczone

KRASNOLUDZKI BAZAREK

System komentarzy
v.2

Boisz się coś kupić? Nie wiesz czy zaufać danej osobie? A może obawiasz się komuś coś sprzedać? Jeżeli chociażby na jedno z tych pytań odpowiedziałeś sobie - TAK, to ten temat jest właśnie dla Ciebie! Lecz zanim cokolwiek zrobisz zapraszam Cię koniecznie do zapoznania się z regulaminem Krasnoludzkiego Bazarku, który znajdziesz TUTAJ.

Tutaj możesz wyrazić opinię o Użytkowniku, z którym dokonałeś transakcji. Możesz skomentować szybkość dostawy (lub przesłania zapłaty), zbieżność opisu z otrzymanym przedmiotem, jakość obsługi i inne sprawy związane z transakcją.

Zawsze w pierwszym poście znajduje się tabelka z aktualnymi komentarzami użytkowników - pozytywnymi, neutralnymi bądź negatywnymi.

Czerwone wpisy w tabelce oznaczają, że Użytkownik złamał regulamin i ma na swoim koncie trzy lub więcej negatywnych komentarzy. Oznacza to, że nie ma On już wstępu na Krasnoludzki bazarek.

Jak powinien wyglądać komentarz?

Napisz najpierw nick (forma nieodmieniona), a dopiero potem dalszą treść komentarza. Sprawi to, że forum stanie się czytelniejsze. Zgodnie z punktem 14. regulaminu Krasnoludzkiego bazarku, pod komentarzem należy dodać link do odpowiedniego tematu z zakupionym/sprzedanym/wymienionym towarem. Ponadto link do tematu, na podstawie którego przyznaje się głosy, musi zawierać posty sprzedającego i kupującego. Komentarze bez linka nie będą brane pod uwagę przy wpisywaniu do tabelki, ponieważ transakcje przeprowadzane poza portalem Mitril.pl nie są naszą sprawą i nie możemy za nie nikogo pociągać do odpowiedzialności bądź wyciągać konsekwencji.

Zadbaj o dobrą obsługę transakcji - traktuj swoich Klientów tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Ostatnia aktualizacja tabelki:
dnia 15.03.2015 r. wykonana przez EterionAshri

Temat jest kontynuacją poprzedniego, który można obejrzeć pod poniższym linkiem:
> Kliknij tutaj <

Ostatnio zmieniony przez Skyman dnia 02 Kwi 2012, 21:18, w całości zmieniany 7 razy
   Powrót do góry »

donatelek
~Strażnik Wschodniej Bramy

Post Wysłany: 02 Cze 2011, 11:29
Zacytuj zaznaczone

Khazad_1995 wielki + za DW dobry kontakt szybka wysyłka wszystko ok

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=10208

Ostatnio zmieniony przez donatelek dnia 07 Cze 2011, 14:32, w całości zmieniany 2 razy
   Powrót do góry »

Kasa
~Kronikarz spod Samotnej Góry

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Post Wysłany: 02 Cze 2011, 18:44
Zacytuj zaznaczone

IMO powinniście wlepiać upomnienia za wstawienie "komentarzy" takich jak wyżej, bo pamiętam po wersji v1.0 jak sobie to ludzie olewali, a potem DK miał tylko z tego powodu niepotrzebne komplikacje. Rolling Eyes
   Powrót do góry »

Skyman
~Przyjaciel Daina

Post Wysłany: 02 Cze 2011, 18:50
Zacytuj zaznaczone

Nie wiem za co ktokolwiek miałby wlepiać ostrzeżenia (możliwe, że jestem nie w temacie). Jeżeli chodzi o brak linka to sprawa wygląda bardzo prosto - takie posty są ignorowane i nie brane pod uwagę przy aktualizacji tabelki. Nie ma nawet co dyskutować, bo zasady wystawiania komentarzy są jasne.

Pozdrawiam,
Sky~

Kasa

Post Wysłany: 02 Cze 2011, 20:27
Zacytuj zaznaczone

Chodzi właśnie o wlepianie upomnień za kompletne ignorowanie regulaminu- brak linków. Pamiętam jeszcze za DK jak cała jedna strona strona, post pod postem była bez linków. Takie coś powinno się tępić i odpowiednio karać IMHO.

