"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Nie bądź anonimowy, przedstaw się.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

KMG
Treser wargów

12 wrz 2017, 11:31

Witam,
Mam na imię Kamil, lat 27, mieszkam w okolicach Łodzi.
W LOTR-a zacząłem się bawić w gimbazie, kiedy wychodziły gazetki z DEA. Jednak zainteresowanie nie było we mnie w owym czasie tak silne i kiedy seria zbliżała się do końca odstawiłem modele na półkę. Teraz wracam, od 5 miesięcy zbieram figurki, robię makiety i próbuję wbić sobie do głowy zasady.
Poszukuję kogoś kto chciałby sobie pograć "na luzie". Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na priv.
Mam nadzieję że czas i chęci pozwolą dołączyć do rozgrywek ligowych.

Pozdrawiam,
Kamil, KMG
Awatar użytkownika
FishPriest
Redaktor

12 wrz 2017, 11:45

KMG pisze:Witam,
Mam na imię Kamil, lat 27, mieszkam w okolicach Łodzi.
W LOTR-a zacząłem się bawić w gimbazie, kiedy wychodziły gazetki z DEA. Jednak zainteresowanie nie było we mnie w owym czasie tak silne i kiedy seria zbliżała się do końca odstawiłem modele na półkę. Teraz wracam, od 5 miesięcy zbieram figurki, robię makiety i próbuję wbić sobie do głowy zasady.
Poszukuję kogoś kto chciałby sobie pograć "na luzie". Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na priv.
Mam nadzieję że czas i chęci pozwolą dołączyć do rozgrywek ligowych.

Pozdrawiam,
Kamil, KMG
Witaj! Bardzo chętnie się umówię na grę, nawet dzisiaj po 16 ;)
Co zaś do regularnych spotkań i gry turniejowej, bardzo chętnie udzielę Ci informacji na PW.
Zajrzyj też tutaj:
Link do grupy Łódzkich lotrowców na fb (aktualne turnieje, wyjazdówki, dyskusje i zamówienia)
https://www.facebook.com/groups/1458558481028818/

Grupa ogarniająca zasady systemu (w przypiętym poście kilka niespodzianek )
https://www.facebook.com/groups/722602234484334/
Wszystkich graczy z Łodzi zapraszam tutaj
Awatar użytkownika
Patrol
Czyściciel klatek Trolli

13 lis 2017, 12:18

Siemanko,
Ostatnimi czasy reaktywowała się u mnie chęć aby wrócić do "środziemia", kiedyś miałem kilka figurek z gazetek DEA (jak spora część ludzi tutaj :D), potem trochę pogrywałem w inne systemy. Ostatnimi czasy kumpel wygrzebał trochę starych modeli do LoTR'a, umyłem je i co się dało posklejałem do kupy, czeka mnie na koniec tego roku i początek przyszłego dość sporo malowania :D. Generalnie sporo pytań mi się nasuwa ale postaram się je rozwiązywać w odpowiednich działach/wątkach.
Aby się jeszcze doprecyzować w witaniu, jestem ze Śląska, wiek, prawie 28 lat, jak ktoś pogrywa to chętnie pomęczę kogoś w tej materii ;)

Pozdrawiam Patrol ! ;)
Awatar użytkownika
Godfryd
Redaktor

13 lis 2017, 15:43

Cześć ;)

Na śląsku gramy głównie w Innym Wymiarze (siedzibie klubu Szybki Szpil) przy ul. Dębowej 49, w każdy wtorek mamy wieczorki z hobbitem, gdzie trenujemy i uczymy zasad, reszta info na grupie FB:

https://www.facebook.com/groups/115716008622897/
Nobody likes you, you're ugly and your mother dresses you funny. Now smile, you f*cking douche...
AreMas
Czyściciel klatek Trolli

07 sty 2018, 17:21

Witam
Jestem Arek mam 27 zim :D
Zainteresowałem się Lotrem i WHFB jeszcze w gimnazjum jednak przez brak czasu skończyło się to na gazetkach DEA. Teraz postanowiłem wrócić do starego hobby i szukam kogoś do grania w AOS i LOTR w Warszawie. Mam nadzieje na owocna współprace :balrog:
arekarkadiusz
Czyściciel klatek Trolli

16 sty 2018, 9:40

Witam
Ja też Arek jestem, czy w Lublinie są jacyś gracze ?
Awatar użytkownika
Turgon
Gobliński jeździec

16 sty 2018, 11:29

Cześć jestem Turgon, wiek 16, ogólnie lubię świat Tolkiena. Przeczytałem kilka jego książek.
Lubię elfy i myślę żeby nimi pograć, bo słyszałem że są najlepsze :?:
Ktoś umie grać w Gnieźnie?
Awatar użytkownika
Carmar
Czyściciel klatek Trolli

17 sty 2018, 12:31

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Mam na imię Karol i w tym roku kończę 25 lat. Mieszkam w okolicach Poznania i pracuję w Poznaniu więc jestem otwarty na społeczność LOTRa w tym mieście. Nie wiem jedynie do kogo się zwrócić o pomoc a odnośnie systemu jestem zielony. Co do LOTRa to wychowałem się na Tolkienie i do jego świata mam wielki sentyment. Modeli i podręczników nie mam więc pokornie proszę o pomoc w złożeniu aktualnych zasad i otrzymaniu kilku wskazówek na pw.
Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

17 sty 2018, 13:52

Witam serdecznie wszystkich Nowych, Powracających Graczy Lotrowych i odnoszę się do Waszych postów po kolei:

AreMas - jesteś z Warszawy stąd proszę zwróć uwagę na zakładkę "Turnieje" i co miesiąc w Warszawie organizowany jest lokalny turniej - najbliższy w dniu 21 stycznia. Na pewno znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże wejść do systemu, przypomni i nauczy zasad. Ja osobiście będę na lutowym spotkaniu, dlatego w razie czego proszę pisz do mnie pmkę.

arekarkadiusz - środowisko Lubelskie, tak mocne kilka lat temu, teraz niestety obumarło. Szukaj proszę innych ośrodków, a może masz na tyle siły, powera, aby ruszyć ten ośrodek.

