| |
Przeglądasz: Mitril.pl » Biblioteka
Dzisiaj jest Niedziela, 22 kwietnia 2018
Najnowsze artykuły
Mumak War Leader w preorderze...
Witajcie,Forge World realizuje kolejną z zapowiedzi i w pre-orderze...
1 2 3 4 5 6

Drodzy Gracze i Hobbyści,

zapraszamy do udziału w Comiesięczny Przegląd Malarski.

CPM to możliwość poprawy swojego rzemiosła malarskiego i szansa na pojedynki hobbystyczne z innymi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w artykule na stronie głównej i odpowiedniej sekcji forum.

Kuźnia Mitrila
Galeria


The Fate of the Witch King
od ~Matias

Ocena: 9.00
Komentarze: 20


Hasharin tył
od ~UngaBunga

Ocena: 6.80
Komentarze: 10


khazad własnej roboty
od ~Leo

Ocena: 8.20
Komentarze: 13


Sword- zbliżenie
od ~Pictus

Ocena: 6.57
Komentarze: 8


Łowcy sensacji (High Elves)
od ~Vaeroun

Ocena: 9.25
Komentarze: 14


Kolejne foto makietki
od ~IRONHIDE

Ocena: 9.25
Komentarze: 6
Menu
Sonda
Po długim czasie część z graczy postanowiła przywrócić Ligę Ogólnopolską do stanu używalności - jak oceniacie ten pomysł?
Wszystkich głosów: 756

Biblioteka

Dodał: Barti
01.04.2014, 20:41

Dużo wody w Wiśle upłynęło od czasu kiedy opisywałem na łamach portalu magazyn White Dwarfa. Sama gazetka przeszła w tym okresie dwie dość rewolucyjne zmiany na gorsze, z miesięcznika stając się ostatecznie tygodnikiem. Okazją do bliższego przyjrzenia się zawartości czasopisma są oczywiście nowe modele do Hobbita, które pokazywaliśmy na Mitrilu przed tygodniem. Tylko czy faktycznie jest tu co opisywać?

Kategoria: Biblioteka  |  
Komentarzy: 3  |  
Odsłon: 1863
Dodał: Arathorn
01.05.2012, 14:50

W lutym tego roku wydano pięć nowych podręczników do naszego systemu. Nie wprowadzają one ogromnej rewolucji w systemie, ale zmiany są nie tylko kosmetyczne, więc i warte przybliżenia szerszemu gronu odbiorców. Zapraszam do lektury quasi recenzji podręcznika The Free Peoples.

Kategoria: Biblioteka  |  
Komentarzy: 7  |  
Odsłon: 4166
Dodał: Alexander
07.03.2012, 20:41

"Koniec jest bliski...bębny, bębny w głębinach. Nadchodzą."

Kategoria: Biblioteka  |  
Odsłon: 3997
Dodał: Ajas
04.03.2012, 18:24

Przedstawiam Wam kolejną recenzję podręcznika (a, jak już z Alexandrem zdążyliśmy to stwierdzić – broszurki) do naszej gry. Tym razem odwiedzimy trawiasto skaliste równiny Rohanu zamieszkanego przez Mistrzów Koni, zdumiewające swym przepychem Białe Miasto z silnymi garnizonami obsadzonymi zbrojmi oddziałami Gondorczyków strzegącymi Śródziemia ramię w ramię z Lennikami przed wojskami Saurona. Spojrzymy również w przeszłość, by tam pochylić się nad losami tych, dzięki którym pierwsza wielka zbrojna ofensywa Czarnego Pana została na jakiś czas wstrzymana – bez dzielnych ludzi z Numenoru historia Śródziemia potoczyła by się zupełnie inaczej. Na sam koniec odwiedzimy upadające Królestwo Arnoru stające do z góry przegranej walki z wojskami Króla Czarnoksiężnika z Angmaru.

Kategoria: Biblioteka  |  
Odsłon: 3805
Dodał: Alexander
21.02.2012, 01:30
Alexander zabiera Was na wycieczkę do Mordoru. Proszę wsiadać, drzwi zamykać..
Kategoria: Biblioteka  |  
Odsłon: 5415
Dodał: Ajas
16.02.2012, 19:28

Przyszło nam dożyć chwili w której Games Workshop uszczęśliwiło nas wydaniem nowych podręczników do Lord of the Rings - Strategy Battle Game… Dodatkowym zaskoczeniem jest ilość, aż pięciu książeczek podzielonych na frakcje: trzy dla Zła i dwie dla Dobra. W tym artykule przyjrzę się bliżej podręcznikowi zawierającemu siły zakutych w blachy szeregów Sarumana z Orthancu, śniadych wojowników z południa i świetnie wyszkolonych wojowników dalekiego wschodu

Kategoria: Biblioteka  |  
Odsłon: 3789
Dodał: Barti
23.08.2011, 19:55
Trochę późno zabrałem się za opisywanie sierpniowego numeru White Dwarfa, ale jeśli interesujecie się tylko Władcą Pierścieni, niewiele straciliście, bo o Lotrze w numerze macie całe sześć stron, na których niestety królują obrazki. Resztę numeru, nie licząc pierwszej części kodeksu Sióstr Bitwy z Czterdziestki, poświęcono Warhammerowi, w którym w miesiąc po wydaniu Storm of Magic, pojawiły się kolejne zabawki...
Kategoria: Biblioteka  |  
Odsłon: 2727
Dodał: Turin Turambar
26.05.2011, 08:41
A to jest już niewielki jubileusz – oto składam na Wasze ręce piątą odsłonę Kroniki prowadzonej prze zemnie. Mam cichą nadzieję, że sie spodoba i nagrodzicie mnie oraz Azaghala licznymi komentarzami.
Kategoria: Biblioteka  |  
Odsłon: 1997
Dodał: Michal Molenda
18.07.2010, 17:08
Artykuł, który czytacie miał się pierwotnie – jako krótka recenzja - ukazać dzień po Mitril Wars. Z wiadomych względów nie udało się napisać go wtedy do końca. Potem – gdy podręcznik trafił do mnie na dłużej – nie było już sensu pisać go w tej formie, bo każdy wiedział już czym te battlehosty są. Szkoda by jednak było, żeby żaden artykuł dotyczący Battlehostów nie pojawił się na łamach Mitrila.

W związku z tym zapraszam do bardziej szczegółowego zapoznania się z suplementem. W artykule postaram się przybliżyć Wam każdy z battlehostów i moją opinię na temat jego wykorzystania na polach bitewnych. Miłej lektury.
Kategoria: Biblioteka  |  
Odsłon: 3368
Dodał: Barti
31.05.2010, 10:19
Czerwcowy numer z Lotrowymi profilami wydanych w maju figurek do Władcy Pierścieni już w sklepach/empikach, a ja z opóźnieniem biorę się do opisania Wam numeru majowego. 365 numer, bo o nim mowa, to jeden z nielicznych, w którym znajdziemy masę ciekawych artykułów traktujących o Lotrze/Wotrze, z raportem bitewnym na czele, niewiele zaś do obu Warhammerów, czas zatem przejść do szczegółów...
Kategoria: Biblioteka  |  
Komentarzy: 6  |  
Odsłon: 3952
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5  »  
[strona 1 z 5 - wszystkich artykułów: 41]
Właściciel strony: Kalins

Grafika:

Realizacja: omnia.pl i Agencja Interaktywna Arcymedia CMS: omnia.CMS