Bez linku jest to zwyczajny spam Neutral

Pozdrawiam Mr. Green

Uwagi sztygara:
Bez przesady to byłaby kopalnia bez dna. //Arathorn
   Powrót do góry »

Jacek
*Sztygar bazarkowy

Post Wysłany: 06 Cze 2011, 15:40
Zacytuj zaznaczone

+ Murzyn002

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=10223

Wszystko na najwyższym poziomie, pieniądze wpłaciłem w czwartek wieczorem, dziś jest poniedziałek a ja mam figurki przed sobą. Bardzo solidne opakowanie, żadnych połamanych modeli, wszystko zgodne z ustaleniami.

- Kasa

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=10123

Bardzo długo czekałem na moje figurki, na dodatek po wpłacie pieniędzy były dłuższe przerwy w kontakcie. Co prawda Kasa twierdzi, ze złamał nogę i nie miał jak wysłać mi zakupionych modeli, ale gdyby wysłał je dzień-dwa po otrzymaniu przelewu nie byłoby tego problemu. Dodatkowo figurki otrzymałem połamane i dziwnie powyginane - szczególnie irytujące są ułamane topory u KG - gdybym wiedział, że figurki te będą połamane, w ogóle by ich nie kupował.
Oczywiście próbowałem wyjaśnić sprawę, jednak po dłuższej wymianie zdań na temat jakości koperty bąbelkowej i renomy Poczty Polskiej Kasa zakończył rozmowę, nie proponując żadnego rozwiązania ani rekompensaty.
Nie jestem zadowolony z zakupu i póki co jest to minus. Kasa - jeśli masz propozycję rozwiązania sprawy, proszę o kontakt. Być może będę mógł z czystym sumieniem usunąć tego minusa przed aktualizacją tabelki.

Kasa

Post Wysłany: 06 Cze 2011, 21:11
Zacytuj zaznaczone

- dla Jacek-Lublin

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=10123

Nie pierwsza przygoda z tym użytkownikiem. Kiedyś sprzedał mi figurki- nie poinformował, ze oczywiście są bez podstawek. Prosiłem o rekompensatę lub dosłanie- nie było mowy o tym. Postawiłem wtedy +, bo uważałem, ze to jednorazowa wpadka. Teraz wystawiam wielkiego minusa.

Na przelew czekałem prawie tydzień- numery z tym, "a to przelałem, ale coś w banku nie tak i nie "doszło". przelew otrzymałem w piątek. Krętactwo !!! (tak bardzo trafny zarzut, że mogłem przecież od razu wysłać... taaak poczta pracuje w sobotę i niedzielę...) W poniedziałek skręciłem kolano i byłem cały dzień w szpitalu. Nie mogłem ruszyć się z łóżka a co dopiero wysłać przesyłkę. We wtorek poinformowałem o tym użytkownika. W środę niespodziewanie dostałem skierowanie do szpitala i do soboty byłem w szpitalu. W poniedziałek przesyłka została wysłana. O zgrozo tydzień opóźnienia Exclamation Pomimo, że ustawowo mam 14 dni na wysłanie. Kompletny bark zrozumienia. Użytkownik żąda, żebym podczas zabiegu informował go o wszystkim. Poinformowałem go we wtorek co się stało i w sobotę. Jakoś pretensji nie miał... A mówienie, że słaby jest ze mną kontakt to jakiś żart.

Dalej. Przesłałem użytkownikowi zdjęcia figurek. Nic się one nie zmieniły. Figurki były obłożone folią+koperta bomb.+kolejna koperta bomb. Jeszcze mało Question Poczta działa jak działa. O rekompensatę to do nich proszę, a nie ode mnie wyłudzać pieniądze. Ja jakoś rekompensaty za 30 podstawek nie dostałem Question

Każdy wie jakie są toporki do KG i praktycznie nie możliwe jest ich nie złamanie/wykrzywienie podczas transporty lub dalszej obróbki.

Nie polecam użytkownika ani jako kupującego, ani jako sprzedającego.
A to co zrobił wystawiając mi minusa było po prostu nie na miejscu.

PS: Żegnam z bazarka- nikt już nie zrobi z Tobą interesów tutaj. (BTW poprzednie 2 negatywy też musiały za coś być... )

Ostatnio zmieniony przez Kasa dnia 10 Cze 2011, 7:14, w całości zmieniany 1 raz
   Powrót do góry »

Skyman
~Przyjaciel Daina

Post Wysłany: 06 Cze 2011, 21:52
Zacytuj zaznaczone

Aktualnie mam przekroczony transfer i ciężko byłoby mi wrzucić nowe zdjęcie tabelki, dlatego aktualizacja będzie lekko przesunięta. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone Smile Proszę o cierpliwość.