Turgon - witaj na Mitrilu - nie wiem, jak wygląda sytuacja w samych Gnieźnie, ale blisko masz do Poznania, a tam jest prężny ośrodek Lotra w Polsce.

Carmar - witaj na Mitrilu. Mieszkasz i pracujesz w pobliżu aktywnego ośrodka Lotrowego, więc proponuję zerknij na dział Turnieje i sprawdź, kiedy jest najbliższy turniej w Poznaniu. W zakresie pomocy w wejści w system odezwę się do Ciebie na dniach na pmce.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź.
Krionah
Czyściciel klatek Trolli

13 lut 2018, 17:49

Witam wszystkich!
Na imię mam Szymon, 34 wiosen mi minęło i jestem z Kalisza. LotRa zacząłem zbierać z gazetkami DeAgostini i gdzieś w połowi serii brakło mi na to kasiory ;) i gra poszła w odstawkę na długo (modelami zaopiekował się braciszek). Teraz ponownie mnie naszło na LotRa, bo w sumie miał/ma fajne zasady i grosza jakby więcej w mojej kieszeni :) Jestem mile zaskoczony, że jest tylu aktywnych graczy. Co prawda w moim mieście pewnie nikogo nie znajdę do gry (zmolestuję braciszka ^^), ale kultura wymaga przedstawienia się w nowym towarzystwie, co też czynię.
*Slay
Strażnik wyschniętej studni

13 lut 2018, 17:53

Zaskoczę Cię ,bo ja pochodzę z Kalisza :)

I o dziwo nie zdażyło mi się tam jeszcze grać, ale jak bywam na weekendy co jakiś czas to mógłbym pomóc i conieco pokazać, jak znajdziesz jakiś stół do gry ;) (np Blaszany Żołnierzyk"
Slay's Studio zaprasza z zamówieniami na malowanie/rzeźbę :)

https://www.facebook.com/slaysstudio

Pozdrawiam
Kamil :)
Krionah
Czyściciel klatek Trolli

13 lut 2018, 17:58

W Blaszaku gramy (w różności) tylko w czwartki i piątki ALE stół mam też w domu :) Możemy się umówić na jakąś grę :)
ellesar303
Czyściciel klatek Trolli

23 lut 2018, 17:11

Cześć wszystkim

Nazywam się Mateusz, mam 25 lat i jak pewnie większość tutaj zgromadzonych, zaczynałem zbierać figurki z lotra z gazetek Deagostini wiele lat temu. Chętnie bym wrócił do tego systemu. Jestem ciekaw czy poza malowaniem znajdzie się ktoś z Legnicy czy okolic kto może gra, albo chciałby grać?
Beowulf
Czyściciel klatek Trolli

03 mar 2018, 22:09

Kłaniam się nisko, z tej strony Maciej, rocznikowo lat 25, pochodzę z Wielkopolski, dokładniej Gostyń, ba, nawet można rzec 'dalsze okolice Poznania' :)
Teraz będę nieoryginalny - przygoda z malowaniem i figurkami zacząłem od Deagostini i ich gazetek, jednak szybko skończyłem na 9 gazetce, gdzie dotarło do mnie, ile to jednak kosztuje :P

Trochę pomalowałem, trochę się pobawiłem ii.. na parę ładnych lat zainteresowanie było, ale rzadko, bardzo rzadko szlifowane. Teraz po dłuższej przerwie, koło pół roku temu wróciłem na stare tory.

Ogólnie chciałbym wstawić parę zdjęć moich prac, jednak nie za bardzo wiem CZY i GDZIE mogę wrzucić, ponieważ zbierałem głównie Isengard za dawnych czasów, jednak teraz zakupuję figurki różnych systemów, te które mi odpowiadają, wpadną w oko itp. Stąd mam i z Lotra, i Warhammera, i Warzone ^^
Jeśli jest taka możliwość, to było by bardzo miło!

Pozdrawiam serdecznie
There is no light, that can defeat darkness
*Slay
Strażnik wyschniętej studni

05 mar 2018, 8:33

Beowulf na mitrilu posiadamy tak zwaną Galerię, gdzie bez problemu możesz wrzucać zdjęcia swoich prac, lecz z praktyki wiem, że ostatnio to ciut upadło i lepszym rozwiązaniem byłby nowy temat w dziale "WIP(Work in Progress)" gdzie ludzie czytający forum z pewnością trafią i rzucą jakąś opinią :)
Slay's Studio zaprasza z zamówieniami na malowanie/rzeźbę :)

https://www.facebook.com/slaysstudio

Pozdrawiam
Kamil :)

ODPOWIEDZ