Muszę jednak wypowiedzieć się co do negatywnych komentarzy:
1) Proszę nie traktować ich jako prób ostatecznych do pojednania. Po ich wystawieniu nie będzie odwrotu, więc omijajmy sytuacji "usunę Ci minusa, jak się dogadamy".
2) Aktualny system eliminowania użytkowników z Bazarku przy uzyskaniu 3+ negatywnych komentarzy ustalał DK. Osobiście uważam, że należy to zmienić (dopracować) i w związku z tym otworzę dyskusję wraz ze Sztygarami Bazarku. Chociażby na eBay'u czy Allegro użytkownicy nie są wyrzucani z możliwości zakupów/sprzedaży przy uzyskaniu mniejszej ilości negatywów. Owszem, już przy 2-3 negatywach można wg mnie wylecieć, m.in. w przypadku ewidentnych oszustów itp. Dlaczego teraz o tym wspominam? Nie chodzi o jakiekolwiek kumplostwo, próby bronienia kogoś (jeżeli komuś przyszło to do głowy). Jest to po prostu mój pierwszy przypadek negatywnego komentarza, który musiałbym wpisać do tabelki.

Póki co, jak już wspomniałem, tabelka czeka na aktualizację (a dokładniej do powrotu mojego w miarę normalnego transferu Smile ). Z góry dziękuję za cierpliwość.

Pozdrawiam,
Sky~

Żabolencja
~Nadzorca Trolli

Post Wysłany: 08 Cze 2011, 17:44
Zacytuj zaznaczone

+ dal Finala

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=6744

Cierpliwośc w kwestii przelewu i szybkośc wysyłki. Do tego figurki były pancernie zapakowane, zero uszkodzeń. Polecam.

Alexij
~Sędzia LO

Post Wysłany: 11 Cze 2011, 16:40
Zacytuj zaznaczone

+ 1 dla Eldek

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=10395

Szybki i dobry kontakt. Zero kłopotów przed i w trakcie realizacji. Szybka dostawa i bardzo dobrze zabezpieczone modele. Polecam.

donatelek
~Strażnik Wschodniej Bramy

Post Wysłany: 12 Cze 2011, 9:20
Zacytuj zaznaczone

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=10395

+ dla Eldek

wszystko ok. Walizka i podstawki też.
Gorąco POLECAM.

Dodano po 4 dniach 9 godzinach 24 minutach 14 sekundach:

+ dla Final

wszystko w dobrym porządku

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=6744
   Powrót do góry »

Skyman
~Przyjaciel Daina

Post Wysłany: 17 Cze 2011, 20:32
Zacytuj zaznaczone

Informuję, że tematu nie olałem i aktualizacja tabelki będzie do jutrzejszego wieczoru. W końcu odzyskałem transfer, a na dodatek weekend spędzam w domu, więc zero problemów z Internetem Smile Sorki za małe spóźnienie.

p.s. Sztygarzy, jak tam dyskusja na waszym forum odnośnie negatywnych komentarzy itp.?

Alexij
~Sędzia LO

Post Wysłany: 18 Cze 2011, 13:50
Zacytuj zaznaczone

Duży + dla prime2012

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=10357&highlight=

Figurki zapakowane bardzo dobrze, solidnie, kontakt bardzo dobry, szybka odpowiedź na zadane pytania. Całość w 100% zgodna z opisem.

Polecam serdecznie.

Skyman
~Przyjaciel Daina

Post Wysłany: 18 Cze 2011, 23:31
Zacytuj zaznaczone

Nowa aktualizacja tabelki:
dnia 19.06.2011 r. o godz. 01:27

donatelek; Twój komentarz nie został uwzględniony do aktualizacji. Na początku nie podałeś linka, a teraz w temacie do którego prowadzi nowo dodany link nie ma posta Twojego kontrahenta.

Kasa i Jacek; dodałem wasze minusy, jednak wszelkie decyzje o ewentualnej banicji itp. zostaną podjęte po zakończeniu rozmów przez Sztygarów. Póki co głucho.

Pozdrawiam,
Sky~

Huppcio
~Pogromca Smoków

Galeria Huppcio (1 zdjęcie)

Post Wysłany: 19 Cze 2011, 18:18
Zacytuj zaznaczone

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=10391

Plus dla Partyzant'a

Potemp Ty ch*u!
   Powrót do góry »

»  Forum Mitril.pl  »  Sprzedam, kupię, wymienię »  Po transakcji Idź do strony:  1, 2, 3 ... 79, 80, 81  Następny
Wszystkie czasy w strefie GMT
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Wersja do druku

Skocz do: